logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
0% (0 رای)
42
67%

توضیحات فیلم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی عجایب فراری 2021 با کیفیت عالی

دانلود فیلم Freaks Out 2021 با لینک مستقیم

دانلود فیلم عجایب فراری دوبله فارسی Freaks Out 2021
دانلود فیلم عجایب فراری دوبله فارسی Freaks Out 2021

 

عجایب فراری یک فیلم درام تاریخیفانتزی ایتالیایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی گابریله ماینتی است.

این فیلم در رقابت اصلی هفتاد و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز شرکت کرد. بیشتر نقدهای مثبتی دریافت کرد و منتقدان از بازیگری، فیلمبرداری، ارزش تولید و مضامین تمجید کردند، اما برخی از انتقادها نسبت به طولانی بودن بیش از حد و عدم تمرکز. این فیلم برنده جایزه Leoncino d’Oro در هفتاد و هشتمین جشنواره فیلم ونیز و جایزه تماشاگران VriendenLoterij در پنجاه و یکمین جشنواره فیلم روتردام شد.

در سال 1943، در میانه جنگ جهانی دوم، نمایش هایی از سیرک مزازپیوتا، متعلق به اسرائیل یهودی، اجرا می شود. چهار فریک در آنجا اجرا می کنند: ماتیلد، دختری که الکتریسیته تولید می کند و هر کسی را که او را لمس می کند برق گرفت. سنسیو، پسر آلبینو که می تواند همه حشرات را کنترل کند. Fulvio، یک “انسان-جانور” که از هیپرتریکوزیس رنج می برد، و بنابراین از سر تا پا پوشیده از مو است، و دارای قدرت مافوق بشری است. و در نهایت ماریو، یک کوتوله با عقب ماندگی ذهنی خفیف و توانایی دستکاری اشیاء فلزی. بدتر شدن درگیری، بقای سیرک را به خطر می اندازد، بنابراین اسرائیل پیشنهاد می کند که چهار نفر از آنها برای سفر به آمریکا تلاش کنند. از سوی دیگر، فولویو به آنها پیشنهاد می کند که در زیرک معتبر برلین، یک نمایش مجلل که توسط نازی هایی که رم را اشغال کرده اند، کار کنند. زیرک در واقع قلمرو فرانتس است، یک پیانیست آلمانی با شش انگشت در هر دست که دارای قدرت روشن بینی است: او پیش بینی خودکشی هیتلر و ورود چهار موجود با قدرت های مافوق بشری را داشت که می توانستند سرنوشت رایش سوم را نجات دهند. و همچنین رویدادها و اختراعات مختلفی که در سالهای پس از پایان درگیری رخ خواهد داد). به همین دلیل او زیرکوس را ایجاد کرد تا تمام افراد عجیب و غریب در منطقه را که در تلاش برای شناسایی ناجیان تحت شکنجه های مرگبار هستند، جمع کند.

اسراییل موفق می شود چهار فریک را متقاعد کند که به آمریکا بروند، اما پس از جمع آوری پس انداز آنها ناپدید می شود. پس از اینکه خوشبختانه از یک گردهمایی فرار کردند تا به دنبال او در رم بروند، این چهار نفر تصمیم به جدایی می‌گیرند: ماتیلد، تنها کسی که به حسن نیت اسرائیل اعتقاد دارد، به دنبال او می‌رود، در حالی که سه نفر دیگر به زیرکوس برلین می‌روند. ماتیلد از تلاش برای تجاوز جنسی توسط یک سرباز آلمانی اجتناب می کند و با برق گرفتگی او خود را نجات می دهد. سپس او توسط گروهی کهنه از پارتیزان به رهبری گوژپشت نجات می یابد، که سعی می کنند از قدرت او برای اهداف خود استفاده کنند. به لطف کمک آنها، ماتیلد موفق می شود اسرائیل را سوار بر کامیونی که به سمت اردوگاه های کار اجباری می رود، ردیابی کند، اما نمی تواند او را نجات دهد زیرا نمی تواند قدرت خود را کنترل کند و از آن برای آسیب رساندن به کسی استفاده نمی کند. او بعداً به گوژپشت فاش خواهد کرد که به طور ناخواسته مادرش را کشته است که باعث ترس از خود و قدرتش شده است.

فولویو، ماریو و سنسیو در زیرکوس برلین استخدام می‌شوند و در آنجا توجه فرانتس را به خود جلب می‌کنند که آنها را تحت شکنجه‌های دردناک قرار می‌دهد. ماتیلد توسط Guercio، یکی دیگر از پارتیزان ها، از هدف واقعی زیرک مطلع می شود و برای نجات دوستانش می رود. با این حال، او توسط فرانتس دستگیر می شود، که شروع به این باور می کند که چهار فریک همان هایی هستند که در دید او ظاهر شده اند. بنابراین او یک نمایش بزرگ ترتیب می دهد تا آنها را به برادرش آمون و فیلد مارشال کسلرینگ نشان دهد تا آنها را متقاعد کند که آنها را در جنگ استخدام کنند. در طول نمایش، فرانتس سعی می کند ماتیلد را مجبور به برق گرفتگی ببر کند، اما دختر برای اولین بار می تواند قدرت خود را کنترل کند و در عوض موفق می شود حیوان را نجات دهد. فرانتس که تحقیر شده و مورد تمسخر قرار گرفته است، چهار عجایب را محکوم به تیراندازی می کند. اما ماتیلد موفق می شود در سلول خود را منفجر کند و چهار دوست برای نجات اسرائیل که در یکی از قطارهای مرگ سفر می کند راهی می شوند. فرانتس با اطلاع از فرار آنها، متوجه می شود که این چهار نفر در واقع همان هایی هستند که او به دنبال آنهاست و سرنوشت در ایستگاه قطاری که در یک پیش بینی دیده بود، محقق می شود. آلمانی در تعقیب آنها، آمون را می کشد و هویت او را به تن می کند و حتی انگشتان بیش از حد او را قطع می کند و سپس خود را در راس ارتش قرا