logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود انیمیشن تام و جری گاوچران دوبله فارسی Tom and Jerry: Cowboy Up 2022
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود انیمیشن Tom and Jerry: Cowboy Up 2022 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی انیمیشن خارجی تام و جری گاوچران ۲۰۲۲ با کیفیت عالی

دانلود انیمیشن تام و جری گاوچران دوبله فارسی
دانلود انیمیشن تام و جری گاوچران دوبله فارسی

تام و جری : گاوچران تام (به انگلیسی: Tom and Jerry: Cowboy Up) فیلمی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط کمپانی برادران وارنر انیمیشن ساخته شده و توسط کمپانی برادران وارنر به صورت دی وی دی و دیجیتال منتشر شده است. در ۲۵ ژانویه ۲۰۲۲ منتشر شد.

غرب وحشی و وحشی با تام و جری در مزرعه وحشی تر شد! این بار، رقبا برای کمک به یک دختر گاوچران و برادرش متحد می شوند تا خانه خود را از دست یک زمین خوار حریص نجات دهند و آنها به کمک نیاز دارند! سه برادرزاده جری همگی آماده عمل هستند و تام در حال جمع آوری سگ های دشتی است. اما آیا گروهی از شرورها می توانند یک ناامید فریبکار را که مصمم به فریب دختری در پریشانی است، شکست دهند؟ مهم نیست که با تام و جری در زین چه اتفاقی می‌افتد، زمان بسیار خوبی خواهد بود!

این دومین فیلم مستقیم به ویدیویی است که از همان انیمیشن استفاده شده در نمایش تام و جری (۲۰۱۴) برخوردار است، اولین فیلم تام و جری: یاوران کوچک بابا نوئل بود.
با این حال، یاران کوچک بابا نوئل از انیمیشن فصل اول استفاده کردند، در حالی که این فیلم از انیمیشن فصل دوم و بعد استفاده می کند. بنابراین، این اولین فیلم مستقیم به ویدیو است که از انیمیشنی مشابه فصل دوم نمایش تام و جری استفاده می کند.
این اولین فیلم تام و جری برای چندین مورد است:
اولین فیلم تام و جری که به‌طور مستقیم روی دی‌وی‌دی و دیجیتال پس از تام و جری: ویلی ونکا و کارخانه شکلات‌سازی در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، پنج سال قبل از این فیلم.
اولین فیلمی که اسپایک بولداگ در آن حضور ندارد.
اولین فیلمی که در آن بوچ، میت هد، رعد و برق و تاپسی به سبک انیمیشن جدید معرفی شده در فصل نمایش تام و جری ظاهر می شوند.
این فیلم در دوره وسترن (همچنین به عنوان غرب وحشی شناخته می شود) تمرکز دارد.
هنر جعبه دی وی دی فیلم، همانطور که در تریلر فیلم در زیر مشاهده می شود، الهام گرفته از کارت عنوان ابتدایی کمیاب ۱۹۴۳-۱۹۴۶ تام و جری است که از “بچه گربه” (۱۹۴۳) تا “Trap Happy” (1946) دیده می شود. ، که گفته می شود در طول زمان به دلیل انتشار مجدد تئاتر و همچنین از دست دادن نگاتیوهای اصلی آنها از آتش سوزی طاق MGM در سال ۱۹۶۵ از بین رفته است.
بوچ، میت هد، لایتنینگ و تاپسی نیز در این فیلم حضور دارند اما هیچ خط گفتاری ندارند. Topsy با نام Shorty نیز شناخته می شود.
عمو پکوس در یک تمبری که روی دیوار در سوراخ موش جایی که جری و برادرزاده‌هایش زندگی می‌کنند دیده می‌شود، یک عکس کوتاه می‌سازد.
این دی‌وی‌دی هیچ ویژگی خاصی ندارد، اگرچه می‌توانست تگزاس تام را به عنوان یک ویژگی جایزه داشته باشد.
باپی و آگوست کریچلی تنها شخصیت های جدید این فیلم هستند که لهجه جنوبی یا آمریکایی ندارند. در این مورد، بامپی با لهجه مکزیکی صحبت می کند در حالی که کریچلی با لهجه بریتانیایی صحبت می کند.
صدای کلم با توجه به صدای عمیق و لهجه جنوبی او بسیار شبیه شخصیت لونی تونز یوسمیت سام است. به طور تصادفی، صداپیشگی هر دو شخصیت بر عهده فرد تاتاسیوره است.
دوک، نام یکی از شخصیت های این فیلم، به احتمال زیاد اشاره ای به نام مستعار جان وین فقید است که در بسیاری از فیلم های کلاسیک وسترن مانند West of the Divide، The Desert Trail، The Dawn Rider بازی کرده است. ، دره بهشت ​​و جستجوگران.
اتفاقاً از وین در آهنگ “کاوبوی بالا” به همراه گری کوپر فقید نام برده شد که در فیلم های وسترن کلاسیک مانند The Last Outlaw، The Virginian و The Westerner نیز بازی کرده است.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود انیمیشن تام و جری گاوچران دوبله فارسی Tom and Jerry: Cowboy Up 2022

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.