logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
6.8 /10
دانلود فیلم رتبه رئیس Boss Level 2020 با دوبله فارسی
0% (0 رای)
73%

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Boss Level 2020 دوبله فارسی و کیفیت عالی

دوبله فارسی فیلم رتبه رئیس سال ۲۰۲۰

دانلود فیلم Boss Level 2020 با دوبله فارسی
دانلود فیلم Boss Level 2020 با دوبله فارسی

Boss Level یک فیلم اکشن علمی تخیلی در آینده آمریکایی به کارگردانی جو کارناان و نویسندگی کارنااهان و کریس و ادی بوری است که از داستانی از بوریس ساخته شده است. در آن فرانک گریلو به عنوان یک سرباز بازنشسته نیروهای ویژه بازی می کند که سعی می کند از یک حلقه زمانی بی پایان که منجر به مرگ او می شود ، فرار کند. مل گیبسون ، نائومی واتس و میشل یوه هم بازی هستند.

این فیلم در ابتدا در سال ۲۰۱۲ با نام ادامه اعلام شد و توسط کارنااهان در ۲۰th Century Fox ساخته شد ، اما پیش نرفت. Boss Level به طور رسمی در نوامبر ۲۰۱۷ اعلام شد و توسط کارنااهان ، گریلو ، راندال امت و جورج فورلا تولید شد. فیلمبرداری از ماه مارس تا مه ۲۰۱۸ در جورجیا انجام شد. این فیلم در ابتدا قرار بود توسط Entertainment Studios Motion Pictures در ۱۶ آگوست ۲۰۱۹ اکران شود ، اما با تأخیر انجام شد. متعاقباً توسط هولو خریداری شد که در سال ۲۰۲۱ آن را عرضه می کند.

روی پولور ، یک سرباز بازنشسته نیروهای ویژه ، خود را در یک برنامه شوم گرفتار می کند ، که نتیجه آن یک حلقه زمانی بی پایان است که منجر به مرگ او می شود.

در ژانویه ۲۰۱۲ ، جو کارنااهان اعلام کرد که در حال کار بر روی این فیلم است ، عنوان اصلی ادامه دارد ، برای فاکس قرن بیستم ، و آن را به عنوان “روز Groundhog به عنوان یک فیلم اکشن” توصیف کرد. v در ماه مه ۲۰۱۲ ، گزارش شد که فاکس به جلو حرکت می کند با پروژه در سپتامبر ۲۰۱۲ ، کارنااهان تست های صفحه ای را که با بازیگر فرانک گریلو از بازیگر فیلمبرداری کرده بود در توییتر قرار داد و گفت که او آنها را به اشتراک می گذارد “تا به شما نشان دهد این فیلم چقدر باحال بود …

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم رتبه رئیس Boss Level 2020 با دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.