logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم نفوذی: تحت تعقیب دوبله فارسی Inside Man: Most Wanted 2019
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Inside Man: Most Wanted 2019 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم نفوذی : تحت تعقیب دوبله ۲۰۱۹ با کیفیت عالی

دانلود فیلم نفوذی: تحت تعقیب دوبله فارسی Inside Man: Most Wanted 2019
دانلود فیلم نفوذی: تحت تعقیب دوبله فارسی Inside Man: Most Wanted 2019

پنج سال پس از وقایع فیلم قبلی ، گروهی از سارقین بانکی به سرپرستی آریلا باراش ، فدرال رزرو نیویورک را به دست می گیرند و همه را در ساختمان Reserve گروگان می گیرند. هدف آنها: به سرقت یک مقدار زیادی از طلای نازی که در داخل ساختمان ذخیره شده است. در پاسخ ، مشترک N.Y.P.D./F.B.I. کارگروه به سرپرستی نماینده برایان استوارت و مذاکره کننده NYPD رمی داربن برای حل اوضاع مستقر شده اند. در هنگام مذاکره با باراش ، استوارت و داربن به طور جداگانه از انگیزه های وی در مورد شرکت در لگد یاد می گیرند. با توجه به ضربات شدید پرونده آرتور که در حال دستگیری در منزل از دزدی دالتون راسل است ، پسر آرتور ، دیتریش ، دالتون را گروگان می گیرد و آریلا را مجبور می کند تا در این زمینه شرکت کند تا از این طریق مالی دیاترش را برای ضرر و زیان خود جبران کند.

ناشناخته برای Darbonne ، Stewart ، و خدمه سرقت ، Ariella و خواهرش Ava مهندس سرقت برای اینکه این کار را به نظر برساند به عنوان یک شکست ، سرنخ های ظریف را برای Stewart و Darbonne پشت سر می گذارد. آوا شواهد و مدارک خود را به داربن نشان داد که نشانگر عکس خانوادگی است که رابطه بیولوژیک آنها با دالتون را نشان می دهد. آریلا ضمن تضمین بازداشت برای دیتریش و بازیابی طلای مسروقه ، استوارت را از طریق تلفن همراه خود رها کرد. در جریان بازداشت ، دیتریش توسط F.B.I. دستگیر می شود. و طلا بدست می آید. با این حال ، دالتون به دستور دیتریش در برلین اعدام می شود.

در پی بازداشت دیتریش ، داربن و استوارت در مورد سرنوشت های آریلا ، آوا و دالتون گمانه زنی می کنند. داربون اظهار داشت که او معتقد است آریلا زنده است و اگر مردم متوجه شوند که برادرش از بین رفته است ، مردم خواهند مرد. داربن پیشنهاد می کند که تئوری خود را به استوارت توضیح دهد و او به شرطی که از طریق قهوه صحبت می کنند ، می پذیرد. داربن قبول دارد و آنها در ماشین استوارت کنار هم می روند.

در یک صحنه با اعتبار متوسط ​​، یک آریلا پنهان وارد یک میله در برلین می شود تا مردان دیتریش را تیراندازی کند و از مرگ دالتون انتقام بگیرد.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم نفوذی: تحت تعقیب دوبله فارسی Inside Man: Most Wanted 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.