6.8 /10
دانلود انیمیشن New Gods: Nezha Reborn 2021 با دوبله فارسی
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود انیمیشن New Gods: Nezha Reborn 2021 دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

دوبله فارسی انیمیشن خدایان جدید: تولد دوباره نژا سال ۲۰۲۱

دانلود انیمیشن New Gods: Nezha Reborn 2021 با دوبله فارسی
دانلود انیمیشن New Gods: Nezha Reborn 2021 با دوبله فارسی

خدایان جدید (به چینی: z 神 榜 : 哪吒 重生) یک فیلم اکشن و فانتزی متحرک سه بعدی چینی است که به کارگردانی ژائو جی و نویسندگی مو چوان ساخته شده و براساس شخصیت نزا از رمان ماین سرمایه گذاری خدایان ساخته شده است. . استیمپانک و سایبرپانک داستان ، در این فیلم ، Nezha دوباره به عنوان لی یونشیانگ در شهر خیالی دونگهای (با تکیه بر اساس در شانگهای دهه ۱۹۲۰) تجسم می یابد و باید یک کینه ۳۰۰۰ ساله را با قبیله اژدها حل کند.

این فیلم در سرزمین اصلی چین در ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ (سال نو چینی) منتشر شد. نتفلیکس به جز در چین ، حقوق جهانی فیلم را به دست آورد و در ۱۲ آوریل ۲۰۲۱ روی سکو اکران شد.

خدایان جدید مربوط به فیلم Ne Zha در سال ۲۰۱۹ نیست. آنها از شرکت های مختلف تولیدی آمده اند و توزیع کنندگان مختلفی دارند. New Gods: Nezha Reborn در حقیقت شروع به تولید قبل از Ne Zha کرد ، اما هر دو فیلم به راحتی بر اساس همان رمان سلسله مینگ ساخته شده اند.

سه هزار سال پس از جنگ نزا با دریا ، لی یونشیانگ ، موتورسوار جوان در شهر دونگای ، متوجه شد که او نزا دوباره تناسخ شده است. قبل از تسلط بر قدرت خود ، دشمنان قدیمی او ظاهر می شوند و او باید یک کینه ۳۰۰۰ ساله با قبیله اژدها را حل کند.

  • تولید

New Gods: Nezha Reborn داستان اصلی Nezha را از رمان سلسله مینگ سرمایه گذاری خدایان گسترش می دهد. به کارگردانی ژائو جی و تهیه کنندگی استودیوی انیمیشن Light Chaser ساخته شد و تولید آن چهار سال طول کشید. ژائو جی و لایت چیسر قبلاً در فیلم مار سفید (White Snake) در سال ۲۰۱۹ همکاری داشتند که در آن بازیگران و خدمه مشابهی حضور دارند.

به گفته ژائو ، شهر سایبرپانک دونگهای بر اساس مخلوطی از منهتن در دهه های ۱۹۲۰ و ’۳۰ و شانگهای دوره جمهوری چین طراحی شده است.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود انیمیشن خدایان جدیدNew Gods: Nezha Reborn 2021 با دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.