logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم Stargirl 2020

دانلود فیلم Stargirl 2020 (2020)

دوبله فارسی اضافه شد
مدت زمان: 107 دقیقه کشور: رده سنی:

یک دانش آموز دبیرستانی بی ادعا، خود را به طور غیرقابل توضیحی جذب دختر جدید آزاده می کند، که روش های غیر متعارفش نحوه نگرش آنها را به خود و یکدیگر تغییر می دهد.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
6.2 /10
61
68%
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود فیلم Stargirl 2020 با کیفیت عالی

دانلود فیلم خارجی Stargirl 2020 با لینک مستقیم و کم حجم

دانلود فیلم دختر ستاره‌ای

دانلود فیلم Stargirl 2020

نام فارسی : دختر ستاره‌ای

 

استارگرل به تیمی جذاب برای تیم فوتبال تبدیل می شود (“We Beat Beat”) و شروع به حلق آویز با لئو می کند تا تلاش کند تا او را بیرون بیاورد. او با Archie ، صاحب اردوگاه دیرینه شناسان محلی گفتگو می کند ، که نشان می دهد استارگیل ، دقیقاً مثل لئو ، با مادر مجرد خود زندگی می کند و او بیشتر زندگی خود را در مدرسه گذاشته است.

او بعد از یادگیری در مورد او از طریق Archie به خوبی از لئو آگاه است. بعداً ، استارگارل سعی می کند تا از سخنان Speech مقابل کوین استفاده کند و با سخنرانی غیرمعمول خود روی موش ها برنده شود. در حالی که به طور ناشناس یک دوچرخه را به پسری که در بیمارستان بود برمی گرداند ،

لئو به روابط اشاره می کند ، اما استارگارل هرگونه آگاهی از آن را ترسیم می کند. وقتی از او می پرسد که چقدر او را از او می دانسته است ، به او می گوید که “یک دفتر” دارد. استارگایر پیشنهاد آهنگ را به لئو (“سیزده”) می دهد و با ترک او ، برای اولین بار او را می بوسد. آنها سپس ترم را برای قدمت گذراندند.

در طول بازی بزرگ ، یکی از بازیکنان حریف به شدت مجروح می شود. استارگرل برای بررسی او فرار می کند و با او به بیمارستان می رود و همه را گیج می کند. پس از آن ، لئو به استارگیرل می گوید که همه از این رو تحقیر شده بودند و آنها باختند ،

اما به هر حال آنها در هم قرار دارند. روز بعد ، همه از استارگیل ناامید می شوند. لئو با کوین و بقیه دوستانش که ناراحت هستند ، ملاقات می کند ، اما او را ببخشید ، همچنین بخاطر دوری با او عذرخواهی می کند. کوین تصمیم می گیرد استارگایر را به نمایش خود ببرد تا او بتواند خودش را توضیح دهد.

استارگرل فاش می کند که نام واقعی او سوزان است و او استارگریل را انتخاب کرد زیرا همه از استارست ساخته شده اند. مخاطبان دانش آموزان به سرعت او را روشن می کنند که دانشجویی به نام هیلاری او را به دلیل بازگشت ناخواسته دوچرخه به برادرش که در اثر تصادف در هنگام تصادف در اثر تصادف مجروح شده بود سوار می کند. استارگیل در اشک ریخت.

  • جوایز: 1 نامزدی
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Kristin Hahn, Julia Hart, Jordan Horowitz

دیدگاهتان را بنویسید!

راهنمای دانلود

دانلود فقط با آیپی ایران امکان پذیر است ، لطفا برای دانلود vpn خود را خاموش کنید.

نرم افزار پیشنهادی

نرم افزار پیشنهادی فیلم پارسی برای پخش فایل ها PotPlayer میباشد.

درخواست فیلم

جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم در بخش پنل کاربری استفاده کنید .

تغییر دوبله

فایل های دوبله فارسی، به صورت دوزبانه (دوبله+زبان اصلی) هستند. پس اگر به صورت زبان اصلی پخش شد، در پلیرتون صوت رو روی دوبله قرار بدید