دانلود فیلم Just Mercy 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم Just Mercy 2019 با لینک مستقیم

 

دانلود فیلم فقط بخشش با دوبله فارسی

دانلود فیلم Just Mercy 2019
دانلود فیلم Just Mercy 2019

 

[codein_imdb]

 

فقط بخشش یک فیلم درام حقوقی آمریکایی در سال ۲۰۱۹ به کارگردانی Destin Daniel Cretton است و با بازی مایکل بی جوردن ، جیمی فاکسکس ، راب مورگان ، تیم بلیک نلسون ، رافل اسپال و بری لارسون بازی می کند. این داستان واقعی والتر مکمیلیان را روایت می کند ، که با کمک وکیل مدافع جوان برایان استیونسون ، محکومیت قتل او را تجدید نظر می کند. این فیلم براساس خاطرات به همین نام ساخته شده استیونسون است.

فقط بخشش در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو حضور خود را در جشنواره جهانی تورنتو به نمایش گذاشت و به طور تئاتری توسط Warner Bros. تصاویر در ۲۵ دسامبر سال ۲۰۱۹ اکران شد. یک بازیگر مرد در نقش حامی در بیست و ششمین جوایز انجمن صنفی بازیگران سینما.

در سال ۱۹۸۹ ، Bryan Stevenson ، فارغ التحصیل جوان آرمانگرای حقوق دانشگاه هاروارد ، به امید کمک به نبرد برای افراد فقیر که قادر به ارائه حقوقی مناسب نیست ، به آلاباما سفر می کند. او با اوا آنسلی ملاقات می کند و ابتکار عمل عدالت برابر را پیدا می کند ، سپس برای ملاقات با زندانیان اعدام خود به زندان می رود. او با والتر “جانی دی” ملاقات می کند مک میلین ، مردی آفریقایی-آمریکایی که به جرم قتل در سال ۱۹۸۶ روندا موریسون ، زن سفید پوست محکوم شد. استیونسون به بررسی شواهد موجود در این پرونده می پردازد و کاملاً به شهادت متهم رالف مایرز محکوم ، وابسته است که در ازای مجازات سبک تر در دادگاه در انتظار دادگاه ، شهادت های بسیار متناقض خود را ارائه داده است.

اولین اقدام استیونسون درخواست کمک از دادستان تامی چاپمن است. چاپمن او را حتی بدون یادداشت کردن یادداشت های استیونسون از کار برکنار می کند. استیونسون سپس از دوست خانواده مکملیان ، دارنل هوستون می خواهد که شهادت دهد که وی با یک شاهد بود که شهادت مایرز را روز قتل تأیید کرد ، و این باعث می شود که پرونده دادستانی از هم جدا شود. هنگامی که استیونسون شهادت هیوستون را تسلیم می کند ، پلیس وی را به جرم شرارت دستگیر می کند. در حالی که استیونسون می تواند اتهامات مربوط به قصاص را رد کند ، هوستون از ترس شهادت در دادگاه مرعوب می شود.

استیونسون سپس به خود مایرز نزدیک می شود ، که سرانجام اعتراف می کند که شهادت وی پس از بازی با پلیس به دلیل ترس از آتش سوزی وادار به اجبار شد و تهدید کرد که وی توسط صندلی برقی اعدام خواهد شد. استیونسون از دادگاه محلی خواستار تجدیدنظر در دادگاه برای مک میلان شد و با موفقیت مایر را متقاعد کرد تا شهادت خود را در جایگاه خود بخواند ، اما قاضی با این وجود از اعاده دادرسی مجدد امتناع می ورزد. استیونسون ناامید شده و ناامیدی خود را در مورد این پرونده به آنسلی منتقل می کند. وی در ۶۰ دقیقه حضور پیدا می کند تا از حمایت عمومی به نفع مک میلان تجمع کند و سپس به دیوان عالی آلاباما تجدید نظر کند. دیوان عالی کشور تصمیم دادگاه را باطل کرد و به مک میلان محکوم به محاکمه دادرسی وی اعطا می کند. استیونسون سپس خواستار رد اتهامات به طور کامل شد. او در خانه خود با چاپمن مقابله می کند و سعی می کند او را متقاعد کند که در حرکت خود به او بپیوندد. چاپمن با عصبانیت او را از دارایی خود بیرون می کند. روز دادرسی فرا می رسد و استیونسون به قاضی متوسل می شود. چاپمن موافقت می کند که در حرکت خود به او بپیوندید ، این پرونده برکنار می شود و سرانجام مک میلان با خانواده اش دوباره به هم می پیوندد.

یک اپیگل خاطرنشان می کند که استیونسون و آنسلی تا به امروز به مبارزه برای عدالت می پردازند. تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۳ ، مک میلان با استیونسون دوست ماند. تحقیقات بعدی درباره مرگ موریسون ، بی گناهی مک میلان را تأیید کرد و اظهار داشت که یک مرد سفید پوست به احتمال زیاد مسئول است. پرونده هرگز حل نشده است.

 

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم فقط بخشش دوبله فارسی Just Mercy 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.