0% (0 رای)

توضیحات فیلم

 

دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League 2021 دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

 فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر سال ۲۰۲۱

 دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League 2021 دوبله فارسی
دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League 2021 دوبله فارسی

 

۴۰۰ گلوله سهم نقص خود را دارد. بدون عناصر تخیلی بیشتر فیلم های دیگر او ، متن فیلم Paton در بعضی مواقع نسبت به اعداد کمی احساس می کند. مطمئناً آنچه را که قرار است انجام دهد کاملاً کارآمد انجام می دهد ، اما فاقد تخیل و استعداد کارهای قبلی او است.

این به شرورهای فیلم نیز تسری می یابد که به غیر از بارتلت ، شخصیت و پیشرفت خاصی به آنها داده نمی شود. و فقط چند خط عمومی ، با صداقت غیرصمیمانه در مورد جنگ طبقاتی و بیمار بودن از به خطر انداختن جان خود برای تجار ثروتمند به عنوان توجیه داده شده است. فیلمی از این دست واقعاً به یک آدم بدجنس و جذاب و حداقل به چند نفر از افراد جالب توجه احتیاج دارد ، اینها هیچ کدام را ندارند.

با این وجود ، اگر به دنبال یک راه حل سریع هستید ، برای ۴۰۰ گلوله لذت بخش است و ارزش تماشای آن را دارد. این مطمئناً تماشای wddling استیون سگال پس از گونها را می زند تا بدلکاری او بتواند آنها را شکست دهد فریاد زدن! Factory در تاریخ ۲ مارس ۴۰۰ گلوله در DVD ، Blu Ray و Digital منتشر خواهد کرد.

Justice League که توسط برادران وارنر در سال ۲۰۱۷ منتشر شد ، تولید سختی را تجربه کرد. فیلمنامه آن قبل و در حین تولید بین سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ دستخوش تغییرات عمده ای شد. در ماه مه سال ۲۰۱۷ ، اسنایدر پس از مرگ دخترش در حین پس از تولید کناره گیری کرد و جاس ودون برای اتمام فیلم استخدام شد و آن را به عنوان یک کارگردان بدون اعتبار کامل کرد. Whedon نظارت بر تغییرات جدید و تغییرات دیگری داشت که دارای لحن روشن تر و شوخ طبعی بیشتری بود و مدت زمان مطابق با مجوز از برادران وارنر را به طور قابل توجهی کاهش داد. نسخه نمایشی لیگ عدالت با انتقادات مختلفی روبرو شد و یک بمب گیشه ای بود و برادران وارنر را رهبری کرد. برای ارزیابی مجدد آینده DCEU و تمرکز بر توسعه فیلم ها پیرامون شخصیت های منفرد.

همانطور که جزئیات مربوط به تولید آشفته فیلم و وضعیت آن قبل از کناره گیری اسنایدر ظاهر شد ، بسیاری از طرفداران ابراز علاقه کردند که برشی جایگزین وفادارتر به دیدگاه اسنایدر باشد. طرفداران و اعضای گروه بازیگران و خدمه درخواست آزادی این مورد را کردند که آنها را لقب اسنایدر کات دادند. دست اندرکاران صنعت انتشار آن را بعید دانستند. با این حال ، برادران وارنر تصمیم گرفتند که در فوریه سال ۲۰۲۰ پیشروی کنند. و در ماه مه ، اسنایدر اعلام کرد که برش اصلی با عنوان Justice League Zack Snyder از طریق سرویس پخش جریانی HBO Max منتشر خواهد شد. برای تکمیل جلوه های بصری ، امتیاز و ویرایش ، با تهیه مواد جدید در اکتبر سال ۲۰۲۰ ، حدود ۷۰ میلیون دلار هزینه شده است. این نسخه در ابتدا به عنوان یک مینی سریال شش اپیزودی و یک فیلم چهار ساعته برنامه ریزی شده بود ، اما مفهوم مینی سریال توسط ژانویه ۲۰۲۱٫ این فیلم به خاطره دختر اسنایدر ، پاییز اختصاص یافته است.

Justice League در ۱۸ مارس ۲۰۲۱ از شبکه HBO Max در ایالات متحده منتشر شد. منتقدان عموماً آن را بهبودی نسبت به نسخه نمایشی سال ۲۰۱۷ می دانستند ، با تمجید از کارگردانی اسنایدر و شخصیت پردازی های عمیق تر ، اما بعضی ها مدت زمان چهار ساعته آن را بیش از حد می دانستند.

هزاران سال پیش ، دارکسید و پارادیمون هایش پس از اطلاع از اینکه زمین معادله ضد زندگی را در اختیار دارد ، با استفاده از جعبه های مادر تلاش کردند زمین را فتح کنند. این تلاش توسط اتحاد واحدی از خدایان قدیمی ، آمازون ها ، آتلانتی ها ، بشریت و فانوس سبز خنثی شد. پس از نبرد ، جعبه ها در مکان های مختلف پنهان شدند ، به ترتیب توسط آمازون ها ، آتلانتی ها و بشریت محافظت می شدند. در حال حاضر ، مرگ سوپرمن [b] باعث فعال شدن دوباره جعبه ها ، جذب Steppenwolf ، ستوان ناپسند دارکسید ، به زمین می شود. Steppenwolf قصد دارد با جمع آوری جعبه های شکل گیری “وحدت” ، که به شکل Apokolips جهان آنها را شکل می دهد ، به نفع Darkseid دست یابد.

Steppenwolf یک جعبه مادر را از Themyscira بازیابی می کند ، و باعث می شود ملکه هیپولیتا به دخترش دیانا پرینس هشدار دهد. دیانا پیام را دریافت می کند و از وقایع مربوط به دارکید و استپن وولف مطلع می شود. او این خبر را به بروس وین می دهد. بروس و دیانا به دنبال تشکیل تیمی از انسانهای فراتر از انسان برای محافظت از زمین هستند. بروس مکان آرتور کاری و باری آلن را پیدا می کند ، در حالی که دیانا ویکتور استون را. باری بلافاصله به آن می پیوندد ، در حالی که آرتور و ویکتور امتناع می کنند. با این حال ، ویکتور پس از پدرش سیلاس و چندین S.T.A.R دیگر پیوست. کارمندان آزمایشگاه ها توسط Parademons که به دنبال مادر جعبه انسانها هستند ربوده می شوند. Steppenwolf برای بازیابی Box خود به یک ایستگاه Atlantean حمله می کند و آرتور را مجبور به عمل می کند.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Zack Snyder’s Justice League 2021 دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.