0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Born a Champion 2021 با لینک مستقیم

 

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم تولد یک قهرمان ۲۰۲۱ با کیفیت عالی

دانلود فیلم تولد یک قهرمان دوبله فارسی Born a Champion 2021
دانلود فیلم تولد یک قهرمان دوبله فارسی Born a Champion 2021

 

در مصاحبه سال ۲۰۱۹ یک وب سایت هنرهای رزمی مختلط (MMA ، یعنی) ، ادسون باربوزا ، یک ستاره واقعی MMA که نقشی اساسی در این فیلم سینمایی دارد ، گفت “طرفداران MMA واقعاً از آن لذت خواهند برد.” این ارزیابی چنان کافی است که من تقریباً وسوسه می شوم صدها بار آن را تولید کنم ، سبک “همه کارها و هیچ بازی باعث می شود جک پسری کسل کننده باشد” و آن را به عنوان بررسی خود ارائه دهم. اما سردبیر من اینگونه بازی نمی کند.

بنابراین بیایید “Born a Champion” را از دید یک طرفدار غیر MMA در نظر بگیریم. اتفاق می افتد من این چیز هستم. من چیزی در برابر این ورزش ندارم (ندارم؟ خوب ، منظورم این است که اگر به آن فکر می کردم ، شاید مهم نباشد) ، اما این کیف من نیست.

ظاهراً این کیف بازیگر شان پاتریک فلانری است که فیلم را نوشت و در آن بازی می کند و کمربند مشکی در جی جیتسو است که روش مبارزه ای است که در فیلم به تصویر کشیده شده و بصورت عملی تبلیغ شده است. این که آیا من باید این فیلم را “یک پروژه اشتیاق” یا “یک پروژه غرور” بنامم چیزی است که به آن فکر کرده ام و از آنجا که از شواهد صحنه های مبارزه در این فیلم به نظر می رسد آقای فلانری می تواند در عرض نیم ماه مرا بیهوش کند دقیقه معرفی به من ، “پروژه اشتیاق” راهی است که باید طی شود.

“تولد یک قهرمان” به کارگردانی الکس راناریلو (که با فلانری همکاری داشت) ، کمی از پیشکسوتان فیلم های ورزشی است ، از همان ابتدا یک فیلم مستند مستند را به خود اختصاص می دهد. در یک قاب جعبه پنجره ، روسکو خال کوبی شده (موریس کامپت) از اولین ملاقات خود با دامپزشک طوفان صحرا ، میکی کلی (فلانری) صحبت می کند. این در یک پارکینگ بود و برخی از سختی ها نیز به روسکو سخت می آوردند ، و به روشی نژادپرستانه نیز. روزکو با ترس و وحشت به یاد می آورد که “میکی سه نفر از آنها را بیرون آورد” بدون اینکه مشتی بزند. ” و سپس این دو چنان دوست بزرگی شدند که روزکو اجازه داد میکی نام او را “تاکو” بگذارد.

روش بدون مشت زدن میکی از جیو-جیتسوی برزیل ناشی می شود ، که یک حرکت ویژه ای دارد که به شما اجازه می دهد حریف خود را در عرض نیم دقیقه پس از معرفی به او بیهوش کنید ، اگر این همان چیزی است که به آن علاقه دارید. به نظر می رسد هر بار کار می کند ، بیش از حد. میکی به زودی دیده می شود که به دبی پرواز می کند ، به برخی از بچه های شیخ تعلیم می دهد و یک زن آمریکایی را از چنگ یک صنعتگر نجات می دهد که می خواهد او را به یک روسپی تبدیل کند. این زن ، لیلا (کاترینا بوودن) از پا درآمده است و حتی اگر در کارولینای شمالی زندگی می کند او را به عقب به لس آنجلس (سان پدرو) می رساند.

اما ، این هنرهای رزمی نیز بسیار جزئی گرا هستند. داستان کلی پیر را به یک مسابقات حرفه ای MMA می برد ، که توسط Dennis Quaid’s Mason ، یک مدیر تلاش می کند تا این ورزش را قانونی کند ، غرق می شود. Kelley در سن نسبتاً پیشرفته شک و تردید دارد ، اما او خود را به زیبایی تبرئه می کند تا زمانی که شخصیت باربوزا وارد رینگ شود. و در یک دوره کلی که در نهایت وی را با یک شبکیه جدا شده و سایر شکایات مربوط به بینایی رها می کند ، می زند. روزکو به ما می گوید: “او هرگز از نظر پزشکی پاک نمی شود تا دوباره بجنگد.”

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم تولد یک قهرمان دوبله فارسی Born a Champion 2021

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.