دانلود فیلم Proxima 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم Proxima 2019 با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم Proxima 2019

دانلود فیلم Proxima 2019 با کیفیت عالی

دانلود فیلم Proxima 2019

دانلود فیلم Proxima 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خارجی با لینک مستقیم

[codein_imdb]

 

در این فیلم به عنوان سارا ، اوا گرین را بازی می کنند ، زنی که سعی در تعادل در کار خود به عنوان یک فضانورد دارد که برای یک سال حضور در ایستگاه فضایی بین المللی و زندگی خانوادگی خود به عنوان مادر به یک دختر هشت ساله استلا (زلی بولانت) آماده می شود. این فیلم همچنین به عنوان توماس ، همسر سابق خود و پدر استلا ، لارس آیدینجر را بازی می کند. مت دیلون به عنوان مایک ، همکارش ، که از توانایی های خود به عنوان فضانورد دریغ می کند. و ساندرا هولر به عنوان وندی ، روانشناس که در راهنمایی سارا و استلا از پیچیدگی های اوضاع کمک می کند.

Proxima برتر در برنامه جایزه Platform در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ۲۰۱۹ و یادداشت افتخاری از هیئت داوران دریافت کرد. این فهرست در لیست نامزدهای فرانسوی برای دریافت جایزه اسکار ۲۰۲۰ برای بهترین فیلم بین المللی بین المللی قرار گرفت.

وب سایت تجدیدنظر Rotten Tom گوگل ، رتبه تأیید را ۷۹٪ و میانگین امتیاز ۶٫۹۵ / ۱۰ از ۲۹ بررسی محاسبه کرده است ، با این توافق مهم: “Proxima بعضی اوقات برای برقراری ارتباط با مضامین خود تلاش می کند ، اما اهداف ارزشمند و عملکرد مرکزی قدرتمند از اوا سبز بیش از جبران. ” Metacritic آن را ۷۵ از ۱۰۰ ، بر اساس ۶ منتقدان ، با استناد به “بررسی های کلی مطلوب” ارزیابی کرده است

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Proxima 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.