ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
خانه دوبله فارسی دانلود فیلم سرکش Rogue 2020 دوبله فارسی
تریلرها
دانلود فیلم سرکش Rogue 2020 دوبله فارسی

دانلود فیلم سرکش Rogue 2020 دوبله فارسی

5/5
دوبله فارسی
ژانر فیلم : اکشن زبان : English سال انتشار : 2020 امتیاز IMDB : 3.7 محصول : South Africa UK کارگردان : M.J. Bassett ستارگان : Brandon Auret Greg Kriek Megan Fox Philip Winchester
خلاصه داستان : گروهی کوچک از سربازان مزدور توسط فرماندار کشوری آفریقایی استخدام می شوند تا دخترش را که توسط سازمانی مشابه الشباب ربوده شده است نجات دهند.

فیلم سرکش Rogue 2020 با لینک مستقیم

فیلم سرکش Rogue 2020 با دوبله فارسی

دانلود فیلم سرکش Rogue 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم سرکش Rogue 2020 دوبله فارسی
نام فیلم : Rogue
لینک IMDB : کلیک
ژانر فیلم : اکشن
محصول کشور : South Africa , UK
بازیگران : Brandon Auret , Greg Kriek , Megan Fox , Philip Winchester
کارگردان : M.J. Bassett
سازندگان : Isabel Bassett,M.J. Bassett,Isabel Bassett,Mark Middlewick
توضیحات : گروهی کوچک از سربازان مزدور توسط فرماندار کشوری آفریقایی استخدام می شوند تا دخترش را که توسط سازمانی مشابه الشباب ربوده شده است نجات دهند.
تاریخ انتشار : 2020
امتیاز : 3.7
تعداد ارا : 3316
بالاترین امتیاز : 10.0
کمترین امتیاز : 1.0
زمان فیلم : 1 ساعت و 45 دقیقه
رده بندی سنی : R
نویسندگان : Isabel Bassett,M.J. Bassett
زبان : English
هزینه ی ساخت :
فروش جهانی : $138,678
تهیه کنندگان : Grindstone Entertainment Group,Hassell Free Production,Mannequin Pictures

دوبله فارسی فیلم سرکش (یاغی)
مدیر دوبلاژ: امیر عطرچى
مترجم: سارا رئیسى
صدابردار: مهدى بهزاد پور
باند و میکس: محمد مصطفى زاده
گویندگان: نازنین یارى، میسا مولوی، حسین خداداد بیگى، على جلیلى باله، امیربهرام کاویانپور، علیرضا ناصحى، متانت اسماعیلى، سارا جعفرى، مریم بنایى، بابک اشکبوس، محمدعلى جان پناه، شهراد بانکى، امیر عطرچى

قرار بود همه اینها مثل ساعت پیش برود.

آنها یک تیم مزدور از مزدوران را به داخل یک اردوگاه کوچک شبه نظامیان الشباب می بردند و یک دختر را که قاچاقچیان انسان زندانی کرده بودند ، می گرفتند و سپس از آنجا دور می شدند. اگر خوب پیش می رفت ، آنها می توانستند بدون اینکه آدمهای بد بدانند آنجا هستند ، داخل و خارج شوند.

حداقل این بود که رئیس مهربان سامانتا اوهارا آن را برنامه ریزی کرده بود. البته ، ساعت همیشه آنطور که باید کار نمی کند:

خبرچینی که نقشه اردوگاه را به آنها داد اشتباه بود.

سه دختر در قفس بودند به جای یک دختر.

افراد مشکوک مشاهده شدند و درگیری مسلحانه آغاز شد.

شبه نظامیان هلیکوپتر استخراج خود را درست از آسمان منفجر کردند.

و آنهایی که هنوز زنده بودند مجبور شدند از صخره ای به رودخانه ای خشمگین بپرند.

سم پیگردهای بدتری را پشت سر گذاشته بود ، اما موارد زیادی نبود.

برای همه اینها ، آنها هیچ رادیویی برای درخواست کمک نداشتند. و تنها پناهگاهی که می توانستند در شب پیدا کنند چیزی شبیه یک مزرعه شیر متروک بود. این یکی از مکانهایی بود که حیوانات در قفس پرورش می داد تا از آنها برای شکارچیان ثروتمند از آمریکا و مانند آن استفاده شود. و این مکان به نظر می رسید که بعضی اوقات اوضاع به شدت اشتباه پیش رفته است. اجساد مرده ای وجود داشت. خون زیاد

اما آنها باید حداقل در آنجا بمانند و زخمهایشان را باندپیچی کنند. علاوه بر این ، نوجوانانی که آنها را نجات دادند از نظر سایش بدتر بودند و نمی توانستند ادامه دهند.

