دانلود فیلم شرق The East 2020 با دوبله فارسی
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم The East 2021 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی شرق ۲۰۲۱ با کیفیت عالی

دانلود فیلم شرق The East 2020 با دوبله فارسی
یک سرباز جوان هلندی پس از جنگ جهانی دوم برای سرکوب تلاش‌های استقلال‌طلبانه مستعمره هلند به اندونزی اعزام می‌شود، اما زمانی که به جوخه‌ای که فرمانده‌‌ای بی‌رحم دارد می‌رود

داستان فیلم شرق در سال ۱۹۴۶ در هند شرقی هلند و در زمان انقلاب ملی اندونزی می گذرد. یک سرباز جوان مستقر به نام یوهان شیفته کاپیتان ارتش ریموند وسترلینگ می شود که عملیات ضد شورش علیه چریک های اندونزیایی و عملیات پاکسازی در سولاوسی جنوبی را رهبری می کند. یوهان به تدریج متوجه می شود که جنگ را بیشتر و بیشتر زیر سوال می برد.

کارگردان جیم تایهوتو از سال ۲۰۱۲ در حال توسعه یک پروژه سینمایی در مورد “صفحه سیاه تاریخ هلند” بود. تهیه کننده ساندر وردونک در سال ۲۰۱۵ به فیلم پیوست و از آن زمان به بعد شروع به جستجوی سرمایه گذاران کرد.

در نوشتن فیلمنامه، موسسه سلطنتی هلند از مطالعات آسیای جنوب شرقی و کارائیب برای حقایق تاریخی مورد مشورت قرار گرفت و تلاش آگاهانه ای برای یافتن یک شریک تولید مشترک در اندونزی انجام شد. وردونک در مورد دلایل این امر به ما گفت: “برای ما چنین همکاری بسیار مهمی بود. ما نمی‌خواستیم مثل یک نوع استعمارگر نو در آنجا مستقر شویم و یک فیلم کوچک بسازیم. بخش بزرگی از گروه اندونزیایی بودند. “

دوره فیلمبرداری در فوریه ۲۰۱۹ در اندونزی آغاز شد و در نهایت به مدت ۴۸ روز در اندونزی و شش روز دیگر فیلمبرداری در هلند انجام شد.

این فیلم توسط کهنه سربازان هلندی و گروه های ذینفع از جمله سازمان Reawaruw، پلتفرم کهنه سربازان و فدراسیون هند شرقی هلند به دلیل عدم دقت تاریخی آن مورد انتقاد قرار گرفت. برخی از ارجاعات Waffen-SS مانند یونیفورم تیره برای سربازان و سبیل مسواک، که معمولاً با آدولف هیتلر مرتبط است، برای وسترلینگ اضافه شد. در واقع، سربازان هلندی از لباس های سبک استاندارد هلندی استفاده می کردند و وسترلینگ سبیل نداشت.

منتقد RogerEbert.com، سیمون آبرامز، دو ستاره به فیلم اعطا کرد و این فیلم را به شکل نامطلوبی با فیلم جنگ ویتنام یعنی آخرالزمان مقایسه کرد. آبرامز از تایهوتو و دویگولو انتقاد کرد که به «ذهنیت شوونیستی» قهرمان اصلی یوهان جونیور پرداخته و بومیان اندونزی را «قربانیان فروتن» معرفی می کنند. آبرامز نیمه اول فیلم را “رویای تب به سبک کاپولا/هرتزوگ” توصیف کرد که در آن قهرمان متناقض در معرض محدودیت های دیدگاه خود قرار می گیرد، اما معتقد بود که نیمه دوم فیلم نتوانست بر اساس این جریان روایی بنا شود.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم شرق The East 2020 با دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.