logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
0% (0 رای)
54/100%

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League 2021 دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

 فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر سال 2021

 

دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League 2021 دوبله فارسی
دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League 2021 دوبله فارسی

[codein_imdb]

لیگ عدالت زک اسنایدر ، که اغلب به آن “برش اسنایدر” گفته می شود ، برش کارگردان سال 2021 فیلم ابرقهرمانی لیگ عدالت آمریکا در سال 2017 است. این فیلم Justice League (لیگ عدالت) – پنجمین فیلم DC Extended Universe (DCEU) و دنباله Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) – را ارائه می دهد ، همانطور كه ​​كارگردان زك اسنایدر قبل از ترك تولید قصد داشت. مانند اکران تئاتر ، لیگ عدالت زاک اسنایدر از لیگ عدالت DC Comics پیروی می کند – بتمن (بن افلک) ، سوپرمن (هنری کاویل) ، زن شگفت انگیز (گال گادوت) ، سایبورگ (ری فیشر) ، آکوامن (جیسون موموآ) و فلش (عزرا میلر) – در حالی که آنها تلاش می کنند جهان را از تهدید فاجعه بار Steppenwolf (Ciarán Hinds) و ارتش Parademons او نجات دهند.

Justice League که توسط برادران وارنر پیکچرز در سال 2017 منتشر شد ، تولید سختی را تجربه کرد. فیلمنامه آن قبل و در حین تولید بین سالهای 2016 و 2017 دستخوش تغییرات عمده ای شد. در ماه مه 2017 ، اسنایدر پس از مرگ دخترش در حین پس از تولید کناره گیری کرد و جاس ودون برای اتمام فیلم استخدام شد و آن را به عنوان یک کارگردان بدون اعتبار کامل کرد. ودون نظارت بر تغییرات جدید و تغییرات دیگری داشت که دارای لحن روشن تر و شوخ طبعی بیشتری بود و مدت زمان مطابق با مجوز از برادران وارنر را به طور قابل توجهی کاهش داد. نسخه نمایشی لیگ عدالت با انتقادات مختلفی روبرو شد و ناامید کننده گیشه بود و برادران وارنر را رهبری کرد. برای ارزیابی مجدد آینده DCEU و تمرکز بر توسعه فیلم ها پیرامون شخصیت های منفرد با کمتر توجه به روایت مشترک.

همانطور که جزئیات مربوط به تولید آشفته فیلم و وضعیت آن قبل از کناره گیری اسنایدر ظاهر شد ، بسیاری از طرفداران ابراز علاقه کردند که برشی جایگزین وفادارتر به دیدگاه اسنایدر باشد. طرفداران و اعضای بازیگران و خدمه درخواست آزادی این مورد را کردند که آنها را اسنیدر کات لقب دادند. دست اندرکاران صنعت انتشار آن را بعید دانستند. با این حال ، برادران وارنر تصمیم گرفتند که در فوریه سال 2020 پیشروی کنند. در ماه مه ، اسنایدر اعلام کرد که برش اصلی با عنوان Justice League Zack Snyder از طریق سرویس پخش جریانی HBO Max منتشر خواهد شد. برای تکمیل جلوه های بصری ، امتیاز و ویرایش ، با تهیه مواد جدید در اکتبر 2020 ، حدود 70 میلیون دلار هزینه شده است. این نسخه در ابتدا به عنوان یک مینی سریال شش اپیزودی و یک فیلم چهار ساعته برنامه ریزی شده بود ، اما مفهوم مینی سریال توسط ژانویه 2021. این فیلم به خاطره دختر اسنایدر ، پاییز اختصاص یافته است.

لیگ عدالت زاک اسنایدر در تاریخ 18 مارس 2021 در HBO Max در ایالات متحده منتشر شد. بیشتر منتقدان آن را برتر از نسخه نمایشی 2017 می دانستند. در هالیوود ریپورتر ، اجماع انتقادی به عنوان ستایش “سبک کارگردانی اسنایدر و توانایی ارائه عمق بیشتر به شخصیت ها” توصیف شد اما انتقاد از طولانی بودن فیلم.

 

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

راهنمای دانلود

دانلود فقط با آیپی ایران امکان پذیر است ، لطفا برای دانلود vpn خود را خاموش کنید.

نرم افزار پیشنهادی

نرم افزار پیشنهادی فیلم پارسی برای پخش فایل ها PotPlayer میباشد.

درخواست فیلم

جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم در بخش پنل کاربری استفاده کنید .

تغییر دوبله

فایل های دوبله فارسی، به صورت دوزبانه (دوبله+زبان اصلی) هستند. پس اگر به صورت زبان اصلی پخش شد، در پلیرتون صوت رو روی دوبله قرار بدید

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم لیگ عدالت Zack Snyder’s Justice League 2021 دوبله فارسی

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!