logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم Birds of Prey 2020
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود رایگان فیلم Birds of Prey 2020 با کیفیت عالی Full Hd

دانلود فیلم Birds of Prey 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم پرندگان شکاری ۲۰۲۰ با لینک مستقیم

دانلود فیلم Birds of Prey 2020

[codein_imdb]

فیلمی ابرقهرمان آمریکایی ۲۰۲۰ است که بر پایه تیم DC Comics Birds of Prey ساخته شده است. این هشتمین فیلم در DC Extended Universe و پیگیری Suicide Squad (2016) است. این کارگردانی توسط کتی یان و نویسندگی آن توسط کریستینا هودسون انجام شده است و در آن مارگوت رابی ، مری الیزابت وینستد ، جورنی اسمولت بل ، روزی پرز ، کریس مسینا ، الا جی باسکو ، علی وونگ و ایوان مک گرگور بازی می کنند. این فیلم از هارلی کوین پیروی می کند که او با هلنا برتینلی ، دینا لنس و رنه مونتویا به نیروهایش می پیوندد تا کاساندرا قابیل را از پروردگار جنایت بلک ماسک گوتام سیتی نجات دهد.

رابی ، که به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کرد ، ایده ی Birds of Prey to Warner Bros. را در سال ۲۰۱۵ به نمایش گذاشت. این فیلم در ماه مه سال ۲۰۱۶ اعلام شد ، در حالی که هادسون برای نوشتن فیلمنامه در ماه نوامبر استخدام شد و پس از آن یان وارد کارگردانی در ماه آوریل شد. ۲۰۱۸٫ اکثر بازیگران و خدمه تا دسامبر سال ۲۰۱۸ تأیید شدند. عکاسی اصلی از ژانویه تا آوریل سال ۲۰۱۹ در مرکز شهر لس آنجلس ، بخش هایی از منطقه هنری ، لس آنجلس ، و صداپیشه در استودیوهای برادران وارنر در Burbank ، کالیفرنیا به طول انجامید. فیلمبرداری اضافی در سپتامبر ۲۰۱۹ اتفاق افتاد.

Birds of Prey نخستین فیلم DCEU و دومین تولید DC Films است که توسط انجمن تصاویر متحرک آمریکا رتبه R را کسب کرده است. این فیلم در ۲۵ ماه ژانویه ۲۰۲۰ در مکزیکو سیتی به نمایش جهانی درآمد و در ۷ فوریه سال ۲۰۲۰ در تئاتر IMAX ، Dolby Cinema و ۴DX در ایالات متحده به نمایش درآمده است. فیلم سال ۲۰۲۰٫ این فیلم به دلیل سبک بصری ، جهت یان و عملکردهای رابی و مک گرگور ، منتقدان را مورد تحسین قرار داد ، اما انتقاد برای فیلمنامه.

مدتی پس از شکست Enchantress ، [جو] جوکر با هارلی کوئین شکسته شد و او را در خیابان های شهر گاتهام بیرون انداخت. وی توسط دکتر ، صاحب سالخورده یک رستوران تایوانی پذیرفته شده است و با قطع موها ، اتخاذ کفتار خال خال (که او را بعد از بروس وین نامیده است) و گرفتن دربی غلتیده از روابط خود بهبود می یابد.

یک شب ، هارلی در یک کلوپ شبانه که متعلق به گانگستر رومن سیونیس است ، مست می شود و راننده رومان را فلج می کند که پس از توهین به او. او سپس با دینا لنس خواننده دزدگیر ملاقات می کند ، که بعداً هارلی را مست از یک آدم ربایی نجات داد. در آن شب ، هارلی کارخانه آس شیمیایی را منفجر کرد و در آن سالها پیش از این به عنوان راهی برای اعلام عمومی از تجزیه آنها ، خود را به جوکر متعهد کرد. رومن با دیدن صحنه و جدال از اتاق خواب خود ، تحت تأثیر مهارت های دینا قرار گرفته و او را به عنوان راننده جدید خود منصوب می کند. در همین حال ، کارآگاه GCPD رنه مونتویا یک سری از قتل های اوباش را که توسط یک هوشیار کراس بال انجام شده است ، بررسی می کند. مونتویا با پیدا کردن گردنبند هارلی در صحنه انفجار آس شیمیایی ، خاطرنشان می کند که هارلی بدون حمایت جوکر در خطر است. او درباره اینکه یک رومن برای آنها یک خبرچین است ، به دینا نزدیک می شود ، اما دینا این پیشنهاد را رد می کند.

رومن دینا و دست راست سادیستی ویکتور ویکتور ززاس را برای بازیابی الماس جاسازی شده با شماره حساب به ثروت خانواده جنایت برتینلی ، که سالها پیش قتل عام شده بودند ، می فرستد. کاساندرا جوان ، کاساندرا “کاس” قابیل الماس را از زازز سرقت می کند ، اما پس از دستگیری ، آن را می بلعید. هارلی با فرار از مونتویا و چند نفر دیگر که در گذشته با آنها اشتباه کرده بود ، اسیر مردان رومی است. ززاس به روم خبر داد که کاساندرا الماس دارد و دینا در مورد اوضاع به مونتویا هشدار می دهد. هنگامی که رومی هارلی را شکنجه می کند و آماده می شود که وی را به قتل برساند ، پیشنهاد می کند که الماس را برای او بازیابی کند. رومن موافق است ، اما همچنین کاس را برای تکان دادن این رقابت جایزه می دهد. هارلی با انواع دور پرتاب نارنجک غیر کشنده با الهام از آتش بازی ، وارد GCPD شد و هارلی کاساندرا را آزاد کرد و این جفت ارز به انبار شواهد فرار کرد. آنها توسط تعدادی از اراذل و اوباش کمین می شوند ، اما می توانند همه آنها را بکشند.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Birds of Prey 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.