ورود عضویت
دانلود فیلم باران فولاد 2020 Steel Rain 2 با دوبله فارسی
آخرین بروزرسانی:‌ 2 سال پیش

توضیحات

دانلود فیلم Steel Rain 2 2020 دوبله فارسی و کیفیت عالی

دوبله فارسی فیلم باران فولاد سال ۲۰۲۰

دانلود فیلم باران فولاد 2020 Steel Rain 2 با دوبله فارسی
دانلود فیلم باران فولاد ۲۰۲۰ Steel Rain 2 با دوبله فارسی

[codein_imdb]

یکی از خوبی های فیلم ترسناک باران در سال ۲۰۱۷ در کره جنوبی تماشای پیوند ستارگانش به یونگ وو سونگ (به عنوان یک سرباز کم حرف و متعهد کره شمالی) و کواک دو وون (به عنوان یک مقام دولتی زیرک اما به ظاهر کاملاً بی روح) رشته فرنگی لاغر ، جوک های چاق و سوپراستار K-pop G-Dragon.

شیمی آنها بعنوان رفیق بعید به نظر می رسد این فیلم را به دلیل برخی از اقدامات فرمولین (گاهی خسته کننده) و خشونت آن بالا ببرد و چهره ای انسانی به داستان Steel Steel در مورد دو کره ای که در آستانه جنگ قرار گرفته اند بخشید.

یونگ و کواک دوباره به این پیگیری بازگشتند ، که دنباله ای مستقیم نیست اما موضوعات اصلی جنگ و صلح را در پس زمینه ژئوپلیتیک پیچیده منطقه به اشتراک می گذارد.

این جهان بینی اصلی را درگیر می کند تا ژاپنی ها ، چینی ها و آمریکایی ها در تنش در شبه جزیره و نواحی اطراف آن را درگیر کنند ، گاهی اوقات با تأیید تاریخ ، شباهت های مشخصی با مسائل در حال انجام دارد.

دانلود فیلم باران فولاد 2020 Steel Rain 2
دانلود فیلم باران فولاد ۲۰۲۰ Steel Rain 2

نکته غم انگیز این است که پویایی یونگ-کواک در اینجا اثبات نیست. آنها اکنون در جبهه های مختلف دوباره ساخته شده اند ، با یونگ در نقش رئیس جمهور کره جنوبی هان و کواک در نقش یک تندرو نظامی کره شمالی ، که نام آن کواک است و یک بار دیگر (مانند شخصیت او در باران فولاد).

با توجه به اینکه بیشتر فیلم حول تلاش هان برای صلح بین همتای کره شمالی خود (یو یئون سئوک) و رئیس جمهور آمریکا اسموت (آنگوس مکفادیان) می چرخد ، یونگ و کواک وقت کمی برای نمایش در کنار هم دارند.

پس از آنکه در اجلاس صلح به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفت ، ما باید به پویایی سه رهبر ملی بسنده کنیم.

پیشنهاد ما
دانلود فیلم گرفتار در زمان دوبله فارسی Caught in Time 2020

یانگ وو سوک ، نویسنده ، نویسنده ، اغلب ایده های خود را در مورد آنچه برای ایجاد صلح در شبه جزیره لازم است ، بیان می کند و این نه تنها شامل دو کره بلکه طرفهایی است که آنها را علیه یکدیگر بازی می کنند.

به اعتبار وی ، او موفق شد این بحث ها و استدلال ها را در میان سه مورد به اندازه اقدام زیر دریا جالب توجه کند (بیشتر مراحل نهایی روی یک زیردریایی هسته ای است).

عوامل

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم باران فولاد ۲۰۲۰ Steel Rain 2 با دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا از ابزارک برا گذاشتن ویجت استفاده کنید