دانلود انیمیشن ماسلی Mosley 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود رایگان انیمیشن سینمایی ماسلی Mosley 2019

دانلود انیمیشن ماسلی Mosley 2019 با دوبله فارسی ( به زودی )

دانلود انیمیشن ماسلی Mosley 2019
دانلود انیمیشن ماسلی Mosley 2019

[codein_imdb]

موسلی یک فیلم انیمیشن رایانه ای ۲۰۱۹ است که توسط شرکت انیمیشن نیوزلند Huhu Studios تولید شده است. این فیلم توسط کربی اتکینز نوشته شده و کارگردانی شده است که در نقش عنوان به همراه دختر خردسالش لی بازی می کنند و شخصیت Rue را بازی می کنند. این فیلم همچنین دارای استعدادهای لوسی لاول ، جان رایس دیویس ، تمورا موریسون و ریس داربی است. این فیلم در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ در نیوزلند توسط Rialto Distribution منتشر شد. این اولین تولید رسمی رسمی نیوزیلند – چینی و اولین فیلم انیمیشن نیوزیلند است

موسلی از سال ۱۹۹۷ تحت عنوان کربی اتکینز تحت عنوان Beast of Burden در حال توسعه بود. جان A. دیویس و کیت آلکورن از تولیدات DNA ابتدا به عنوان تهیه کننده فیلم معرفی شدند. اتکینز این فیلم را به مربی خود انیماتور هالیوود Pres Romanillos اختصاص داد. این دو در حالی که مشغول کار بر روی فیلم انیمیشن برادران وارنر ۲۰۰۴ مورچه بودند. اتکینز و رومانیلوس برای شروع توسعه در “جانور بار” به اسپانیا سفر کردند ، اما متأسفانه در حالی که در سالامانکا بود ، با ابتلا به بیماری لوکمی مبتلا به لوسمی شد و به نبرد طولانی با این بیماری منجر شد. وی سرانجام پس از چندین پیوند مغز استخوان در ۱۷ ژوئیه ۲۰۱۰ درگذشت. ویرانگر ، اتکین ادامه داد در حالی که به عنوان فیلمنامه نویس در یک شهر کوچک تنسی به همراه همسرش ، پریسیلا و دو کودک خردسال کار می کرد ، به طور خصوصی به داستان خود ادامه داد.

اتکینز طی مصاحبه ای با کارل پوشنمن ، نویسنده ارشد سرگرمی نیوزلند هرالد ، اظهار داشت که او هر لحظه اضافی را برای کار روی این فیلم می گذراند ، افزود: “من عاشق دنیا و شخصیت ها و ایده آنقدر هستم که نتوانستم کنار بگذارم. بازی با آن در آن زمان که دختر اتکینز لی هفت ساله شد ، او آماده شد تا پیش تولید را آغاز کند ، و یک فیلمنامه کامل را برای فیلمنامه و گفتگو به پایان رساند. اتکینز گفت ، با توجه به دخالت لی در توسعه داستان ، گفت:

“لی به من دیده بود که این شخصیت ها را می نویسم و نقاشی می کردم و سال ها داستان را روی زمین بازی می کردم. من [ما] را ضبط کردم و شما واقعاً آن عملکرد را در فیلم می شنوید. بازیگران کودک تمایل دارند که بیش از حد از آن لذت ببرند ، می توانید به آنها بگویید.” دوباره بازیگر بود ، اما لی فقط بازی می کرد.این یک نمایش زیبا و بدون مانع بود.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود انیمیشن ماسلی Mosley 2019 دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.