logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
8.7 /10
دانلود سریال دارک دوبله فارسی Dark
0% (0 رای)

توضیحات سریال

دانلود سریال Dark با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی سریال دارک (تاریک) با کیفیت عالی

فصل اول قسمت ۱۰ (آخر) دوبله فارسی قرار گرفت

دانلود سریال دارک دوبله فارسی Dark
دانلود سریال دارک دوبله فارسی Dark

دارک یک مجموعه تلویزیونی تلویزیونی با هیجان و داستان علمی تخیلی آلمانی است که توسط باران بو اودار و جانتجه فریزی ساخته شده است. از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ به مدت سه فصل اجرا شد. پس از ناپدید شدن یک کودک ، دارک شخصیت های شهر خیالی ویندن آلمان را دنبال می کند تا آنها حقیقت را دنبال کنند. آنها ارتباطات بین چهار خانواده بیگانه را دنبال می کنند تا یک توطئه شوم سفر در زمان را که چندین نسل طول می کشد ، از بین ببرند. این مجموعه به بررسی پیامدهای وجودی زمان ، و تأثیر آن بر طبیعت انسان می پردازد.

Dark در ۱ دسامبر ۲۰۱۷ در Netflix شروع به کار کرد. این اولین سری اصلی آلمانی زبان این سرویس است. فصل دوم در ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ اکران شد ، در حالی که فصل سوم و آخرین آن در ۲۷ ژوئن ۲۰۲۰ اکران شد.

دارک مورد تحسین منتقدان قرار گرفت ، با ستایش برای لحن ، نمایش ، بازیگری ، بازیگران ، امتیاز موسیقی ، و بلندپروازی و پیچیدگی روایت آن.

کودکان از شهر ویندن آلمان شروع به ناپدید شدن می کنند ، روابط شکسته ، زندگی دوگانه و گذشته تاریک چهار خانواده ای را که در آنجا زندگی می کنند ، آشکار می کنند و رمز و راز چهار نسل را باز می کنند.

فصل اول در سال ۲۰۱۹ آغاز می شود ، اما بعداً با سفر در زمان ، زمانی که اعضای خانواده های مرکزی نمایش از وجود یک کرم سوراخ در سیستم غار در زیر نیروگاه هسته ای محلی مطلع می شوند ، شامل ۱۹۸۶ و ۱۹۵۳ می شود. در طول فصل اول ، رازهایی در مورد خانواده های کانوالد ، نیلسن ، داپلر و تیدمان فاش می شود و با آشکار شدن روابطشان زندگی آنها شروع به فروپاشی می کند. این توطئه شامل کودکان گمشده و تاریخچه شهر و شهروندان آن است.

فصل دوم تلاش خانواده های درهم تنیده برای پیوستن به عزیزان گمشده خود را ادامه می دهد ، به ترتیب چندین ماه پس از فینال فصل اول ، به ترتیب در سال های ۲۰۲۰ ، ۱۹۸۷ و ۱۹۵۴٫ داستانهای اضافی در سالهای ۲۰۵۳ و ۱۹۲۱ تنظیم شده اند. فصل دوم Sic Mundus Creatus Est ، یک جناح اصلی در نبرد برای سرنوشت نهایی مردم Winden و جهان را معرفی می کند. این فصل به سمت آخرالزمان شمارش معکوس می شود.

فصل سوم و آخر ، چهار خانواده را در پی زمان آخرالزمان در سال ۲۰۲۰ دنبال می کند. این یک جهان موازی است که با اولی همراه است. فصل سوم شامل ۱۸۸۸ ، ۱۹۵۴ ، ۱۹۸۷ ، ۲۰۲۰ و ۲۰۵۳ در جهان اول و ۲۰۱۹ و ۲۰۵۲ در جهان دوم است ، زیرا گروه ها خواسته های خود را برای هر جهان بیشتر می کنند.

فصل اول عمدتا در سال ۲۰۱۹ اتفاق می افتد اما شامل داستان هایی می شود که در سال ۱۹۸۶ ، ۱۹۵۳ و – در آخرین صحنه از فصل اول – ۲۰۵۲ تنظیم شده اند و چندین شخصیت در سنین مختلف توسط چندین بازیگر به تصویر کشیده شده اند.

فصل دوم چندین ماه پس از فصل اول اتفاق می افتد ، و داستان های اولیه را به ترتیب در سال های ۲۰۲۰ ، ۱۹۸۷ و ۱۹۵۴ به تصویر می کشد ، در حالی که روند داستانی آینده را تا سال ۲۰۵۳ ادامه می دهد و خط داستانی پنجمی را که در سال ۱۹۲۱ تنظیم می شود ، اضافه می کند. فصل سوم معرفی یک داستان در ۱۸۸۸ و واقعیت موازی شامل نسخه های جایگزین بسیاری از شخصیت های اصلی.

عوامل سریال

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال دارک دوبله فارسی Dark

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.