دانلود فیلم آیاپان و کوشی Ayyappanum Koshiyum 2020 دوبله فارسی
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Ayyappanum Koshiyum 2020 با کیفیت بالا

 

دانلود فیلم آیاپان و کوشی با دوبله فارسی

دانلود فیلم آیاپان و کوشی Ayyappanum Koshiyum 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم آیاپان و کوشی Ayyappanum Koshiyum 2020 دوبله فارسی

Ayyappanum Koshiyum (ترجمه Ayyappan و Koshi) یک فیلم مهیج و مهیج زبان هندی به سبک مالایایی در سال ۲۰۲۰ است که توسط ساچی نوشته و کارگردانی شده است. این توسط Ranjith و P. M. Sasidharan تحت شرکت Gold Coin Motion Picture Company تولید شده است. در این فیلم Prithviraj Sukumaran و Biju Menon در نقش های اصلی بازی می کنند. این داستان حول درگیری بین کشی کورین ، نفوذی و ثروتمند هاولیدار سابق و ایایپان نایر ، بازرس فرعی در آتاپادی است. موسیقی توسط Jakes Bejoy تهیه شده است.

عکاسی اصلی از اکتبر تا دسامبر سال ۲۰۱۹ انجام شد. Ayyappanum Koshiyum در ۷ فوریه ۲۰۲۰ اکران شد. این فیلم با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد و در گیشه موفقیت تجاری داشت. این فیلم پس از آنجام پاتیراا ، دومین فیلم پردرآمد مالایایی سال بود.

کوچی کورین ، هاویلدار سابق با راننده خود کوماران در راه Ooty است. کوشی مست است و نزدیک با صندلی پر از الکل روی صندلی عقب ماشین رد شده است. آنها ترجیح داده اند مسیر Attappadi را طی کنند ، زیرا آنها نمی دانستند منطقه ای ممنوع الکل است. در آنجا ، ماشین در یک توقف عادی ترافیکی متوقف می شود که یک پلیس ، جنگل و اداره امور مالیات ترکیبی است. با پیدا کردن مشروبات الکلی در ماشین ، مسئولان مالیات با دستکاری کوشی. کوشی ، از این حمله ، به افسر مالیات مالیات فیصل عصبانی شده است. با دیدن این Ayyapan Nair قدم می زند و کوشی را مهار می کند.

با بردن کوشی به کلانتری ، افسران از دیدن نام چهره های شناخته شده سیاسی و رسانه ای در لیست تماس تلفن همراه کوشی مبهوت می شوند. کوشی نشان می دهد که او پسر کوریان جان و یک مرشد ثروتمند و با نفوذ از ارتش هندوستان است که در کتاپانا زندگی می کند. با سر و صدا بر سر این موضوع و به دلیل مشورت با مافوق خود ، آیاپان نایر تصمیم می گیرد به راحتی از پس او برآید و با او دلیل می آورد. کوشی از آیاپان می خواهد که برای گذراندن کریسمس به وی اجازه دهد به مدت ۵ روز به خانه برگردد و قول می دهد که برای هرگونه حکم زندان بازگردد. اما ، آیاپان با بیان اینکه در بخشهای غیر قابل پرداخت برای وی رزرو شده است ، امتناع می کند و ممکن است به خانه بازنگردد. بعداً کوشی به دلیل معتاد بودن ، یک ذوب کاهش می یابد و از او الکل می خواهد. برخلاف غرایز بهتر او ، نایر با کمک یک خانم پاسبان مقداری از سهام مصادره شده را به او می ریزد. کوشی مخفیانه این را بر روی تلفن خود ضبط می کند.

کوشی به مدت ۱۲ روز در زندان فرعی پالکاد بازداشت می شود و در آنجا توسط خانواده اش ملاقات می شود. پس از ۱۲ روز ، کوشی به شرطی که هر دوشنبه و پنجشنبه یک بار در ایستگاه Attapadi امضا کند ، وثیقه می گیرد. پس از آزادی ، او با استفاده از فیلم های ویدئویی ، SI Ayyappan Nair و یک بانوی پاسبان را که به دلیل شکستن منع تعلیق محروم شده بود ، قرار می دهد. ایایپان معلق و دستگیر می شود. او توسط بازرس حلقه با وثیقه بیرون آورده می شود. بازرس حلقه با دوست کوشی ، MLA جورج ، مصالحه می کند که کوشی می تواند همزمان برای همه شرایط وثیقه آینده امضا کند ، و در عوض عدم ارائه شواهد ویدئویی اصلی در تحقیقات علیه آیاپان ، این غوغا را پایان دهد. کوشی پس از امضا در ایستگاه ، به حرف خود بازمی گردد و وکیل وی در هنگام استعلام مدرک ویدئو را ارائه می دهد.

کمیسیون تحقیق در دفتر DSP به شدت مورد اهانت قرار می گیرد و کوشی در خارج از دفتر DSP با او ملاقات می کند و سوار اتوبوس می شود تا با او صحبت کند. اما ، به دلیل خودخواهی ، هر دو یکدیگر را به چالش می کشند و کوشی با ماشین خود دور می شود. با عصبانیت از این عمل غرورآمیز غرورآمیز ، نایر به طرز وحشیانه ای یک کلاهبردار کوتاه مدت کوتامانی (که به کشی کمک می کرد) را در مقابل کوشی شکست داده و ساختمان غیرقانونی مانی را خراب می کند. کشی با ناامیدی به نوشیدنی در تامیل نادو می رود. هنگام بازگشت به عطاپادی ، راننده کوشی دستگیر و ماشین وی توقیف می شود. کوشی که بدون موبایل ، کیف پول و سایر گزینه ها باقی مانده است شروع به راه رفتن به سمت آتاپادی می کند. آیایپان او را با دوچرخه سوار می کند و هر دو با تهدید به مرگ یکدیگر را طعنه می زنند. کوچی که از دوچرخه Ayyapan خارج می شود ، کیلومترها به سمت Attapadi می رود و در آنجا طبق دستورالعمل های Ayyappan از اقامت خودداری می کنند. تلفن کوشی توسط یک پاسبان جوان به طور غیرقانونی به آیاپان داده می شود. ایایپان با پدر کوشی تماس می گیرد و می گوید که به زودی پسرش در معرض خطر جدی قرار خواهد گرفت.

کوریان جان با شنیدن این موضوع و نگران امنیت پسرش ، پسر عموهای کوشی را برای کمک به او می فرستد و به عنوان احتیاط برای امنیت پسرش ، مخفیانه مهاجمان حرفه ای را می فرستد. روز بعد ، کوشی و ایااپان در داخل اداره پلیس درگیر می شوند و بازرس حلقه آنها را تقسیم می کند. CI دو پلیس را مأمور نگهداری از کوشی در همه زمان ها می کند. اما ، این پلیس آیون را در مورد معامله گران کوشی آگاه می کند و ایایاپان آنها را آبی و سیاه می کند.

پدر کوشی از نفوذ خود برای گرفتن دستور بازداشت همسر نایر (و در نتیجه پسر نوپای آنها) استفاده می کند ، زیرا وی سالها پیش به یک سازمان مائوئیست وابسته بود. کوشی تصمیم می گیرد یکبار با صلح و آرامش به این مسئله پایان دهد و طرحی را برای نجات شغل آیاپان تنظیم می کند. در حالی که کوشی برای کمک به آیاپان در آنجا نیست ، دستور بازداشت فرا می رسد و ایااپان از تسلیم همسر خودداری می کند. این امر آنها را مجبور به فرار از عطاپادی می کند. نایر او و پسرش را به سلامت رها می کند از آنجا که کوشی در عطاپادی نیست ، ایااپان برای یافتن وی به خانه کوشی در کتاپانا می رود. بعد از یک مسابقه کوتاه با کوریان ، نایر برای مقابله با کوشی به عطاپادی برگشت. با این حال ، با نظارت بر وضعیت متشنج ، حفاظت پلیس به کوشی اختصاص داده شده است. کوریان به دنبال آیایپان به سمت عطاپادی می رود و به کوشی می گوید که وی طی ۲۴ ساعت آیاپان را خواهد کشت. کوشی به پلیس اطلاع می دهد که پدرش در آتاپادی به سر می برد و او کسی است که زودتر آدمهای کشتار را برای کشتن آیایپان می فرستد. کورین دستگیر و زندانی می شود. هنگامی که عیاپان سرانجام کوشی را به چالش می کشد ، کوشی گزینه دیگری را برای انجام مسابقه در شهر آنایکاتی در نزدیکی ایالت تامیل نادو ، فراتر از صلاحیت پلیس کرالا ، پیشنهاد می کند.

نیر با این موافقت می کند و در طول مبارزه برتری خود را به دست می آورد. IG و بقیه پلیس که به طور پنهانی نظاره گر جنگ بودند ، درست در زمانی که به نظر می رسد Nair قصد کشتن کشی را دارد و آنها را از هم جدا می کند ، وارد عمل می شوند. بازرس حلقه به نایر می گوید که کوشی خود را به عنوان یک معتاد به الکل در نظر گرفته است ، و سپس نایر برای فوریت های پزشکی الکل ریخته تا سطح الکل خون کوشی را در حد لازم برای کار سالم حفظ کند. این امر باعث شده است که کلیه اتهامات علیه نایر (به دلیل شکستن منع تحریم) کنار گذاشته شود و وی دوباره به پلیس بازگردد. همچنین اتهامات همسر نایر منتفی شده است. یک سال بعد ، نایر بنا به درخواست او به کاتاپانا منتقل می شود و پس از آن به دیدار کشی می رود و با او دست می دهد.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم آیاپان و کوشی Ayyappanum Koshiyum 2020 دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.