دانلود فیلم Official Secrets 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم Official Secrets 2019

دانلود فیلم Official Secrets 2019 با کیفیت بالا full hd

دانلود فیلم اسرار رسمی ۲۰۱۹ با لینک مستقیم + زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Official Secrets 2019

[codein_imdb]

در ژانویه ۲۰۰۳ ، یکی از کارمندان دولت بریتانیا به نام «کاترین گان» با ایمیلی روبرو می شود که از او و همکارانش در مرکز ارتباطات بریتانیا درخواست می کند تا دفاتر سازمان ملل در ۶ کشور را شنود کنند. این شش کشور شامل آنگولا ، بلغارستان ، کامرون ، شیلی ، گینه و پاکستان می شوند که آراء آنها برای حمله ی عراق ضروری است.

با توجه به اینکه این درخواست غیرقانونی است ، کاترین این ایمیل را برای یکی از دوستانش می فرستد که این مسئله باعث لو رفتن آن ایمیل می شود و افکار عمومی از محتوای آن مطلع می شوند. لو رفتن محتوای آن ایمیل باعث می شود که زندگی کاترین برای همیشه تغییر کند و او تحت قانون اسرار رسمی مصوب سال ۱۹۸۹ تحت تعقیب قانونی قرار بگیرد.

فیلم «اسرار رسمی» به کارگردانی «گوین هود» و نقش آفرینی «کیرا نایتلی» به بررسی جزئیات این داستان می پردازد. سرعت فیلم بسیار آرام است و قریب دو ساعت به درازا می انجامد. فیلمنامه ی آن نیز توسط «گوین هود» ، «گریگوری برنشتاین» و «سارا برنشتاین» براساس کتاب «جاسوس که سعی کرد تا جلوی یک جنگ را بگیرد : کاترین گان و برنامه سری اش برای تحریم حمله به عراق» اثر «مارسیا میچل» و «توماس میچل» نوشته شده است.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Official Secrets 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.