با این حال ، وقتی سام صدای فریاد اولین شیر و فریاد اولین مرد را شنید ، فهمید که ۱۲ ساعت تاریک طولانی ، سخت و خطرناک خواهد بود.

عناصر مثبت فیلم سرکش
می توانید بگویید که مزدوران برای نجات دختران نوجوان و یکدیگر سخت جنگ می کنند. و این درست خواهد بود اما ما به طور مکرر یادآوری می کنیم که آنها برای پرداخت حقوق در آنجا هستند. با این اوصاف ، سام برای نجات نوجوانان چندین بار زندگی خود را روی خط قرار داد.

پیشنهاد ما
دانلود فیلم Trick or Treat 2019 با دوبله فارسی

عناصر معنوی
رهبر گروه شبه نظامی الشباب به مردان خود دستور می دهد تا گروهی از بازماندگان رحمت را جمع کنند و می گویند: “به یاد داشته باشید ، دختر زندگی می کند! هر کس دیگری ، همانطور که خدا دستور می دهد عمل کنید. “

محتوای خشن
شیر قاتل واضح است که یک سازه CGI است. و تصویر ارائه شده در بعضی مواقع کاملاً ضعیف است. گفته شد ، آثار خونین بسیاری از حملات آن واقع بینانه تر به نظر می رسند. ما پوست باز و شلیک شده و پاره شده چند مردی را می بینیم که گلودرد آنها را باز کرده و سر ، بازوها و سینه هایشان را با پنجه های تیز شکسته اند. خون به صورت آزادانه روی دیوارها و زمین پاشیده می شود. یک دختر جوان نیز توسط یک تمساح بزرگ گرفته و از هم گسیخته می شود. حمله واقعی دوربین را به عقب و جلو می برد و دیدن آن سخت است ، اما بقایای بدن در یک سوپ آب و خون باقی مانده است. نبردهای اسلحه ای تقریباً به اندازه حملات حیوانات پربار است. مردان و زنان با شلیک گلوله های ضرب و شتم به ضرب گلوله کشته و پاره می شوند. دو مرد مختلف با شلیک گلوله به پیشانی خود به سبک اعدام کشته می شوند (در حالی که یک نفر به عنوان چیزی شبیه به قتل رحمت به تصویر کشیده شده است) زنی با چاقو به دو مرد حمله می کند – آنها را در نقاط کلیدی گردن و بالاتنه با مabثر و وحشیانه ضربات چاقو می زند. دو نفر با چاقو درگیر می شوند و یکی بازوی او را به وضوح توسط تیغ بزرگ حریف تراش می دهد. چندین انفجار بزرگ ، چندین جنگ مختلف را لرزاند. و یک هلی کوپتر با RPG مورد اصابت قرار می گیرد که هواپیما را به تکه های آتشین می کشاند. در مزرعه شیر شاهد اجساد مردان کشته شده هستیم. و همچنین می بینیم که پوست شیرها از تیرها آویزان شده اند ، و همچنین حرکات و استخوان های خونین حیواناتی را که برای فروش در نظر گرفته شده اند ، دارند. صورت دختری نوجوان ضربه می خورد و به زمین می خورد. و دیگری را تقریباً می گیرند و می کشند قبل از اینکه او روی آچار فلزی سنگین قفل کند و کتک زننده او را بکشد و بکشد (خون جرقه دار او سینه و صورتش را پاشید). مردی صحبت می کند که مجبور به تماشای قتل خانواده اش شده است. (او بعداً به خاطر انجام انتقام خونین خود مورد ستایش قرار گرفت.)

محتوای مواد مخدر و الکل
به یک مرد بسیار زخمی یک آبنبات چوبی مورفین داده می شود. یکی از مرکز به طور منظم از یک گلدان کوچک می خورد. و او اظهار داشت که تنها ترس از اتمام مشروبات الکلی و رشد هوشیارانه اوست. ما مرد دیگری را از دور می بینیم که یک بطری الکل در دست دارد. یک اتاق در مزرعه شیرهای رها شده تعدادی بطری خالی مشروب را نشان می دهد که روی یک میز نشسته اند.

گزارش خرابی لینک
بخش دانلود گزارش خرابی لینک
دوبله فارسی
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ 231 بازدید بدون دیدگاه دوبله فارسی ، فیلم خارجی
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد