logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم دربان دوبله فارسی The Doorman 2020
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم The Doorman 2020 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم دربان ۲۰۲۰ با کیفیت عالی

دانلود فیلم دربان دوبله فارسی The Doorman 2020
دانلود فیلم دربان دوبله فارسی The Doorman 2020

دربان (به انگلیسی: The Doorman) فیلمی در ژانر اکشن و مهیج در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی ریوهی کیتامورا است.

یک تفنگدار سابق که درمان منازل را درگیر جنگ با مزدوران خود کرده و قصد تخریب ساختمان آپارتمان خود را برای بازیابی آثار هنری گرانبها پنهان شده در دیوارها دارد.

در فوریه ۲۰۱۹ ، روبی رز به عنوان رهبر فیلم اعلام شد ، و انتظار می رود فیلمبرداری آن در آوریل ۲۰۱۹ آغاز شود. در ماه مه ۲۰۱۹ ، اعلام شد که فیلم در حال تولید است و ژان رنو ، روپرت ایوانز ، آکسل هنی ، جولیان فدر ، هیداکی ایتو و دیوید ساکورایی به جمع بازیگران پیوسته بودند. در فوریه سال ۲۰۲۰ ، اولین نگاه به شخصیت رز به صورت آنلاین منتشر شد.

در تاریخ ۹ اکتبر سال ۲۰۲۰ ، این فیلم در کنار نمایش جهانی خود در جشنواره فیلم Nightstream ، به صورت مستقیم به دیجیتال منتشر شد.

از نظر Rotten Tomatoes ، دربان براساس ۱۶ بررسی ، با میانگین امتیاز ۳٫۶۱ / ۱۰ ، رتبه تأیید ۶٪ را دارد. از نظر Metacritic ، این فیلم بر اساس ۴ منتقد میانگین نمره وزنی ۴۱ از ۱۰۰ را نشان می دهد که نشان دهنده “بررسی مختلط یا متوسط” است.

جان دفور از هالیوود ریپورتر این فیلم را “مرگ سخت و سختی را فراموش می کند که اکثر درسی را که اکشن کلاسیک باید فراموش کند فراموش می کند ،” The Doorman “ساخته ریوهه کیتامورا قبل از هر چیز چیزی را فراموش می کند که کمی – حتی یک خرد – عقل می تواند برای یک فیلمی که در غیر اینصورت به گلوله و نزاع متکی است. ” بن کلمن از پورتلند مرکوری نیز این فیلم را با Die Hard مقایسه کرد و “دوربین فیلمبردار باهوش و چند پژواک خیره کننده قدیمی” کیتامورا را ستود ، اما اظهار داشت: “فقط یک تن وجود ندارد که در مورد برخی از مجموعه های منطقی و مبتکرانه بنویسید یک صحنه جنگ شامل هنر رنسانس بی بها. ” توماس استون هند داور از فیلم For For Reel به این فیلم یک و نیم ستاره از پنج ستاره اعطا کرد و اظهار داشت که فیلم “چیز جدیدی روی میز نمی آورد. پیش بینی اینکه داستان کجا می رود ، چه اتفاقی برای هر شخصیت می افتد آسان است ، و هنگامی که چیزی معرفی می شود تا بعداً در فیلم دوباره مورد استفاده قرار گیرد “و اینکه نقص آن” می تواند این فیلم را هنگام ورود برای دیگران مرده باشد. Meagan Navarro از Bloody Disgusting از هر پنج جمجمه یک فیلم به این فیلم اهدا کرد و اظهار داشت: “ساخت یک فیلم هیجان انگیز اکشن به این زشت کاری چالش برانگیز است ، اما The Doorman موفق می شود. بازی های بی روح ، فیلمنامه احمقانه ای که احساس خمیرمایه می کند و کوروگرافی اکشن و مبارزه ای بدون انگیزه باعث می شود یکی از جنون انگیزترین تجربه های مشاهده در سال. “

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم دربان دوبله فارسی The Doorman 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.