دانلود فیلم 1917 دوبله فارسی 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم ۱۹۱۷ ۲۰۱۹ دوبله فارسی با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم ۱۹۱۷ ۲۰۱۹ با کیفیت عالی

کیفیت WEB-DL 1080p 720p دوبله فارسی قرار گرفت

دانلود فیلم 1917 دوبله فارسی 2019

دانلود فیلم ۱۹۱۷ ۲۰۱۹

دانلود فیلم ۱۹۱۷ ۲۰۱۹ با کیفیت بالا full hd

دانلود فیلم هزار و نهصد و هفده ۲۰۱۹ با لینک مستقیم + دوبله فارسی

 

[codein_imdb]

 

  نقد و بررسی فیلم ۱۹۱۷  

(خطر اسپول داستان)

« ۱۹۱۷ » یکی از بی سر و صداترین فیلمهای سینمایی امسال بود. در سالی که عنوان های سینمایی یکی پس از دیگری ما را غافلگیر و هیجان بی وصفی در وجودمان برای فرا رسیدن فصل جواز سینمایی ایجاد کردند، فیلم جدید سم مندس هیچ سهمی در تبلیغات نداشت!

این تصمیم البته نه به دلیل اینکه فیلم مستقل بوده و احتمالاً می بایست در جشنواره ای مانند ” ساندنس ” اولین نمایشش را پشت سر می گذاشت، بلکه سیاست کمپانی بود که می خواست از انتشار جزئیات فیلم جلوگیری شود.

برای کارگردانی که در یک دهه گذشته نام او را فقط با دو فیلم پر سر و صدای « جیمز باند » شنیده بودیم، این یک تصمیم غیرمنتظره محسوب می شد. اما این روش در نهایت خیلی هم بد نشد چراکه « ۱۹۱۷ » به حدی تماشایی است که ارزش چشم پوشی از این مخفی کاری بی جهت را داشته باشد!

داستان فیلم مانند عنوانش، در سال ۱۹۱۷ یعنی زمان وقوع جنگ جهانی اول آغاز می شود. دورانی که توپخانه های آتش برای نابودی مردان جنگ آماده بودند و خون های بسیاری بر روی زمین جاری می شد. فیلم درباره دو سرباز انگلیسی به نام اسکافیلد ( جرج مکای ) و بلیک (دین-چارلز چپمن ) است. دو سرباز وظیفه ای که تفاوت خاصی با همرزم هایشان ندارند اما ماموریتی قهرمانانه به آنان محول شده تا جان بیش از ۱۰۰۰ نفر از نیروهایشان را نجات دهند. این دو سرباز باید از خط مقدم جهبه که دشمن بمباران کرده عبور کنند و پیامی را به گروهان دیگر برسانند که در آن به حقه های دشمن و لزوم اتخاذ تصمیم متناسب در ارتباط با آن اشاره شده است.

احتمالاً تا قبل از تماشای فیلم به این موضوع پی برده اید که « ۱۹۱۷ » بصورت تک سکانس ( سکانس پلان ) کارگردانی شده است. ویژگی که یکی از مشهورترین نمونه های آن را چند سال پیش آلخاندرو گنزالس ایناریتو در فیلم « بیردمن » بکار گرفت و قصه فیلم را بدون کات برای تماشاگر روایت کرد. البته در آن فیلم ایناریتو با شعبده بازی های تصویری ذهن مخاطب را به بازی گرفت تا متوجه کات های نسبتاً زیاد فیلم نشویم اما کاری که سم مندس در اینجا انجام داده به مراتی پیچیده تر، سخت تر و خیره کننده تر از هر فیلم سکانس پلانی است که تا به امروز ساخته شده است. مندس در « ۱۹۱۷ » یک جنگ واقعی را بازسازی کرده و تماشاگر را در سالن سینما به داخل جنگی پایان نپذیر می برد که طرفین ماجرا قصد کوتاه آمدن در رقم زدن تراژدی را ندارند و دائم در حال ضربه زدن به یکدیگر هستند.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم ۱۹۱۷ دوبله فارسی ۲۰۱۹

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.