ورود عضویت
دانلود سریال See دوبله فارسی
آخرین بروزرسانی:‌ 2 سال پیش

توضیحات

دانلود سریال See 2019 زیرنویس فارسی

دانلود سریال دیدن ۲۰۱۹ دوبله فارسی با کیفیت بالا

دانلود سریال See دوبله فارسی
دانلود سریال See دوبله فارسی

نام فارسی : سریال دیدن

[codein_imdb]

ببینید یک مجموعه تلویزیونی درام علمی-تخیلی علمی تخیلی است که برای اپل تی وی + ساخته شده است و در نقش های اصلی جیسون موموا و آلفرد وودارد را بازی می کند. این فیلم توسط استیون نایت و به کارگردانی فرانسیس لارنس ساخته شده است. این فیلم همچنین سیلویا هوکس ، هرا هیلمار و کریستین کامارگو است. تولید کنندگان اجرایی شامل نایت ، لارنس ، پیتر چرنین ، جنو تاپینگ و کریستن کامپو هستند. این سریال در اول نوامبر ۲۰۱۹ به نمایش در آمد و برای یک فصل دوم نیز تمدید شده است.

در آینده های دور ، نسل بشر حس بینایی را از دست داده است ، و جامعه برای یافتن راه های جدیدی برای تعامل ، ساخت ، شکار و زنده ماندن باقی مانده است. بابا ووس ، رئیس ارشد قبیله آلکنی ، با یک زن ، مغرا ، که به آلکنی می آید به دنبال پناهگاه می رود ، ازدواج می کند و ازدواج می کند. بابا ووس در فرزندان پدر ناتوان بوده است و این زن هنگام ورود به او باردار است. برای هر دو زن و تعجب بابا ووس ، این زن دوقلوهایی دارد که می توانند ببینند. دوقلوها به نام های کفون و هانوا نامیده می شوند و پدر بیولوژیک آنها جرلمارل است.

با گسترش کلمه ، توجه یک قبیله بدبین و ملکه آن جلب می شود که دست از هر کاری نمی کشند تا دست دوقلوها را بگیرند. ملکه می داند که جرملر توانایی دیدن فرزندان خود را دارد. جرمارل همچنین کنسرسیون مورد علاقه ملکه بود که با مغرا فرار کرد. برای محافظت از فرزندان ، ووس مجبور است که به غرایز خود تکیه کند و باید قبایل خود را جمع کند تا ملکه و فرقه استبداد او را به دست بگیرند تا بتوانند فرزندان را اسیر کنند.

پیشنهاد ما
دانلود فیلم بدون پشیمانی دوبله فارسی Tom Clancy’s Without Remorse 2021

این سریال در روستای آلکنی قرار دارد که توسط یک سد Kanzua محافظت می شود. “آلکنی” و “کانزوا” تغییرات Allegheny و Kinzua هستند ، مکانهای واقعی در پنسیلوانیا غربی امروزی.

عوامل

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال See دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا از ابزارک برا گذاشتن ویجت استفاده کنید