ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
خانه دوبله فارسی دانلود فیلم قلعه شمالی دوبله فارسی The Stronghold – BAC Nord 2020
تریلرها
دانلود فیلم قلعه شمالی دوبله فارسی The Stronghold – BAC Nord 2020

دانلود فیلم قلعه شمالی دوبله فارسی The Stronghold – BAC Nord 2020

5/5
دوبله فارسی
ژانر فیلم : اکشن جنایی هیجان انگیز سال انتشار : 2021 امتیاز IMDB : 6.9 کارگردان : Cédric Jimenez ستارگان : François Civil Gilles Lellouche Karim Leklou
خلاصه داستان : داستان این فیلم از این قرار است که یک تیپ پلیس در محله های خطرناک شمالی مارسی کار می کنند؛ جایی که میزان جنایت، بیشتر از سایر نقاط فرانسه است…

فیلم The Stronghold – BAC Nord 2020 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی قلعه شمالی ۲۰۲۰ با کیفیت عالی

دانلود فیلم قلعه شمالی دوبله فارسی
دانلود فیلم قلعه شمالی دوبله فارسی
نام فیلم : BAC Nord
لینک IMDB : کلیک
ژانر فیلم : اکشن , جنایی , هیجان انگیز
محصول کشور :
بازیگران : François Civil , Gilles Lellouche , Karim Leklou
کارگردان : Cédric Jimenez
سازندگان : Audrey Diwan,Cédric Jimenez
توضیحات : داستان این فیلم از این قرار است که یک تیپ پلیس در محله های خطرناک شمالی مارسی کار می کنند؛ جایی که میزان جنایت، بیشتر از سایر نقاط فرانسه است…
تاریخ انتشار : 2021
امتیاز : 6.9
تعداد ارا : 6444
بالاترین امتیاز : 10
کمترین امتیاز : 1
زمان فیلم : 1 ساعت و 45 دقیقه
رده بندی سنی : TV-MA
نویسندگان :
زبان :
هزینه ی ساخت :
فروش جهانی :
تهیه کنندگان :

داستان فیلم قلعه شمالی

در سال ۲۰۱۲ در مارسی، یکی از مناطقی که بالاترین میزان جرم و جنایت در فرانسه را دارد، سه پلیس مارسی، گرگ سروا (ژیل للوش)، آنتوان (فرانسوا سیویل)، و یاس (کریم لکلو) شبانه روز برای گرفتن مواد مخدر تلاش می کنند. دستفروشان گرگ می خواهد مرکز توزیع در محله های شمالی مارسی، فرانسه را خراب کند. با این حال، این منطقه یک دژ بسیار محافظت شده است که توسط پادشاهانی اداره می شود که هر کسی را برای محافظت از چمن خود می کشند.

گرگ از یک تیپ پلیس قوی برای تصرف محله یهودی نشین درخواست می کند، اما ارشد او، ژروم بودن، یک زنجیره فرماندهی دارد که باید دنبال شود. هر بار که گرگ هنگام دستگیری مجرمان در محله شمالی دعوا می کند، تحقیر می شود زیرا پلیس نمی تواند بدون اختیار از تجهیزات خود استفاده کند.

با این حال، زمانی که آدم ربایان از محله یهودی نشین ویدیویی را در مورد حمله به یک فرد آپلود می کنند، فرصت ایجاد می شود. این ویدئو توجه رسانه ها را به خود جلب می کند. ژروم پرونده را به گرگ می سپارد و به او قدرت ورود به گتو و دستگیری می دهد.

گرگ با آنتوان و یاس تیم می سازد. آنها شروع به جمع آوری اطلاعات برای تخریب مرکز توزیع می کنند. خبرچین ثابت آنتوان، آمل، برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، ۵ کیلوگرم هش می خواهد. با این حال، ژروم از دادن مواد مخدر به او از خزانه پلیس امتناع می ورزد. تیم به تنهایی است، اما گرگ راهی برای ترتیب دادن محموله پیدا می کند.

گرگ و تیمش هنگام گشت زنی از مشتریان مواد مخدر سرقت کردند. آنتوان مواد را وزن کرد و در خانه اش ذخیره کرد و چون به آستانه رسیدند محموله را به عامل سپرد. او به آنتوان در مورد محموله بزرگی که به محله یهودی نشین می آید اطلاع داد و ممکن است لحظه ای باشد که شبکه توزیع را تصرف کنند. تیپ پلیس به محله یهودی نشین نفوذ کرد و پس از یک شلوغی سخت، سرانجام عملیات خود را به پایان رساندند.

پیشنهاد ما
دانلود فیلم Innocence 2020 دوبله فارسی

دو ماه بعد، IGPN (بازرسی کل پلیس ملی) گرگ، آنتوان و یاس را دستگیر کرد. آنها به خانه های آنها یورش بردند و آثاری از حشیش را در خانه آنتوان یافتند. ستوان ایون از پلیس ها بازجویی کرد و آنها را در مورد اتهامات ضد سرقت و قاچاق مواد مخدر علیه آنها مطلع کرد. گرگ به ایوان توضیح داد که آنها مواد مخدر را مصادره کردند تا در ازای دریافت اطلاعات، به مخبر پول بدهند. با این حال، وقتی ایوون از آنتوان در مورد هویت خبرچین پرسید، او از دزدیدن آمل خودداری کرد.

گرگ فاش کرد که ژروم ارشدش از این عملیات اطلاع داشت. با این حال، هنگامی که قاضی همان را جویا شد، ژروم عقب نشینی کرد و دروغ گفت. هیچ کس حاضر نبود سرزنش شود و گرگ و تیمش در حال رفع مشکل بودند.

این سه نفر به بازداشت موقت محکوم شدند و تا پایان تحقیقات در سلول انفرادی قرار گرفتند. در بازداشت، گرگ دیوانه وار از نگهبان خواست که اجازه دهد با ژروم صحبت کند. او حتی پس از از دست دادن عقل خود به نگهبان حمله کرد. همسر یاس، نورا، از دیگر افسران پلیس درگیر در عملیات درخواست کرد که گرگ، آنتوان و یاس را تضمین کنند. اما همه خانواده داشتند و برای نجات از این قضیه دست به هر کاری می زدند.

یاس از آنتوان التماس کرد که هویت خبرچین را فاش کند، در غیر این صورت دوست خود، گرگ را از دست خواهند داد. آنتوان ناخواسته با ستوان ایون تماس گرفت و در مورد آمل و محل نگهداری او به بخش گفت. پلیس عامل را دستگیر کرد و پس از تایید وجود فرد مطلع، دادستان تصمیم گرفت از اتهامات قاچاق سازمان یافته مواد مخدر صرفنظر کند. قاضی به بازداشت موقت آنها پایان داد و این سه نفر آزاد شدند.

در نهایت یاس به اتحادیه پلیس پیوست. از همکارانش در مقابل مدیریت دفاع کرد. آنتوان نشان خود را تحویل داد و به عنوان پرستار زندان و مراقبت از زندانیان شروع به کار کرد. در حالی که گرگ سروا از این نیرو برکنار شد، او به عنوان یک افسر شهرداری برای تأمین معاش خود انتخاب شد.

گزارش خرابی لینک
بخش دانلود گزارش خرابی لینک
دوبله فارسی
۱۴۰۰/۰۹/۱۱ 115 بازدید بدون دیدگاه دوبله فارسی ، فیلم خارجی
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد