logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود دوبله فارسی فیلم خبرچین The Informer 2019

دانلود دوبله فارسی فیلم خبرچین The Informer 2019

کشور:

درباره “پیت کوسلو” یک جنایتکار اصلاح شده و سرباز عملیات ویژه سابق است که به عنوان یک مامور مخفی برای مدیران کلاهبردار پلیس FBI کار می کند و باید به مافیای لهستانی تجارت مواد مخدر در نیویورک نفوذ کند.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

 

دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019 با لینک مستقیم و رایگان

 

 

دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019 کیفیت عالی

 

دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019
دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019

 

 

نام فارسی : خبرچین

[codein_imdb]

درباره “پیت کوسلو” یک جنایتکار اصلاح شده و سرباز عملیات ویژه سابق است که به عنوان یک مامور مخفی برای مدیران کلاهبردار پلیس FBI کار می کند و باید به مافیای لهستانی تجارت مواد مخدر در نیویورک نفوذ کند. به این ترتیب، پیت در یک قدمی آزادی خود باید به جایی برگردد که قبلا برای ترک آن بسیار سخت تلاش کرده است و آن، زندان بیل هیل است. ماموریت پیت در این زندان، هنگامی که یکی از معاملات مواد مخدر با مشکل مواجه می شود و هویت واقعی او در معرض شناسایی قرار می گیرد، به یک مسابقه با زمان تبدیل می شود و…

پیت کوزلو ، یک جنایتکار اصلاح شده و سرباز سابق عملیات ویژه ، در حال مخفی کاری است که برای دستگیرکنندگان FBI کج برای نفوذ به تجارت مواد مخدر اوباش لهستانی در نیویورک انجام می شود. در مرحله نهایی به سوی آزادی ، کوزلو باید به جایی برگردد که برای ترک آن سخت جنگیده است ، زندان بیل هیل ، جایی که ماموریت وی هنگامی که یک معامله مواد مخدر اشتباه انجام می شود ، مسابقه می یابد و تهدید می کند که وی را به عنوان خالص معرفی می کند. مونتگومری با کشف یکی از دست اندرکارانش قصد دارد به او و خانواده اش اجازه مرگ دهد تا از قتل های خود به عنوان شواهد سخت برای اطمینان از محکومیت ها استفاده کنند ، کوزلو باید برای اطمینان از ایمنی عزیزان خود به گرنس ، عضو بخش جنایات سازمان یافته NYPD مراجعه کند. وقتی او سرانجام به راحتی منفجر می شود ، به دنبال راهی برای فرار است.

در سپتامبر سال 2017 ، Aviron Pictures حقوق توزیع ایالات متحده را برای این فیلم به دست آورد ، در حالی که برادران وارنر حق توزیع بریتانیا را برای این فیلم به دست آورد. این برنامه قرار است در تاریخ 31 ژوئیه 2020 منتشر شود ، در ایالات متحده ، ابتدا قرار بود در 17 آگوست 2018 و 1 فوریه 2019 و 22 مارس 2019 منتشر شود ، سپس به دلیل مشکلات مالی چندین بار به تعویق افتاد. درگیر آیرونین. اولین تاخیر فیلم تا 16 آگوست 2019 قبل از اینکه دوباره به تعویق بیفتد ، تا 10 ژانویه سال 2020 و 13 مارس 2020 بود.

ستارگان

دیدگاهتان را بنویسید!

راهنمای دانلود

دانلود فقط با آیپی ایران امکان پذیر است ، لطفا برای دانلود vpn خود را خاموش کنید.

نرم افزار پیشنهادی

نرم افزار پیشنهادی فیلم پارسی برای پخش فایل ها PotPlayer میباشد.

درخواست فیلم

جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم در بخش پنل کاربری استفاده کنید .

تغییر دوبله

فایل های دوبله فارسی، به صورت دوزبانه (دوبله+زبان اصلی) هستند. پس اگر به صورت زبان اصلی پخش شد، در پلیرتون صوت رو روی دوبله قرار بدید