logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود انیمیشن بازگشت گالیور دوبله فارسی Gulliver Returns 2021
100% (1 رای)

توضیحات فیلم

دانلود انیمیشن Gulliver Returns 2021 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی انیمیشن خارجی بازگشت گالیور ۲۰۲۱ با کیفیت عالی

دانلود انیمیشن بازگشت گالیور دوبله فارسی Gulliver Returns 2021
دانلود انیمیشن بازگشت گالیور دوبله فارسی Gulliver Returns 2021

در این انیمیشن کودکانه مزخرف که سفرهای گالیور را دوباره به تصویر می کشد، اندازه واقعاً مهم نیست. زیرا طبق نسخه طنز سوئیفت در قرن هجدهم، اگرچه لموئل گالیور زمانی از سرزمینی به نام لیلیپوت دیدن کرد، اما مردم آنجا در واقع خیلی کوچک نبودند. با این حال، پس از رفتن او، پادشاه لیلیپوتی – یک نفر از اعضای راست سلطنتی – حکم داد که گالیور یک غول است. بنابراین هنگامی که او به عنوان یک مرد متوسط ​​به لیلیپوت باز می گردد، به عنوان یک شیاد دستگیر می شود. چیزی که منطقی به نظر نمی رسد و فیلم از آنجا احمقانه تر می شود.

وین گریسون صداپیشگی گالیور را بر عهده می‌گیرد، مردی با زبان نقره‌ای که در دریاها غارت می‌کند. یک روز از جفت هایش در جزیره لیلیپوت – که زمانی به آنها کمک کرد تا از یک مربا خلاص شوند – خبر دریافت می کند که آنها در معرض تهدید ناوگانی هستند که توسط همسایه بلفوسکو راه اندازی شده است. بنابراین گالیور با عجله به لیلیپوت می‌رود، جایی که او به دلیل اینکه خود را به عنوان گالیور بزرگ معرفی کرده است، به اعدام محکوم می‌شود (از زمانی که او افسانه را ترک کرد، او را به عنوان یک کوه مرد بازنویسی کرد). همانطور که گفتم، طرح کاملاً بیهوده است.

در همین حال، در لیلیپوت، از زمان آخرین بازدید گالیور، زمان با سرعت در حال چرخش بوده است، به دنبال دستور پادشاه مبنی بر معرفی «روزهای سال»، که در آن تمام ۳۶۵ روز در یک روز می گذرد. کاملاً چگونگی مکانیک این کار هرگز توضیح داده نمی شود. اما معنی آن این است که در حالی که گالیور کمی بیش از ۱۲ ماه است که از دنیا رفته است، در سال های لیلیپوتی چهار دهه می گذرد. به طرز دیوانه کننده ای احمقانه است

بزرگترین شرم در اینجا این است که داستان جاناتان سوئیفت، مانند مزرعه حیوانات جورج اورول، طنز دروازه ای برای بچه ها است که به راحتی با خنده های کوچک سازگار است. در عوض، بچه‌های شش ساله با این حرف‌های نابخردانه‌ای که تقریباً هیچ شباهتی به جز نام قهرمانش با نسخه اصلی ندارد، غرق می‌شوند. حتی به نظر نمی‌رسد که فیلم خیلی دیدنی باشد، با احساس پاستوریزه پلاستیکی که تلویزیون کودکان را خراب می‌کند. چهره شخصیت ها طیفی از سه یا چهار احساس را در بر می گیرد و مانند عروسک های عروسک خیمه شب بازی حرکت می کنند.

 

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود انیمیشن بازگشت گالیور دوبله فارسی Gulliver Returns 2021

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.