logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
3.7 /10
دانلود فیلم Kim Possible 2019 با دوبله فارسی
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Kim Possible 2019 دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

دوبله فارسی فیلم Kim Possible کیم پاسیبل سال ۲۰۱۹

دانلود فیلم Kim Possible 2019 با دوبله فارسی
دانلود فیلم Kim Possible 2019 با دوبله فارسی

 

Kim Possible یک فیلم تلویزیونی اکشن و ماجراجویی کمدی آمریکایی است که در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ به عنوان یک فیلم اصلی کانال دیزنی در کانال دیزنی به نمایش در آمد. بر اساس سریال انیمیشن Kim Possible که توسط مارک مک کارکل و باب مکتبی ساخته شده است ، فیلم های سینمایی سدی استنلی ، شان Giambrone و سیارا رایلی ویلسون..

در اروپا ، دانش آموزان دبیرستانی آمریکا و متخلفین جرم و جنایتکار کیم ممکن و ران استوپابل یک طرح مسلط بر جهان دکتر دمانتور را خنثی کرده و اسیر خود را دکتر گلوپمن نجات دادند.

هنگامی که کیم و رون روز اول مدرسه خود را شروع می کنند ، آنها با دانش آموز جدیدی به نام آتنا ملاقات می کنند و او را برای مأموریت متوقف می کنند تا نقشه شیطانی دکتر دراککن را متوقف کند. آتنا (یک bōjutsuka با مهارت) شکست دکتر شکر شیطان ، دکتر Drakken را شکست و باعث شد او علیرغم حسادت کیم ، وی را به عنوان مکالمه در دبیرستان میدلتون بدل کند. وقتی مدرسه از آتنا و کردار نیک او تجلیل می کند ، شگو و دکتر دراککن مجبور به ورود به این مراسم می شوند. کیم سعی می کند شگو و ارتش او را پیروز کند اما به زمین می افتد و آتنا را در معرض تصرف قرار می دهد. آتنا را از بین می برد و کیم به خنده می افتد. پس از گفتگو با کیم با خانواده و ران ، آنها تصمیم می گیرند آتنا را از لباستان دراککن و شگو نجات دهند.

با این وجود ، کیم کشف می کند آتنا بخشی از برنامه Drakken و Shego برای کپی / سرقت جوهر انگیزشی کیم و انتقال آن به Drakken با استفاده از دستگاه تنظیم کننده مغز است. آشکار شده است که آتنا یک جینوئید است که توسط Drakken ساخته شده است ، به طور خاص برای این. هنگامی که کیم از دستگاه انتقال انتقال کوتاه می کند ، دکتر دراککن در نسخه های پیش از نوجوانی از خودش کم می شود. علی رغم اصرار کیم مبنی بر کنار گذاشتن آنها و نجات خود ، آتنا پشت سر می ماند تا دستگاه اکنون ناپایدار را خاموش کند. لار منفجر می شود و فرض بر این است که آتنا کشته شده است اما مشخص می شود که وی از این انفجار جان سالم به در برد ، اما قطعات رباتیک وی پراکنده است. کیم و رون برای تعمیر و برنامه ریزی به خانه خود می روند تا در کنار خود قهرمان شوند.

در طول اعتبارات ، دکتر Drakken ، به عنوان یک دانش آموز استعدادی که شگو در نقش مادرش قرار می دهد ، در دبیرستان کیم ثبت نام می کند و برنامه خود را برای شکست دادن وی آغاز می کند.

در بین کار در فصل اول و دوم سریال انیمیشن Kim Possible ، سازندگان باب مسی و مارک مک کارل شروع به نوشتن فیلمنامه برای اقتباسی از فیلم اکشن زنده کردند که در نهایت به دلایل نامعلوم هرگز به نتیجه نرسیدند.

در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۱۸ ، اعلام شد که یک فیلم اکشن زنده بر اساس سریال انیمیشن Kim Possible در کانال دیزنی در حال تولید است. جوش کاگان ، زانین دیوین ، آدام بی استین ، و زاخ لیپوفسکی به عنوان سازندگان این سریال ، مارک مک کارکل و رابرت مسیلی به عنوان تهیه کننده خدمت کردند. در تاریخ ۲۵ آوریل ۲۰۱۸ ، اعلام شد که این فیلم در اواسط سال ۲۰۱۸ برای یک نمایش برتر ۲۰۱۹ وارد بازار خواهد شد. این فیلم تولیدی از میدلتون Productions است. در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۸ ، اعلام شد که این فیلم در ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ در کانال دیزنی و دیزنی نیو به نمایش در می آید.

متنوع ، “رئیس رئیس” ممکن است به عنوان “زن شگفت انگیز” برای “مجموعه مقدماتی” به عنوان “رئیس شگفت انگیز” معرفی شود و کار بسیاری از روسای بخش زنان را درگیر ساخت این فیلم به نمایش گذاشت. مقاله شامل تهیه کننده اجرایی Zanne Devine ، طراح تولید راشل مایرز ، طراح لباس Kathleen Detoro و هماهنگ کننده شیرین کاری Melissa R. Stubbs است.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Kim Possible 2019 با دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.