0% (0 رای)

توضیحات

 

دانلود فیلم سپیده دم The Dawn 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم سپیده دم The Dawn 2019 با زیرنویس فارسی

[codein_imdb]

خلاصه داستان فیلم سپیده دم The Dawn 2019 :

یک زن جوان در پی قتل خانواده اش به دست پدرش در زمان جنگ جهانی اول برای زندگی به یک صومعه فرستاده می شود. با این حال شیاطینی که پدرش را اسیر خودشان کرده اند، او را دنبال می کنند و ….

درباره فیلم :

سپیده دم (The Dawn) یک فیلم به سبک ترسناک و هیجان انگیز به کارگردانی و نویسندگی براندون اسلاگل که در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۹ در ایالات متحده امریکا منتشر شده است . همچنین ستارگانی همچون دوانی پین ، استیسی داش ، رایان کیزر در این فیلم به ایفای نقش میپردازند.

Dawn توسط تار کوپر ، صاحب گاراژ Killarney در سال ۱۹۳۴ و ۱۹۳۵ فیلمبرداری شد. این بازیگران شامل ۲۵۰ بازیگر آماتور از منطقه بودند که بسیاری از آنها جانبازان ارتش جمهوریخواه ایرلند بودند.

در سال ۱۸۶۶ ، برای اجرای Fenian Rising ، برایان مالون به عنوان یک خبرچنده به دروغ محکوم شد. در سال ۱۹۱۹ ، نوه وی با همین نام قصد دارد با خدمت در IRA نام خانوادگی را پاک کند

خبرنگار ایرلند تایمز نوشت: “سحر ، علیرغم ظالمانه های مختلف ، نمایشگری هیجان انگیز است که همیشه می خواهم شاهد آن باشم. این در تضاد با خود ما تنها بود ، که “پلیس با پا پاکیزه” را با مردان IRA نشان داده بود که “هومبرهای سخت” نشان داده شده اند. از طرف دیگر ، سحر ، سیاه و قهوهای مایل به زرد را “به طرز وحشتناک کلمات” به تصویر می کشد و می توانست بینندگان اتحادیه را به هم بزند.

کوپر در اواخر دهه ۱۹۷۰ جایزه ای از جشنواره فیلم Cork دریافت کرد.

چاپ اصلی ۳۵ میلی متر در انستیتوی فیلم بریتانیا ذخیره می شود. چاپ آن توسط RTÉ و موسسه فیلم ایرلند نیز انجام شده است

 

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم سپیده دم The Dawn 2019 با زیرنویس چسبیده فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.