logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم Judy & Punch 2019 با دوبله فارسی
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Judy & Punch 2019 دوبله فارسی و کیفیت عالی

 

دوبله فارسی فیلم Judy & Punch جودی و پانچ سال ۲۰۱۹

دانلود فیلم Judy & Punch 2019 با دوبله فارسی
دانلود فیلم Judy & Punch 2019 با دوبله فارسی

 

 

 

جودی و پانچ یک فیلم کمدیدرام سیاه و سفید آمریکایی-استرالیا ۲۰۱۹ است که به کارگردانی میررا فولک در اولین کارگردانی او ساخته شده است. این بازیگران میا واسیکوفسکا ، دیمون هریمان ، تام بودج ، بندیکت هاردی ، جیلیان جونز ، تری نوریس ، برندا پالمر و لوسی ولیک هستند.

جودی و پانچ

این نمایش برتر جهانی در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۹ در جشنواره فیلم ساندنس بود. در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹ توسط مادمن سرگرمی در استرالیا منتشر شد و قرار است در ۵ ژوئن ۲۰۲۰ توسط ساموئل گلدوین فیلمز در ایالات متحده منتشر شود.

جودی و پانچ توله سگ در شهر سیاسید انگلستان هستند که در کنار دختر بچه خود تلاش می کنند نمایش ماریتونت خود را به چشم مردم بازگرداند. جودی با عروسکی خود در جمع پیروز شد ، اما پانچ از مشروب خوردن رنج می برد که در نتیجه پانچ با کشته شدن نوزاد و جودی پس از استدلال در مورد فرزندشان ، در نزدیکی مرگ مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. جودی که با مرگ و درگذشت پنچ و جرم خود را رها کرده است ، انتقام انتقاد از همسر قبلی خود را گرفت.

جودی و پانچ

در اکتبر سال ۲۰۱۷ ، اعلام شد که میا واسیکوفسکا به بازیگران این فیلم پیوسته بود ، با میررا فولکس از فیلمنامه‌ای که نوشت. در آوریل ۲۰۱۸ ، دیمون هریمان به بازیگران این فیلم پیوست.

این فیلم نخستین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۹ داشت. مدت کوتاهی پس از آن ، ساموئل گلدنوین فیلمز حق توزیع ایالات متحده را برای این فیلم به دست آورد. این در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹ در استرالیا منتشر شد و قرار است در ۵ ژوئن ۲۰۲۰ در ایالات متحده منتشر شود

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Judy & Punch 2019 با دوبله فارسی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.