ورود عضویت
دانلود فیلم هندی Unpaused 2020
آخرین بروزرسانی:‌ 1 سال پیش

توضیحات

دانلود فیلم Unpaused 2020 با کیفیت بالا

دانلود فیلم هندی بدون مکس سال ۲۰۲۰ با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی Unpaused 2020
دانلود فیلم هندی Unpaused 2020

[codein_imdb]

Unpaused یک فیلم هندی زبان هندی زبان است که شامل پنج قسمت کوتاه به کارگردانی Raj & DK ، Nitya Mehra ، Nikkhil Advani ، Tannishtha Chatterjee و Avinash Arun است. با بازیگران گروه ، داستان ها حول زندگی افراد تحت تأثیر همه گیری COVID-19 می چرخید. اولین بار در ۱۸ دسامبر سال ۲۰۲۰ در Amazon Prime Video به نمایش درآمد و با انتقادهای بیشتر مثبت منتقدان روبرو شد.

دباسری پورکایاستا از فیلم The Hindu خاطرنشان کرد که این فیلم “یک گروه هیجان انگیز از داستانهای زندگی دارد که در مضامین مشترک تنهایی ، عشق و امید ساکن هستند.” سایبال چاترجی از NDTV نوشت: “به عنوان یک نشخوار فکری در مورد تنهایی ، پریشانی و امید مفرط ، گلچینی که با انبوهی از اجراهای فوق العاده روبرو شده است ، یک تفسیر مناسب در مورد همه گیری و تجزیه آن است.”

Nandini Ramnath از Scroll.in بازی های این فیلم را ستود اما نسبت به درمان انتقاد کرد. شوبره گوپتا در حال نوشتن برای روزنامه هند اکسپرس ، اظهار داشت که این فیلم مضامین مختلفی مانند تنهایی و انزوا را با “اخباری که در این سال وحشتناک مملو از ویروس خبرساز شده است ، با نتایج متوسط” مخلوط می کند. آنا ام. ام. وتیکاد نوشت: “توقف موقت مهم است زیرا به شرح وقایع این قسمت از تاریخ می پردازد. این به شما کمک می کند که این امر نیز یک امر لذتبخش و بصیرت آمیز باشد.”

آنوپاما چوپرا ، مدیرمسئول همدم فیلم ، نوشت: “نتیجه یک مجموعه کوتاه ناهموار است. گلچین ها معمولاً یک کیسه مخلوط هستند اما در اینجا فقط یک مورد برجسته وجود دارد – Vishaanu توسط Avinash. Avinash ، یک جایزه ملی مدیر برنده ای که آخرین اعتبار او Paatal Lok فوق العاده است ، تصمیم می گیرد تا یکی از فاجعه بارترین نتایج قفل شدن را حل کند – وضعیت مهاجران که با یک اعلامیه بیکار و بی خانمان شدند.

عوامل

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم هندی Unpaused 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا از ابزارک برا گذاشتن ویجت استفاده کنید