logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم Sibel 2018
100% (1 رای)

توضیحات

دانلود رایگان فیلم Sibel 2018 با لینک مستقیم

 

دانلود رایگان فیلم سیبل 2018 با دوبله فارسی

 

دانلود فیلم Sibel 2018
دانلود فیلم Sibel 2018

 

[codein_imdb]

 

 امسال ، دوئل کارگردانی Çağla Zencirci و Guillaume Giovanetti در رقابتهای بین المللی جشنواره فیلم لوکارنو با سیبل ، فیلم قدرتمندی غرق در فضایی مرموز – و تا حدی حتی عرفانی – فرود می آیند. همانطور که خود کارگردانان گفته اند ، این اولین باری است که آنها با استفاده از یک بازیگر حرفه ای به روایتی نزدیک شده اند (داملا سانمز ، که یک نمایش قلبی را ارائه می دهد). نتیجه ، لمس کننده و پرتحرک است ، دقیقاً مثل خودش سیبل.

شخصیت اصلی سیبل زن بی صدا جوانی است که به همراه پدر و خواهر خود در یک روستای کوهستانی دورافتاده مشرف به دریای سیاه زندگی می کند. سیبل با استفاده از یک زبان سوت ، وسیله ای اجدادی ارتباطی که تمام هجاهای زبان ترکی را از طریق صداها بازآفرینی می کند ، قادر به بیان خود است. سیبل که توسط ساکنان روستا ، او را به عنوان یک شهروند درجه دو تلقی می کند ، تصمیم می گیرد گرگ اسرارآمیزی را که در اطراف جنگل می پیچد شکار کند ، که به یک کابوس زنده برای زنان روستا تبدیل شده است ، که دیگر جرات ندارند. سرمایه گذاری فراتر از محدوده های خود سیبل در حالی که جنگل را برای موجودات اسرارآمیز شانه می کند ، با یک فراری روبرو می شود. زخمی ، زهکشی شده از قدرت و کاملاً آسیب پذیر ، برای او این شخصیت مبهم نشانگر تضادی است که مدتهاست در جستجوی آن است ، نفسی از هوای تازه که او را از قوانین سختگیرانه وضع شده توسط جامعه پدرسالار که در آن زندگی می کند ، نجوا کند.

در ادامه فیلم های قبلی خود – نور (2014) و نینگن (2015) – زنگیرچی و جیوواتی اکتشافات خود را در مورد روح انسان ادامه می دهند و شخصیت های شدیدی را که تصور قدرتمندی از آنها ایجاد کرده است در مرکز روایت خود قرار می دهند. در مورد سیبل ، آنها الهام بخش خود را از زنی که به طور اتفاقی در کوشکی ، روستایی در شمال ترکیه معروف بودند و به دلیل استفاده از یک زبان سوت شهرت داشتند ، الهام بخشیدند. برای این دو کارگردان ، این زن غریب ، به نوعی راهنما برای دنیای پنهانی و اجدادی اداره می شود که با قوانین خاص خود اداره می شود.

همانطور که بازیگر پیشرو ، داملا سانمز ، می گوید ، در روستایی که سیبل در آن زندگی می کند ، زنان قادر به رویاهای خود نیستند. مردان برای آنها آرزو می کنند و سرنوشت خود را تعیین می کنند ، گویی که آنها صاحبان زندگی زنان هستند. سیبل تنها زن است که کلیشه های “زنانه” را در نگاه این جامعه مردسالار تجسم نمی کند. او فقط زندگی خود را عملی نمی کند. او آن را زندگی می کند. این شورش ظاهراً ساکت ، به لطف ملاقاتش با فراری ، در یک فریاد اولیه قرار گرفت. داستان این جوآن قوس امروزی کاملاً جهانی است ، دقیقاً مانند پیامی که تصاویر با شکوه از طبیعت اطراف شهرک را همراهی می کند. برای زندگی به ارزش زندگی ، آزاد بودن و نگران کردن درباره نظرات دیگران نبرد کنید – این همان چیزی است که قهرمان ما در تلاش است.

Zencirci و Giovanetti ما را ترغیب می کنند تا در جامعه ای که همه چیز به سختی کنترل می شود تا کوچکترین جزئیات ، در یک جامعه که کاملاً صاف و بی عیب و نقص است ، مانند یک سنگ صخره و جلا ، کنترل کنیم. برای مدت طولانی. و اگر انقلاب از همان خاکستر آتش سوزی به دنیا بیاید ، که به نظر می رسد اکنون تحت کنترل قرار گرفته است؟ خوب ، سیبل اثبات زنده این است.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

راهنمای دانلود

دانلود فقط با آیپی ایران امکان پذیر است ، لطفا برای دانلود vpn خود را خاموش کنید.

نرم افزار پیشنهادی

نرم افزار پیشنهادی فیلم پارسی برای پخش فایل ها PotPlayer میباشد.

درخواست فیلم

جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم در بخش پنل کاربری استفاده کنید .

تغییر دوبله

فایل های دوبله فارسی، به صورت دوزبانه (دوبله+زبان اصلی) هستند. پس اگر به صورت زبان اصلی پخش شد، در پلیرتون صوت رو روی دوبله قرار بدید

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Sibel 2018

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!