دانلود فیلم هندی English Medium 2020
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم هندی English Medium 2020 با لینک مستقیم

 

دانلود فیلم هندی English Medium 2020 دوبله فارسی ( به زودی )

دانلود فیلم هندی English Medium 2020
دانلود فیلم هندی English Medium 2020

 

[codein_imdb]

 

Angrezi Medium (ترجمه انگلیسی انگلیسی Medium) یک فیلم درام کمدی به زبان هندی در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی هومی آداجانیا است و تحت پرچم تولید Maddock Films ساخته شده است. این فیلم جانشین معنوی کمدی هندی متوسط ۲۰۱۷ است و ستاره های ایرفان خان ، کارینا کاپورخان ، رادریکا مادان و دیپاک دوبریال را بازی می کنند.

فیلمبرداری در اودیاپور از ۵ آوریل ۲۰۱۹ آغاز شد و تا ژوئیه در لندن به پایان رسید. این تئاتر در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ در هند منتشر شد

در ژوئن سال ۲۰۱۷ در مصاحبه ای پس از موفقیت فیلم خود تهیه کننده هندی مدیوم ، دینس ویجان به میانه روز گفت: “قطعاً محدوده دنباله وجود دارد. مطمئناً آن را اکتشاف خواهیم کرد.” ویجان افزود: “هنوز خیلی زود است. همچنین ، من هنوز باید با کارگردان ساکت چوداری ، که هم اکنون در حال ساخت یک پروژه فیلم دیگر است ، صحبت کنم.” در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۸ ، Vijan عاقبت بازی Times Now را تأیید کرد. وی گفت: “ما تازه تایپ قسمت دوم را تمام کرده ایم” ، با “فقط لمس های تمام شده در حال قرار دادن هستند” ، با این حال “فکر می کنم شما باید منتظر یک اعلامیه رسمی برای آن باشید.” در تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۱۹ گزارش شد که کارنا کاپور به بازیگران این فیلم اضافه شده است و فیلمبرداری از آوریل آغاز می شود. این دنباله با عنوان Angrezi Medium عنوان شد و فیلمبرداری از ۵ آوریل ۲۰۱۹ در اودیاپور آغاز شد. در تاریخ ۶ آوریل ۲۰۱۹ ، Taran Adarsh ​​، تحلیلگر تجارت شخصیت های این فیلم را معرفی کرد به عنوان ، Deepak Dobriyal برادران خان را بازی می کند و Manu Rishi پسر عموی خود ، همه در حال کار کردن مغازه های میتایی هستند و در تجارت رقیب هستند. Pankaj Tripathi به عنوان نماینده مسافرتی تونی به جمع بازیگران پیوست. پوروی جین بازیگر جیپور در نقش راشی همسر ایرفران را بازی خواهد کرد. در اواسط ماه ژوئیه ، کارگردان فیلم هومی آداجانیا از اتمام فیلمبرداری در حساب توییتر خود خبر داد.

 

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم هندی English Medium 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.