logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم فرار از پرتوریا دوبله فارسی Escape from Pretoria 2020
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم Escape From Pretoria 2020 با لینک مستقیم

دانلود فیلم فرار از پرتوریا ۲۰۲۰ با سرعت بالا و کیفیت عالی

دانلود فیلم Escape from Pretoria 2020

 [codein_imdb]

فرار از پرتوریا فیلمی هیجان انگیز است که به نویسندگی و کارگردانی فرانسیس آنان بر اساس فرار از زندگی در زندان واقع شده توسط سه زندانی سیاسی سیاسی از زندان در آفریقای جنوبی در سال ۱۹۷۹ با بازی در نقش دانیل رادکلیف و دانیل وببر ساخته شده است. این کتاب براساس کتاب ۲۰۰۳ Inside Out: Escape from Prison Pretoria نوشته تیم جنکین ، یکی از فراریان است.

این فیلم در اوایل سال ۲۰۱۹ در آدلاید ، استرالیا جنوبی ، هم در مکان در سطح شهر و هم در حومه شهرها [و در استودیوهای گلنساید از شرکت فیلم فیلم استرالیا جنوبی فیلمبرداری شد.

این فیلم براساس کتاب یکی از فراریان ، به نام Ink Out: Escape from Pretoria ، داستان زندگی واقعی زندانیان سیاسی جنکین (با بازی رادکلیف) و استفان لی (با بازی وببر) را روایت می کند. آفریقایی ها که به همراه سایر زندانیان ، پس از زندانی شدن به اتهام “تولید و توزیع ۱۸ جزوه مختلف به نمایندگی از سازمان های ممنوعه” (از جمله ANC) در دوره آپارتاید در جنوب ، توطئه شکسته شدن از زندان مرکزی پرتوریا را در سال ۱۹۷۹ انجام دادند. آفریقا

برخی دیگر از زندانیان سیاسی از جمله دنیس گلدبرگ به ایجاد و اصلاح جزئیات فرار برنامه ریزی شده کمک کردند.

این فیلم توسط فرانسیس عنان ساخته و کارگردانی شده است. این فیلم تولیدی مشترک استرالیا و انگلیس است که با تأمین مالی شرکت Arclight Films ، مگنا سرگرمی مستقر در نیویورک و با همکاری شرکت فیلم فیلم استرالیا جنوبی انجام شده است. سام نیل در ماه مه سال ۲۰۱۷ به عنوان گلدبرگ انتخاب شد.

فیلمبرداری در مارس ۲۰۱۹ در مکان در آدلاید ، استرالیا جنوبی آغاز شد ، با فیلمبرداری صحنه هایی در ایستگاه راه آهن میچم و دیگران در مرکز شهر ، در خیابان پیری. جنکین مدتی را در آدلاید گذراند و به رادکلیف در لهجه و جنبه های دیگر فیلم و همچنین بازی به عنوان فوق العاده ، با بازی در یک زندانی در کنار رادکلیف در اتاق بازدید ، توصیه کرد.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم فرار از پرتوریا دوبله فارسی Escape from Pretoria 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.