logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم An Officer and a Spy 2019 افسر و جاسوس
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم An Officer and a Spy 2019 افسر و جاسوس دوبله فارسی

دانلود فیلم An Officer and a Spy 2019 با کیفیت بالا

دانلود فیلم An Officer and a Spy 2019 افسر و جاسوس
دانلود فیلم An Officer and a Spy 2019 افسر و جاسوس

یک افسر و یک جاسوس (به فرانسوی: J’Accuse) یک فیلم درام تاریخی فرانسوی-ایتالیایی ۲۰۱۹ به کارگردانی رومان پولانسکی درباره ماجرای دریفوس است که فیلمنامه آن توسط پولانسکی و رابرت هریس بر اساس رمان سال ۲۰۱۳ هریس با همین نام ساخته شده است.

این نمایش نخستین حضور خود در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز در تاریخ ۳۰ آگوست ۲۰۱۹ را داشت و جایزه بزرگ هیئت داوران را به دست آورد. این ۱۲ نامزد برای ۴۵مین جوایز سزار ، بیشترین نامزدی هر فیلم واجد شرایط دریافت کرد و در نهایت جوایز بهترین اقتباس ، بهترین طراحی لباس و بهترین کارگردانی را از آن خود کرد. این فیلم همچنین در سی و دومین دوره جوایز فیلم اروپا در چهار دسته نامزد شد که شامل بهترین فیلم ، بهترین کارگردانی ، بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین فیلمنامه نویس است که در نهایت هیچ کدام را از آن خود نکرد. این دوره نامزدهای دیوید دی دوناتلو و جوایز فیلمهای لهستان به ترتیب بهترین فیلم خارجی و بهترین فیلم اروپایی را به دست آورد.

یک افسر و یک جاسوس اولین فیلم پولانسکی است که پس از اخراج وی از AMPAS تحت “استانداردهای اخلاقی” جدید پس از Me Too ، فیلمبرداری می شود. عدم مجازات درک شده این کارگردان در اروپا باعث شد این فیلم اکران شود و تمجیدهایی که در ایتالیا و فرانسه به دست آورد ، بحث برانگیز است.

محور اصلی این فیلم ماجرای بدنام قرن نوزدهم دریفوس است. ژان دوجاردین به عنوان ژورژ پیکوکارت به عنوان افسر فرانسوی بازی می کند. وی پس از انتصاب رئیس بخش اطلاعات ارتش (Deuxième Bureau، service de renseignement militaire) در سال ۱۸۹۵ ، کشف کرد که شواهد مستند شده برای محکوم کردن آلفرد دریفوس ، یکی از معدود اعضای یهودی کارکنان عمومی ارتش فرانسه ، از گذراندن اسرار نظامی استفاده شده است. به امپراتوری آلمان. Picquart خطرات شغلی و زندگی خود را به خطر می اندازد ، برای یک دهه در تلاش برای افشای حقیقت و آزاد کردن محکوم شده اشتباه Dreyfus از زندان جزیره مخوف شیطان است.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم An Officer and a Spy 2019 افسر و جاسوس

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.