logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم Star Wars The Rise of  Skywalker 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم Star Wars The Rise of Skywalker 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Star Wars The Rise of Skywalker 2019 کیفیت عالی

دانلود فیلم Star Wars The Rise of Skywalker 2019

نام فارسی : جنگ ستارگان

[codein_imdb]

این فیلم سومین و آخرین قسمت از سه‌گانه‌ی دنباله ، در کل قسمت نهم از سری اصلی جنگ ستارگان و از لحاظ داستانی پس از وقایع نیرو برمی‌خیزد و آخرین جدای است. داستان قسمت نهم یک سال پس از اتفاقات قسمت هشتم فیلم یعنی آخرین جدای رخ می‌دهد و ادامه‌ی ماجراجویی ری و گروهش را دنبال می‌کند که…

همان‌طور که در تریلر هم مشاهده کردید، در فیلم شاهد بازگشت شخصیت امپراطور پالپاتین خواهیم بود که پیش از این تصور می‌شد در جریان اتفاقات فیلم Return of the Jedi کشته شده است. هرچند این موضوع واکنش‌های مختلفی از طرف طرفداران را در پی داشته، اما جی.جی آبرامز، کارگردان فیلم، در مصاحبه‌ای با مجله امپایر اعلام کرده که چنین اتفاقی از حیث داستانی منطقی است و طرفداران اگر تمام ۹ فیلم مجموعه را مثل یک داستان واحد در نظر بگیرند و تماشا کنند، به وضوح دلیل بازگشت این شخصیت را می‌توانند در آن‌ها پیدا کنند و هشت فیلم قبلی مجموعه به‌خوبی اتفاقات فیلم پایانی را زمینه‌سازی می‌کنند. 

آبرامز همچنین در بخش دیگری از این مصاحبه اعلام کرده که کار کردن روی قسمت نهم جنگ ستارگان و به پایان رساندن این داستان، یکی از سخت‌ترین کار‌هایی است که وی تا به امروز انجام داده است اما از طرف دیگر هم این اتفاق و کار کردن دوباره با این شخصیت‌ها را یک هدیه بسیار ارزشمند می‌داند. 

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Star Wars The Rise of Skywalker 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.