5.0 /10
دانلود فیلم مقر مخفی دوبله فارسی Secret Headquarters 2022
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Secret Headquarters 2022 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی مقر مخفی ۲۰۲۲ با کیفیت عالی

دانلود فیلم مقر مخفی دوبله فارسی Secret Headquarters 2022
دانلود فیلم مقر مخفی دوبله فارسی Secret Headquarters 2022

مقر مخفی یک فیلم کمدی ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی هنری جوست و آریل شولمن است که با همکاری کریستوفر ال. یوست و جاش کونیگزبرگ فیلم را بر اساس داستانی از یوست نوشته اند. با بازی اوون ویلسون، واکر اسکوبل، جسی ویلیامز، کیت ال. ویلیامز، مومونا تامادا، چارلز ملتتون و مایکل پنا، داستان یک کودک (اسکوبل) و دوستانش (کی. ) ممکن است پس از کشف یک مقر مخفی در زیرزمین خود یک ابرقهرمان باشد.

مقر مخفی در ۸ آگوست ۲۰۲۲ در سینمای سیگنچر در آرلینگتون ویرجینیا به نمایش درآمد و در ۱۲ آگوست ۲۰۲۲ در پارامونت پلاس در ایالات متحده اکران شد. این فیلم به طور کلی نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد.

جک کینکید گارد است، یک ابرقهرمان که توسط یک موجود بیگانه برای به ارث بردن قدرت آن و نجات جهان انتخاب شده است، اما وظایف قهرمانی او باعث می شود که او از وظایف والدین خود در قبال پسرش چارلی غفلت کند و بین آنها شکاف ایجاد کند. وقتی چارلی برای تولد جک در خانه می ماند، دوستانش برگر، لیزی و مایا را به آنجا دعوت می کند، جایی که آنها لانه زیرزمینی جک را پیدا می کنند و به هویت مخفی او پی می برند. در همین حال، یک مدیر عامل تسلیحات به نام انسل آرگون می خواهد از منبع انرژی گارد برای نقشه های شوم خود استفاده کند.

بعد از اینکه بچه ها از وسایل جک استفاده می کنند، مزدور سر آرگون، شان آیرونز، تیمش را برای ردیابی منبع برق می آورد. بچه‌ها می‌جنگند، و جک درست به موقع می‌رسد، اما وقتی برگر منبع را از طریق پورتالی که به کمدش در مدرسه متصل است می‌فرستد، آرگون از یکی از ابزارهای جک برای تهیه کت و شلوار خود استفاده می‌کند و برگر را می‌دزدد تا منبع را پیدا کند. چارلی دوستانش و آیرونز را هدایت می کند تا ابزارهای خودشان را برای مقابله با آن ها تهیه کنند. مسابقه در طول رقص مدرسه اتفاق می افتد و با ارسال آرگون توسط چارلی از طریق یک پورتال به بعد دیگری با نارنجک به پایان می رسد. او در نهایت با مایا می رقصد و او را می بوسد.

چارلی در نهایت به جک می پیوندد تا با هم با جنایت مبارزه کنند.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم مقر مخفی دوبله فارسی Secret Headquarters 2022

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.