logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم کارت پستال کشتار The Postcard Killings 2020
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم The Postcard Killings 2020 با کیفیت عالی

دانلود فیلم خارجی The Postcard Killings 2020 با لینک مستقیم و کم حجم

دانلود فیلم کارت پستال کشتار

دانلود فیلم The Postcard Killings 2020

نام فارسی: کارت پستال کشتار

[codein_imdb]

یک کارآگاه در نیویورک در مورد مرگ دخترش که هنگام ماه عسل در لندن به قتل رسیده بود ، تحقیق می کند. او وقتی سایر زوج ها در سرتاسر اروپا دچار سرنوشت مشابهی می شوند ، به کمک یک روزنامه نگار اسکاندیناوی استخدام می کند.

واقعاً جای تعجب ندارد که فیلم The Kardings of Postcard بر اساس یک کتاب ساخته شده است (نوشته لیزا مارکلوند و جیمز پترسون ، با کمک قبلی ارائه شده به اقتباس فیلمنامه که توسط اندرو استرن نیز نوشته شده است) ، زیرا پیچش مرکزی به عنوان مفهومی در می آید. ذاتاً مقصر عدم موفقیت در صفحه نمایش در مقایسه با خواندن یک داستان هستند. واضح است که در آغاز چه اتفاقی می افتد و چه فاش می شود (مگر اینکه به سادگی اسرار بسیاری از سریال های قاتل سریال یا فقط تعداد زیادی فیلم را ندیده باشید) ، اما به هیچ وجه محکوم به روایت واقعی نیست. مطمئناً ، این ماده زباله آور مهم نیست که چطور آن را قطعه قطعه می کنید ، اما تجزیه و تحلیل شخصیت تقریباً در رمان جایی که داستان دارای زمان بیشتری برای نفس کشیدن است بهتر عمل می کند ، همچنین این امکان را فراهم می کند تا پیچش پنهان تر شود و شگفت زده شود.

دانلود فیلم کارت پستال کشتارThe Postcard Killings 2020

گفت: افشاگری در حدود ۴۵ دقیقه ای رخ می دهد که بیش از نیمی از فیلم باقی می ماند تا شخصیت ها را زیر سؤال ببرد که هر دو چه چیزی را کشف می کنند و بینندگان برای درک بهتر انگیزه ها و مصیبت های ناشی از این شرایط هستند. مشکل این است که هنوز زمان کافی نرسیده است ، به این معنی که بقیه افشاگری های دیگر احمقانه ، اجباری ، تحت تحریم و در بدترین حالت مانند افرادی که لعنت خود را انجام می دهند برای تهیه نسخه موفق از Se7en روبرو هستند. با تمام صداقت ، طرح بسیار مضحک است و من همچنین مطمئن نیستم که می خواهم آن را گسترده تر ببینم و استدلال همه چیز را به طرز چشمگیر تری بررسی کند.

آنچه می توان گفت این است که قاتل / قاتلان (قصد ندارند اسپویلر کنند) اساس عمل اجساد مثله کننده ، جدا کردن اجزای بدن ، بازسازی آنها در بدن های دیگر و آماده سازی آنها برای عکاسی است ، همه با دانش و ابزار تقلید تاریخی. هنر برای ارسال یک پیام به ظاهر عمیق تر. اگر قبلاً آن را شنیده اید ، هفت گناه کشنده را شنیده اید ، مرا متوقف کنید. تصاویر این اجساد به طرز مناسب نگران کننده است (خون نیز از بدن تخلیه می شود) ، اما هرگز با تأثیر هیچ گونه تصاویر ماندگار. این فقط یک مقدار شوک است که فوراً از بین می رود.

در مرکز تحقیقات جیسون کانون کارآگاه نیویورک (جفری دین مورگان) است که ارتباط شخصی با قتل ها دارد. یکی از قربانیان دخترش که ماه عسل در اروپا بود ، بود. طبیعتا ، او را به دنبال تلاش در خارج از کشور برای کنار گذاشتن در کنار مقامات محلی در سرتاسر جهان (قتل ها در کشورهای مختلف می داند) با کارگردان دانیس تانوویچ (سرزمین نه انسان) به ظاهر می خواست اظهار نظر در مورد تضاد بین مقامات آمریکایی و مقامات اروپایی انجام دهد. چنین وضعیتی (که اساساً برای آمریکایی ها جوش می خورد مانند گاو در یک فروشگاه چینی است که به جای رویه حرفه ای بر روی احساسات عمل می کند) ، اما فقط برای چند تبادل گفتگو قبل از این که پویا کاملاً کاهش یابد. در مورد جفری دین مورگان ، او به ترکیبی از فشار بیش از حد و ظاهراً غیرقابل استفاده در کل فیلم اشاره دارد.

جیسون همچنین با یک روزنامه نگار اسکاندیناوی به نام دسی (کوش جامبو) در رابطه با عنوان این فیلم ارتباط برقرار می کند ، کارت پستال ها به طور تصادفی برای روزنامه نگاران با نقل قول های عجیب و غریب در مورد قتل ها و بیضی های ناگوار تهدید می شوند که آسیب بیشتری به دنبال خواهند داشت. دسی همچنین اتفاق می افتد که مقاله ای را با عنوان “جیسون” آغاز کند که بدون هیچ دلیل واقعی در آن ریخته می شود ، جز این که به عنوان هدفی باشد زیرا فیلم به اوج خود نزدیک می شود. این به عنوان یک زیر مجموعه بی فایده است به اندازه کل شخصیت همسر Famke Janssen که جیسون را به دلیل تأمین بودجه تعطیلات سرزنش می کند ، و سپس برخی از تحقیقات خود را در عمل سوم انجام می دهد (تحقیقاتی که پیچش دیگری را که تاکنون در چهره شما دارد تلخ می کند) آن خنده به وجود می آید. وقتی در واقع در درون فیلم توضیح داده شده است).

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم کارت پستال کشتار The Postcard Killings 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.