logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
100% (2 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Do Not Disturb 2023 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی مزاحم نشوید با کیفیت عالی

دانلود فیلم مزاحم نشوید دوبله فارسی Do Not Disturb 2023
دانلود فیلم مزاحم نشوید دوبله فارسی Do Not Disturb 2023

 

 

پس از همه‌گیری، آیزک، کارگر سابق کشتی، شغل جدیدی به عنوان مدیر شیفت شب هتل کومودور پیدا می‌کند. او با حس خوش‌بینی وارد کار می‌شود که در شب اول با مزخرفات مهمانان عجیب و غریب هتل آزمایش می‌شود.

از جم یلماز، کمدین ترک، «مزاحم نشوید» احساس می‌کند که قرار بود یک درام کمدی کامل از زندگی باشد که در آن مدیر هتل در شب با همکارانش و مهمانانش تعامل معناداری دارد. این کاملاً شبیه هتل گراند بوداپست نیست، اگرچه فیلم علاقه خود را به رنگ‌های روشن و زنده و زیبایی‌شناسی به سبک قدیمی دارد. از آنجایی که فیلم به شخصیتی می‌پردازد که امیدوار به شروعی جدید پس از همه‌گیری است، در اینجا چیزی در مورد تنهایی و مکانیسم‌های مقابله‌ای وجود دارد، زیرا آیزک برای تمام خرد زندگی‌اش به اینفلوئنسر اینستاگرام متکی است. با این حال، فیلم اهمیت دادن به شخصیت هایش را سخت می کند، زیرا همه به جز شخصیت اصلی یک بعدی به نظر می رسند. وقتی فیلم در دو سوم مسیر تغییری شگفت‌انگیز ایجاد می‌کند، احساس می‌شود که خیلی دیر آمده است.

وقتی دنیای فیلمی شبیه دنیای ما باشد، فیلم باید داستان را از طریق شخصیت هایش برجسته کند. چه فیلم این کار را با تمرکز بر روابط آنها انجام دهد، چه با چشم انداز منحصر به فرد آنها از دنیای معمولی، فیلم باید باعث شود که ما به شخصیت ها اهمیت دهیم. ما باید آنها را طوری بشناسیم که انگار دوستان ما هستند تا مخاطب بخواهد موفقیت آنها را ببیند یا حداقل در هنگام شکست همدلی کند. متأسفانه، به غیر از شخصیت اصلی، همه اطرافیان آیزک خیلی سطحی احساس می‌کنند. به جای یک گروه سالم با شخصیت‌های خاص خود، هر شخصیت احساس می‌کند که فقط به گونه‌ای نوشته شده است که گروه‌های مخاطب خاصی بتوانند روی آن‌ها اثر بگذارند.

 

عوامل فیلم

تریلر فیلم

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

راهنمای دانلود

دانلود فقط با آیپی ایران امکان پذیر است ، لطفا برای دانلود vpn خود را خاموش کنید.

نرم افزار پیشنهادی

نرم افزار پیشنهادی فیلم پارسی برای پخش فایل ها PotPlayer میباشد.

درخواست فیلم

جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم در بخش پنل کاربری استفاده کنید .

تغییر دوبله

فایل های دوبله فارسی، به صورت دوزبانه (دوبله+زبان اصلی) هستند. پس اگر به صورت زبان اصلی پخش شد، در پلیرتون صوت رو روی دوبله قرار بدید

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم مزاحم نشوید دوبله فارسی Do Not Disturb 2023

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!