logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم پاسگاه دوبله فارسی The Outpost 2020
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم The Outpost 2020 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم پاسگاه ۲۰۲۰ با کیفیت عالی

دانلود فیلم پاسگاه دوبله فارسی The Outpost 2020
دانلود فیلم پاسگاه دوبله فارسی The Outpost 2020

پاسگاه یک فیلم درام جنگی آمریکایی در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی راد لوری است که بر اساس کتاب غیر داستانی سال ۲۰۱۲ ، The Outpost: A Untold Story of Valor American ساخته جیک تاپر درباره جنگ نبرد کامدش ساخته شده است. این بازیگران اورلاندو بلوم ، اسکات ایستوود ، کالب لندری جونز ، میلو گیبسون و جک کسی است.

این فیلم قرار بود در جشنواره ۲۰۲۰ جنوب توسط جشنواره فیلم Southwest به نمایش درآید ، اما این جشنواره به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 لغو شد. این فیلم از طریق ویدئو در صورت تقاضا و همچنین در سالنهای منتخب ، در تاریخ ۳ ژوئیه سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این فیلم با ستایش از توالی های نبرد و تصویر سازی احترام آمیز از سربازان ، از منتقدین مثبت دریافت کرد.

این فیلم داستان ۵۳ سرباز آمریکایی و دو مشاور نظامی لتونی را نشان می دهد که در طی عملیاتی با تحمل آزادی پایدار ، با نیروهای ۴۰۰ شورشی دشمن در شمال شرقی افغانستان جنگیدند. در ابتدا ساخته شده است تا مردم محلی را در پروژه های توسعه اجتماع درگیر کند ، Combat Outpost Keating – واقع در پایین سه کوه شیب دار و تنها ۱۴ مایل از مرز پاکستان – با یک تهدید مداوم مورد حمله طالبان قرار گرفت و سربازان آمریکایی را در آنجا مستقر کرد. خطر. وقتی طالبان شنیدند که مقامات نظامی آمریکا قصد بسته شدن پاسگاه را دارند ، تصمیم گرفتند بیانیه دهند.

داستان فیلم براساس شجاعت یک واحد کوچک از سربازان آمریکایی ، به تنهایی در کیتینگ از راه دور Combat Outpost ساخته شده است. نبرد کامدش همانطور که مشخص شد خونین ترین درگیری آمریکایی ها از جنگ افغانستان در سال ۲۰۰۹ بود و براوو سرباز ۳-۶۱ CAV به یکی از تزئین شده ترین واحدهای درگیری ۱۹ ساله تبدیل شد.

این شهر در اعماق دره سه کوه افغانستان واقع شده بود ، نبردهایی برای دفاع در برابر نیروی قریب به اتفاق جنگجویان طالبان در یک حمله هماهنگ.

در اکتبر سال ۲۰۱۹ ، ویرایش ناخوشایند از پاسگاه برای سربازان تصویر شده و خانواده های آنها در واشنگتن دی سی به نمایش درآمد ، که استونی پورتیس ، که در آن زمان فرمانده یگان بود ، “بخشی از بهبود” نامیده می شود. سپس این فیلم قرار بود در تاریخ ۱۴ مارس ۲۰۲۰ در جشنواره جنوبی فیلم توسط جنوب به نمایش درآید. با این حال ، این جشنواره به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 لغو شد

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم پاسگاه دوبله فارسی The Outpost 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.