دانلود فیلم Panga 2020 با لینک مستقیم
100% (2 رای)

توضیحات

 

دانلود فیلم Panga 2020 دوبله فارسی (بزودی)

 

 

دانلود فیلم Panga 2020 با لینک مستقیم

 

 

دانلود فیلم Panga 2020 با لینک مستقیم
دانلود فیلم Panga 2020 با لینک مستقیم

 

نام فارسی : پانگا

[codein_imdb]

 

پانگا (ترجمه. برای خلوت کردن) فیلمی درام ورزشی اسپانیایی به زبان هندی در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی Ashwiny Iyer Tiwari و تهیه شده توسط Fox Star Studios. این فیلم شامل کنگانا رانوت ، جسی گیل ، ریچا چادا و نینا گوپتا است.

داستان زندگی جادوی یک بازیکن کابادی را به تصویر می کشد. فیلمبرداری از نوامبر سال ۲۰۱۸ تا ژوئیه ۲۰۱۹ در Panaji ، Bhopal ، دهلی و کلکته انجام گرفت. این فیلم در تاریخ ۲۴ ژانویه سال ۲۰۲۰ در هند منتشر شد. این فیلم با منتقدان برجسته عملکرد Ranuat تحسین منتقدین را دریافت کرد و یک گیشه متوسط بود که با ارزش ۴۱٫۵۷ پور به سر می برد.

ریشه در خرده فرهنگ واقعیتهای اجتماعی ، Panga یک داستان غلتکی عاطفی از یک زن طبقه متوسط هندی است ، جایی که یک قهرمان جهانی فراموش شده کابادی ، تمایل درونی را برای ارائه معنای جدیدی به نقش موجود خود به عنوان همسر و مادر تقسیم می کند. تصمیم مبتکرانه برای بازگشت به ورزش علیرغم چالش های کلیشه های سنی و پیچیدگی های نسل جدید که باعث ایجاد تحولاتی در زندگی او می شود زیرا او بین فشارهای اجتماعی مسئولیت خانواده و عشق به ورزش پاره می شود.

جایا نیگام قهرمان سابق جهان کابدی و کارمندان بلیط فعلی راه آهن است که با پستانت شریواستوا ، مهندس راه آهن sr.section ازدواج کرده است و یک پسر به نام Aditya a.k.a Adi دارد. در حال حاضر پس از انتقال Prashant به شهر در بوپال زندگی می کند ، او هم با ورود هم تیمی سابق خود مینو و هم فشار آدی ، که از دستاوردهای خود از طریق Prashant یاد می گیرد ، رانده می شود تا با وجود مواجهه با چالش های آمادگی جسمانی و جدیدتر ، دوباره به ورزش برگردد.

بازیکنان باتجربه تر. در ابتدا قادر به مقابله با فشارهای یک کار پرخاشگرانه و ورزشهای روزمره که شور و شوق آدی او را تحت فشار قرار می دهد ، نهایتا مجدداً بازیابی مجدد را به دست می آورد و با حمایت از Prashant و Adi ، به عنوان مادر یک ۷ ساله باز می گردد تا بازگشت خود را به ورزش برگرداند. چند ساله بعد از اینکه داستانش دوباره متوجه شد چگونه او دوباره به پاهای خود برگردد ، زیرا بازیکن تازه کار ، بقیه داستان را تشکیل می دهد.

Panga در ۲۱ اوت ۲۰۱۸ اعلام شد با Ashwiny Iyer Tiwari به اشتراک گذاشتن مونتاژ ویدئویی احساسی در اینستاگرام از خودش ، کانگا راناوت ، جیسی گیل ، نینا گوپتا و خانواده های آنها ، و این نشان می دهد که وقتی خویشاوند شما در پشت شما بایستد ، هیچ کس در جهان نمی تواند “پانگا” را بگیرد.

‘ با تو. رانوت در مصاحبه ای به Mirror Mirror گفت: “وقتی اشوینی داستان فیلم را روایت کرد ، من کاملاً منتقل شدم. خانواده من ستون قدرت من بوده اند و همواره از طریق ضخیم و نازک در کنار من ایستاده اند. من واقعاً می توانستم با احساسات فیلم ارتباط داشته باشم. بعلاوه ، اشوینی به دلیل فیلم های زندگی اش معروف است و من کارهای اخیر او را در بارلی کی بارفی دوست داشتم. Panga برای من حتی خاص تر است ، زیرا برای اولین بار ، من نقش یک بازیکن ملی پوش کابدی را بازی خواهم کرد. مطمئناً این چالش برانگیز خواهد بود! من مشتاقانه منتظر زمان های هیجان انگیز با تیم Ashwiny و Fox Star هستم.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Panga 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.