logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
5.1 /10
دانلود فیلم پرنده را بکش دوبله فارسی Killbird 2019
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Killbird 2019 با لینک مستقیم

 

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم کیل برد ۲۰۱۹ با کیفیت عالی

دانلود فیلم پرنده را بکش دوبله فارسی Killbird 2019
دانلود فیلم کیل برد دوبله فارسی ۲۰۱۹

 

نام فارسی : پرنده را بکش

 

داستان: Killbird از زمانی شروع می شود که زنی تیلور (Rotaru) هنگام خراب شدن ماشینش در یک ماجراجویی در کوهپیمایی ، با تنها خانه ای که می تواند پیدا کند کابین دور افتاده ریاد (لوبو) است ، مردی که بسیار ناراحت است و اجازه نمی دهد او را وارد خودش کند. خانه ، این دو برای آشنایی با یکدیگر هستند ، در حالی که راد به وضوح راز دارد ، او معتقد است که تیلور نیز یکی از این افراد را دارد.

آنچه در ادامه می آید نبرد عقل بین این دو است ، زیرا ریاد در تلاش است تا بفهمد تیلور حقیقت را می گوید یا نه ، در حالی که تیلور در تلاش است دلیل خودش را برای حضور در اینجا مخفی کند.

تیلور زنی است که در حال کوهپیمایی است ، وقتی در یک مکان دور افتاده گیر می شود ، جایی که می یابد خود را به اسارت صاحب اسیر می گذارد ، در حالی که تلاش می کند دیدگاه خود را بفهمد ، سعی در کسب اطلاعات دارد. ریاد تنها فردی است که در کابین جنگل زندگی می کند ، او سالهاست که در آنجا زندگی می کند ، روی چیز بزرگتری کار می کند ، او روی یک تئوری توطئه بزرگتر کار کرده است که سال هاست در آمریکا جا مانده است ، با یک خودش. او به این اعتقاد دارد که شامل انتقام گرفتن از برادرش است که سقوط را برای یک فاجعه بزرگ گرفت.

اجراها – الیسیا روتارو در نقش اصلی تماشایی فوق العاده است ، ما باید در مورد اینکه شخصیت او در همه چیز بی گناه است یا بازی بزرگتر را بازی می کند ، حواست باشد ، در حالی که استفن لوبو به ما نشان می دهد که قرار است شخصیت او از چه طریق باشد

داستان زیر زنی است که خودش را در یک کابین دورافتاده در جنگل ، جایی که یک مرد تنها در آن زندگی می کند ، خارج از شبکه دور از جهان است ، دنبال می کند: دو برخوردی که می توانند حقیقت را بگویند و چطور می توانند وضعیت را کنترل کنند. داستان باعث می شود تا هر آنچه در حال وقوع است را حدس بزنیم ، ما مطمئن نیستیم که چه کسی راجع به آنچه اتفاق می افتد باور داشته باشیم ، هرگز نمی توانید انگشت خود را روی آن که حقیقت را می گوید ، یا انجام کار صحیح ، که طراوت است ، قرار دهید. بزرگترین نقطه ضعف این است که ما روی حادثه ای که نزدیک به ۲۰ سال دارد تمرکز می کنیم ، کمک نمی کند که ما روی یک واقعه واقعی متمرکز شویم ، زیرا ممکن است برای بعضی از مخاطبان خاص باشد.

 

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم پرنده را بکش دوبله فارسی Killbird 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.