logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم ویروس دوبله فارسی Virus 2019
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Virus 2019 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم ویروس ۲۰۱۹ با کیفیت عالی

 دانلود فیلم ویروس دوبله فارسی Virus 2019
دانلود فیلم ویروس دوبله فارسی Virus 2019

“ویروس” یک فیلم به زبان مالاییایی است. این تریلر پزشکی تحقیقاتی ، یک نسخه داستانی از وقایع واقعی را ارائه می دهد. این حماسه از افراد شجاع است که در مواجهه با سختی و خطر زندگی ، تحت کنترل و کمک به همه گیری بیماری در ایالت قرار گرفته اند.

کارگردان عاشیق اب اطمینان می دهد که این ۳ کلمه “ترس” ، “جنگ” ، “بقا” در پوستر فیلم همیشه در هر صحنه حضور دارند. او این کار را با ترکیبی از یک امتیاز پیش زمینه قابل توجه ، فیلمنامه و بازیگری مبتنی بر بازیگران گروه آن انجام می دهد که شامل Parvathy Thiruvothu ، Kunchacko Boban ، Tovino Thomas ، Asif Ali ، Indrajith Sukumaran و Revathi است. هیچ بازیگری به عنوان چراغ نوری که دیگران در آن راهپیمایی می کنند ارائه نمی شود.

دانلود فیلم Virus 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم Virus 2019 با لینک مستقیم

فیلمنامه های محسین پاراری ، شرفو و سوهاس یادآوری می کند که فقط پزشکانی نبودند که مورد توجهشان واقع شده باشند. این امر به عموم مردم ، رانندگان آمبولانس ، کارگران بهداشت نیز اجازه می دهد تا لحظه خود را در کانون توجه قرار دهند و از نظر کمی قهرمان شوند. این تأکید دارد خطی که یک پزشک به گروه رانندگان مردد گفته است ، “شما شرور نیستید ، همه شما قهرمان هستید.”

“ویروس” به همه شخصیت ها پشت پرده می دهد. این به ما کمک می کند تا با تلاش هایشان در تلاش برای حل معضل ، همدلی کنیم. این فیلم جنبه اطلاعات غلط در مورد بیماری را بررسی می کند. من زمان این صحنه را دوست دارم همانطور که در ابتدای فیلم قرار نگرفته است. این احساس به من می دهد که از آن به عنوان جنبه مهم کار شده است و فقط چیزی که مورد استفاده قرار نمی گرفت ، زیرا مجبور بود در فیلم باشد

دانلود فیلم Virus 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم Virus 2019 با لینک مستقیم

امتیاز Sushin Shyam بسیار جالب است. این حس وحشت را ایجاد می کند که در سراسر مخاطب چسبیده است. بعد از یک صحنه عادی که نشان می دهد یک خانواده در خانه به خانه برگشتند ، ضربات گلزنی Shyam را در همان ابتدا به دست آورد. این به ما کمک می کند تا بعد از بیان شوک در چهره بازیگر ، شدت آن را درک کنیم. وقتی تعجب می کنیم این چیست ، عنوان فیلم در حالی که موسیقی بیشتر به درون ما می چرخد روی صفحه نمایش چشمک می زند. موسیقی مشکوک با ضرب و شتم های شیطانی تکان می خورد که می تواند شما را از درون سرد کند.

“ویروس” به نام “محتوای پادشاه است” پیروی می کند. این فیلم نسبتاً قدم بر فیلمنامه قوی خود متکی است. اجراهای پایه توسط گروه بازیگران شما را مجذوب خود می کند. بخش هایی از مخاطبان ممکن است بخش تحقیقاتی را بسیار خسته کننده برای تماشای خود بدانند و شاید برای ویرایش دقیق تر امیدوار باشند. با این حال ، ۱۵۲ دقیقه زمان اجرای آن به سازندگان کمک می کند تا عدالت را برای یک واقعه زندگی واقعی انجام دهند.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم ویروس دوبله فارسی Virus 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.