logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم عملیات مریخ دوبله فارسی Mission Mangal 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم Mission Mangal 2019 دوبله فارسی با لینک مستقیم

 

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم Mission Mangal 2019 با کیفیت عالی

 

دانلود فیلم عملیات مریخ دوبله فارسی Mission Mangal 2019
دانلود فیلم عملیات مریخ دوبله فارسی ۲۰۱۹

نام فارسی : عملیات مریخ

[codein_imdb]

 

 Mission Mangal (ترجمه: عملیات مریخ ) یک فیلم درام به زبان هندی ۲۰۱۹ به کارگردانی Jagan Shakti است و به طور مشترک توسط Cape of Good Films، Hope Productions، Studios Fox Star، Aruna Bhatia، and Anil Naidu ساخته شده است. این فیلم به بازیگری گروههای آکشی کومار ، ویدیا بالان ، تاپسه پانو ، نیتیا منن ، کریتی کلهاری ، شرمن جوشی ، H. G. Dattatreya ، ویکرام گوخاله ، و Sonakshi Sinha می پردازد. این فیلم به طرز گسسته ای بر اساس زندگی دانشمندان سازمان تحقیقات فضایی هند انجام شده است که در مأموریت مریخ مریخ ، اولین اکسپدیشن بین سرمایه ای هند نقش داشته اند.

Mission Mangal در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ اعلام شد. Shakti ، که به عنوان مدیر همکار در Pad Man (2018) کار می کرد ، فیلم نامه را به Kumar گذاشت. عکاسی اصلی این فیلم در نوامبر سال ۲۰۱۸ آغاز شد. موسیقی متن این فیلم توسط امیت تریویدی و تانیشک باغچی با اشعار سروده شده توسط باغچی به همراه Amitabh Bhattacharya سروده شده و در زیر پرچم شرکت موسیقی موسیقی زی منتشر شده است. Mission Mangal در ۱۵ آگوست ۲۰۱۹ ، روز استقلال هند به طور تئاتر در هند آزاد شد. این بررسی مثبت را از منتقدان دریافت کرد و ۲۹۰٫۵۹ پوند کرور در سراسر جهان بدست آورد و به یک موفقیت تجاری تبدیل شد.

پس از راه اندازی ناموفق GSLV-F06 در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۰ ، به دلیل یک اشتباه کوچک توسط مدیر پروژه Tara Shinde ، Rakesh Dhawan ، یک دانشمند دیگر که با او کار می کند ، سرزنش او را به عهده می گیرد. در نتیجه ، وی به عنوان مجازات به کار در مانگالیان منتقل می شود. ماموریت های جدید GSLV به روپرت دسای ، دانشمند ناسا با منشا هندی داده می شود. MoM (ماموریت مدار مریخ) به دلیل هدف رسیدن به مریخ با بودجه تنگ خود ، به عنوان یک ماموریت غیرممکن به نظر می رسد.

Rakesh می آموزد که MoM نمی تواند سوار بر PSLV شود ، زیرا این فناوری موجود تنها ۱۵۰۰ کیلوگرم وزن دارد و سوخت کافی برای شلیک این موشک برای مسافت تقریباً ۵/۵ * ۱۰ ^ ۷ کیلومتر را ندارد. GSLV اگر موفق بود ، می توانست ماهواره را به مریخ ببرد زیرا دارای بار ۲۳۰۰ کیلوگرم بود. با این حال ، شکستهای چشمگیر اخیر GSLV ، مأموریت های برنامه ریزی شده آینده را به خطر انداخته است.

در خانه ، تارا به دلیل تعادل بین زندگی حرفه ای و خانواده اش بدجوری درگیر نشده است. یک روز در خانه ، هنگام سرخ کردن «پوریس» ، خدمتکار تارا از گاز کافی برای پختن همه «پوریس» خبر می دهد ، که به تارا به او می گوید روغن را گرم کنید و بنزین را خاموش کنید و در صورت خنک شدن روغن دوباره آن را روشن کنید. که ایده او را برای راه اندازی MoM با استفاده از PSLV برانگیخته است.

آنها از انفجار گاز استفاده می کنند تا ماهواره MoM را وارد مدار خارج زمین کند ، و سپس آن را با استفاده از کره گرانشی زمین ، با تیراندازی سریع با انرژی ، تیراندازی می کرد. او با این ایده ، که قانع است ، به راکش نزدیک می شود. این دوئل تلاش می کند اعضای دیگر تیم را به سمت خود سوار کند اما در عوض مورد تمسخر قرار می گیرد ، اگرچه بعداً با مدیر ISRO نیز قانع شدند. هنگامی که تارا و راکش از روپرت می خواهند تا اعضای متخصص تیم خود را به آنها وام دهد ، در عوض روپرت دانشمندان و مهندسان جوان را به آنها می دهد ، که تجربه کمی در راه اندازی ماموریت ندارند.

اول ، اکا گاندی ، متخصص کنترل پیشرانش ، جوانی وجود دارد که از اکثر چیزهای هندی متنفر است و به دنبال هر فرصتی برای فرار از ناسا است. پس از آن Neha Siddiqui طراح استقلال فضاپیما وجود دارد که به دلیل سوابق بین قومی خود در تلاش برای رد کردن است. کریتیکا آگروال ، متخصص ناوبری ، یک همسر فداکار است که به همسر سابق خود ، ریشی آگاروال ، وابسته است و در عمل به شدت زخمی شده است. وارشا پیلای ، طراح ماهواره و کارشناس بار ، برای اینکه نتواند فرزند به دنیا آورد ، با طعمه های مادر شوهرش در خانه می جنگد. پارمشوار جوشی ، متخصص بار ، بیشتر به کشیش و توصیه های او اعتماد می کند و علاقه عاشقانه ای به اکا ایجاد می کند. سرانجام ، آنانت آیندگان ، مهندس سازه تیم وجود دارد.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم عملیات مریخ دوبله فارسی Mission Mangal 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.