دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019
0% (0 رای)

توضیحات

 

دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019 با لینک مستقیم و رایگان

 

 

دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019 کیفیت عالی

 

دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019
دانلود دوبله فارسی فیلم The Informer 2019

 

 

نام فارسی : خبرچین

[codein_imdb]

درباره “پیت کوسلو” یک جنایتکار اصلاح شده و سرباز عملیات ویژه سابق است که به عنوان یک مامور مخفی برای مدیران کلاهبردار پلیس FBI کار می کند و باید به مافیای لهستانی تجارت مواد مخدر در نیویورک نفوذ کند. به این ترتیب، پیت در یک قدمی آزادی خود باید به جایی برگردد که قبلا برای ترک آن بسیار سخت تلاش کرده است و آن، زندان بیل هیل است. ماموریت پیت در این زندان، هنگامی که یکی از معاملات مواد مخدر با مشکل مواجه می شود و هویت واقعی او در معرض شناسایی قرار می گیرد، به یک مسابقه با زمان تبدیل می شود و…

پیت کوزلو ، یک جنایتکار اصلاح شده و سرباز سابق عملیات ویژه ، در حال مخفی کاری است که برای دستگیرکنندگان FBI کج برای نفوذ به تجارت مواد مخدر اوباش لهستانی در نیویورک انجام می شود. در مرحله نهایی به سوی آزادی ، کوزلو باید به جایی برگردد که برای ترک آن سخت جنگیده است ، زندان بیل هیل ، جایی که ماموریت وی هنگامی که یک معامله مواد مخدر اشتباه انجام می شود ، مسابقه می یابد و تهدید می کند که وی را به عنوان خالص معرفی می کند. مونتگومری با کشف یکی از دست اندرکارانش قصد دارد به او و خانواده اش اجازه مرگ دهد تا از قتل های خود به عنوان شواهد سخت برای اطمینان از محکومیت ها استفاده کنند ، کوزلو باید برای اطمینان از ایمنی عزیزان خود به گرنس ، عضو بخش جنایات سازمان یافته NYPD مراجعه کند. وقتی او سرانجام به راحتی منفجر می شود ، به دنبال راهی برای فرار است.

در سپتامبر سال ۲۰۱۷ ، Aviron Pictures حقوق توزیع ایالات متحده را برای این فیلم به دست آورد ، در حالی که برادران وارنر حق توزیع بریتانیا را برای این فیلم به دست آورد. این برنامه قرار است در تاریخ ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰ منتشر شود ، در ایالات متحده ، ابتدا قرار بود در ۱۷ آگوست ۲۰۱۸ و ۱ فوریه ۲۰۱۹ و ۲۲ مارس ۲۰۱۹ منتشر شود ، سپس به دلیل مشکلات مالی چندین بار به تعویق افتاد. درگیر آیرونین. اولین تاخیر فیلم تا ۱۶ آگوست ۲۰۱۹ قبل از اینکه دوباره به تعویق بیفتد ، تا ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۰ و ۱۳ مارس ۲۰۲۰ بود.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود دوبله فارسی فیلم خبرچین The Informer 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.