دانلود فیلم نجات لنینگراد دوبله فارسی Saving Leningrad 2019
0% (0 رای)

توضیحات

 

دانلود فیلم Saving Leningrad 2019 دوبله فارسی با لینک مستقیم

 

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم نجات لنینگراد ۲۰۱۹ با کیفیت عالی

 

کیفیت BluRay 1080p 720p دوبله فارسی صدا و سیما

 دانلود فیلم نجات لنینگراد دوبله فارسی Saving Leningrad 2019
دانلود فیلم نجات لنینگراد دوبله فارسی Saving Leningrad 2019

 

نام فارسی : نجات لنینگراد

[codein_imdb]

 

 صرفه جویی در لنینگراد ، همچنین با عنوان نبرد لنینگراد (روسی: Спасти Ленинград) یک فیلم جنگی در سال ۲۰۱۹ نوشته شده در مورد جاده زندگی ، تراژدی خون “باربری ۷۵۲” است که در شب ۱۶ تا ۱۷ سپتامبر ۱۹۴۱ روی داد. ، در دریاچه لادوگا. در حین تخلیه مردم از لنینگراد ، این بندر توسط هواپیماهای جنگی نازی بمباران شد و به پایین رفت ، و باعث کشته شدن بیش از ۱۰۰۰ نفر شد. در همین زمان ، ۴۶۰ نفر در یک باری که با اسلحه مسلح به نام “سلمضا” حمل شده بود ، که در حال حمل سوخت و تجهیزات نظامی به لنینگراد بود ، کشته شدند. تعداد کمی از آنها نجات یافت. این فیلم در طول جبهه شرقی در جنگ جهانی دوم رخ می دهد و تمرکز آن بر آغاز محاصره لنینگراد است.

این فیلم به کارگردانی آلکسی کوزلوف است که فیلمنامه را به طور مشترک تهیه و توسط Arkady Fateev تهیه شده است. این بازیگران ماریا ملنیکووا در نقش نستیا تاکاویوا ، آندری میرونوف-اودالوف به عنوان کاداست کاستیا گورلوف و همچنین ژلا مسخی ، آناستازیا ملکنوا در اولین نقشهای سینمایی خود هستند

لنینگرادها ، که برای تخلیه در دریاچه لادوگا فرستاده شده بودند ، قربانی طغیان سیلاب در شماره ۷۵۲ شدند. (ru)

داستانی مبتنی بر وقایع واقعی اثر ناخالصی شماره ۷۵۲ که در یک قایق ماهیگیری استفاده می شد و غذا را برای لنینگراد محاصره شده در جاده زندگی تهیه می کرد. در شب ۱۷ سپتامبر سال ۱۹۴۱ ، در حین تخلیه مردم از لنینگراد ، این باریکه در اعماق دریاچه لادوگا با هزاران نفر روی آن نشت و غرق شد. در آن زمان ۴۶۰ نفر بر اثر ضرب و شتم قایق “سلمزه” که تقویت کننده های نظامی را به لنگراد حمل می کرد ، جان باختند. به همراه “سلمزه” ، قایق “اوریول” به جمع کردن بارک کمک می کند و در کنار یکدیگر موفق شدند ۲۴۰ نفر ، ۲۱۶ و ۲۴ نفر را نجات دهند. درمجموع ۴۳۳ کاردان ، ۱۳۲ فارغ التحصیل آکادمی پزشکی نظامی ، ۸ افسر خردسال ، ۳۶ افسر و ۴۶ زن و همچنین کلیه کسانی که به همراه فرزندان خود و ۳۰ کارگر غیرنظامی و اعضای آکادمی پزشکی نیروی دریایی و اعضای هیئت کشتی در بندر بودند. اداره هیدروگرافی نیروی دریایی ، که شامل بیش از ۶۸۵ نفر بود).

بعلاوه ، کلی از کادرهای دانشکده فنی مهندسی ارتش لنگرود و دانش آموزان آموزشگاه فنی و حرفه ای به همراه افسران ، زنان و کلیه کودکان و پرسنل فنی و توپخانه ای که در کنار آنها بودند ، هلاک شدند. در میان کسانی که زنده مانده بودند ۱۸۴ نفر (۱۶۰ نفر آنها را به اوریول و ۲۴ نفر به سلیمزه آوردند) که متعلق به آکادمی پزشکی نیروی دریایی و اداره هیدروگرافی نیروی دریایی و ۵۶ غیرنظامی بود.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم نجات لنینگراد دوبله فارسی Saving Leningrad 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.