6.7 /10
دانلود فیلم The Eight Hundred 2020 دوبله فارسی و کیفیت عالی
0% (0 رای)
88%

توضیحات فیلم

 

دانلود فیلم The Eight Hundred 2020 دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

دوبله فارسی فیلم هشتصد سال ۲۰۲۰

دانلود فیلم The Eight Hundred 2020 دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود فیلم The Eight Hundred 2020 دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

هشت صد (به چینی: 八佰) یک فیلم جنگی تاریخی چینی در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی و نویسندگی مشترک گوان هو است و با بازی هوانگ ژیژونگ ، اوه اوو ، جیانگ وو ، ژانگ یی ، وانگ کیان یوان ، دو چون ، ویژن وی ، لی چن ، یو هاومینگ ، تنگ ییکسین و ژنگ کای. این فیلم درباره دفاع از انبار سیهنگ در سال ۱۹۳۷ شانگهای در جریان نبرد شانگهای و جنگ دوم چین و ژاپن است.

در ابتدا برای اکران در جولای ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده بود ، اولین نمایش و اکران آن به تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ در سراسر کشور منتقل شد. این فیلم با فروشی معادل ۴۷۳ میلیون دلار در سراسر جهان با موفقیت انتقادی و تجاری همراه بود. این فیلم پردرآمدترین فیلم سال ۲۰۲۰ بود ، اولین بار از سال ۲۰۰۷ بود که فیلم پردرآمد یک سال خاص کمتر از ۱ میلیارد دلار درآمد کسب کرد و اولین بار در تاریخ بود که پردرآمدترین فیلم بود یک سال خاص محصول هالیوود نبود.

در روزهای آغازین جنگ دوم چین و ژاپن و در سطح وسیع تری از جنگ جهانی دوم ، ارتش شاهنشاهی ژاپن به شانگهای حمله کرد که به نبرد شانگهای معروف شد. ارتش چین پس از بیش از ۳ ماه نگه داشتن ژاپنی ها و متحمل شدن خسارات سنگین ، به دلیل خطر محاصره مجبور به عقب نشینی شد. سرهنگ دوم Zie Jinyuan از هنگ ۵۲۴ لشکر ۸۸ مجهز ارتش ملی انقلاب ، منجر به هدایت ۴۵۲ افسر و سرباز جوان برای دفاع از انبار سیهانگ در برابر لشکر ۳ امپریالیستی ژاپن متشکل از حدود ۲۰،۰۰۰ سرباز در آخرین ایستادگی خودکشی در برابر ژاپنی به دستور ژنرالیسمو از ناسیونالیست چین ، چیانگ کای شیک. این تصمیم به منظور تقویت روحیه مردم چین پس از از دست دادن پکن و شانگهای و کمک به حمایت از متفقین ، که در جنگ کامل از شهرک بین المللی در شانگهای دقیقاً آن سوی نهر سوژو بودند ، کمک کرد.

در ابتدا قرار بود این فیلم در ۱۵ ژوئن ۲۰۱۹ در جایگاه افتتاحیه معتبر جشنواره بین المللی فیلم شانگهای به نمایش دربیاید ، اما به دلیل “مشاوره تیم تولید با سایر نهادها” به ۵ جولای پس داده شد. قبل از کناره گیری ، انجمن تحقیقات فرهنگ سرخ چین ، یک گروه غیر دولتی ، یک کنفرانس آکادمیک درباره فیلم سازی برگزار کرد که در آن شرکت کنندگان نظرات خود را در مورد فیلم ابراز داشتند. حاضران با به تصویر کشیدن ارتش انقلاب ملی موافق نبودند و گفتند که این فیلم نتوانست “ظلم طبقاتی در صفوف ارتش کومینتانگ ، اعمال ناشایست افسران آن و ظلم شیطانی آن بر مردم” را به تصویر بکشد. طبق گزارشی که در بستر رسانه های اجتماعی WeChat منتشر شد ، شرکت کنندگان شکایت داشتند که این فیلم جمهوری چین را که پس از آن چیانگ کای شک و کوومینتانگ رهبری می کرد ، بیش از حد جلال می بخشید.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم هشتصد The Eight Hundred 2020 با دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.