logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
7.4 /10
دانلود فیلم کرانتی دوبله فارسی Kranti 2023
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Kranti 2023 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی کرانتی با کیفیت عالی

دانلود فیلم کرانتی دوبله فارسی Kranti 2023
دانلود فیلم کرانتی دوبله فارسی Kranti 2023


کرانتی (ترجمه: انقلاب) یک فیلم درام اکشن هندی به زبان کانادایی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی وی. هاریکریشنا است. این فیلم که توسط B. Suresha و Shylaja Nag تهیه شده است، تحت استودیوی Media House است و دارشان و راچیتا رام در نقش های اصلی در کنار راویچندران بازی می کنند. موسیقی فیلم توسط V. Harikrishna ساخته شده است.

کرانتی در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۳ همزمان با تعطیلات روز جمهوری هند در سینما اکران شد. این فیلم نقدهای متفاوت تا منفی را از سوی منتقدان دریافت کرد

هنگامی که نیروهای فاسد سعی می کنند هزاران مدرسه دولتی را در یک ایالت هند تصرف کنند، کرانتی رایانا باید انقلابی را برای محافظت از منافع دانش آموزان به وجود آورد.

کرانتی رایانا، یک نجیب زاده تجاری NRI توسط استادش سریکانتایا برای شرکت در جشن صدمین مدرسه دولتی فراخوانده می شود. او در دوران کودکی خود درس خواند، جایی که از اروپا به خانه برمی گردد، اما مدرسه در حین برگزاری مراسم به زمین می خورد. بعداً، کرانتی متوجه می‌شود که سالاتاری، یک تاجر زیرک، می‌خواهد ۱۲۰۰۰ مدرسه دولتی را با صدور دستور دولتی با کمک وزیر آموزش و پرورش فاسد وامان رائو و ناراساپا، یک گانگستر، خصوصی کند، که در واقع منجر به مرگ دانش‌آموزان و از دست دادن شغل معلمان شد. به دلیل این حوادث، کرانتی انقلابی را علیه سالاتری، وامان رائو ناراساپا، به راه می اندازد، جایی که او پسر ناراساپا، نانجاپا را کتک می زند، و مدارس خصوصی را به زور می بندد تا توجه وزیر ارشد را جلب کند، که بعداً با کرانتی جلسه ای برگزار می کند. در این نشست، کرانتی سخنانی چشمگیر در مورد لزوم آموزش رایگان مدارس دولتی به منظور برداشتن بار والدین بیان می کند. رئیس الوزرا متقاعد شده و دستور بازسازی مدارس دولتی و عدم خصوصی سازی آنها را صادر می کند. بعداً وامان رائو از سمت خود استعفا داد و سالاتری دستگیر شد.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم کرانتی دوبله فارسی Kranti 2023

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.