logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم Hammer 2019
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Hammer 2019 با لینک مستقیم

دانلود فیلم Hammer 2019 با کیفیت بالا

دانلود فیلم Hammer 2019
دانلود فیلم Hammer 2019

دو فیلم وجود دارد که از “چکش” در داخل و خارج می شوند. یکی یک درام خانگی درباره پدری است که هیچ ایده ای برای کمک به فرزند مضطرب خود ندارد و همین امر او را از زندگی خود بیرون آورده است. تفکر در بین والدین اغلب این است که طرد منجر به بهبودی خواهد شد. بگذارید بچه ها درام خود را بگذرانند اما اجازه ندهید که این افراد به سایر اعضای خانواده آلوده شوند و ممکن است وقتی دوباره مستقیم هستند دوباره برگردند.

بعضی اوقات به روش دیگر کار می کند. در عین حال ، “Hammer” یک هیجان انگیز کوچک و پرتنش است ، فیلمی تنگ درباره کسی که تصمیم بسیار بدی گرفته و اکنون در تلاش است تا راه خود را برای خروج از آن بجنگد. هر دو فیلم کار می کنند. در بعضی مواقع ، “Hammer” مرا به یاد فیلم های “Undertow” یا “گل” از دیوید گوردون گرین به کارگردانی دیوید گوردون گرین که از دنیای طبیعی به طور موثری استفاده می کنند ، می اندازد و به ما یادآوری می کند که تریلرها برای تنش نیاز به بتن و فولاد ندارند. از این گذشته ، هیچ چیز ترسناکتر از یک میدان خوب شات نیست.

چکش” با معامله مواد مخدر باز می شود. کریس دیویس (مارک اوبراین) در جاده ای متروک و در حال انجام معامله با یک همکار قبلی سایه دار به نام های آدامز (بن کوتون) و دوست دخترش لری (دیل مک لود) است. خانه های کوچک ما را با استفان دیویس (ویل پاتون) و همسرش کارن (ویکی پاپاوس) معرفی می کنند و از تنش در خانه یاد می کنند. پدر کارن در خانه قرار می گیرد و برادر کوچکتر جرمی (کانر پرایس) در حال تصمیم گیری است که آنها تصمیم گرفتند کریس را از خانه بیرون کنند. همانطور که او می گوید ، اگر با شخصی مانند یک فرد خارجی رفتار می کنید ، اغلب آنها فقط یک شخص خارجی می شوند. برخورد با کودکانی که در معرض اعتیاد قرار می گیرند یا در زندگی جرم و جنایت قرار می گیرند ، اغلب می توانند برای والدین تصمیماتی فوق العاده سخت بگیرند که در مورد چگونگی قدم زدن میان خط حمایت و امکان پذیر باشد.

بیایید فقط بگوییم که این معامله بسیار اشتباه انجام می شود و استفان که مدت طولانی فرزند خود را ندیده است ، ناگهان شاهد سرعت حرکت او در یک موتور سیکلت است. او یک 180 کار را انجام می دهد و از او پیروی می کند ، و متوجه خون روی پیراهن جوان وحشت زده می شود. پدر می آموزد که اتفاق بدی افتاده است و کیسه های پول و بدن در یک زمینه وجود دارد. ویل پاتون به طریقی که فوریت اوضاع را بیان می کند کاملاً پدیده است. وقتی پسر خود را در معرض خطر می بینید چه می کنید؟ چه می شود اگر این پسری باشد که قبلاً در اشتباه قانون بوده و به او کمک کند می تواند شما و بقیه خانواده خود را با او به پایین بیاورد؟ چگونه عشق بی قید و شرط را با نگرانی های ایمنی برای فرزند خود ، بقیه خانواده و خودتان تعادل می بخشید؟ بهترین قسمت های “چکش” فوراً عرق می کنند – افراد ناامید در حال حاضر تصمیم می گیرند به گونه ای که احساس ارگانیک و فوری می کنند. همه آنها تصمیمات درستی نیستند اما تریلرها معمولاً زندگی می کنند و می میرند بر این باورند که ما به عملکرد شخصیتهای آن اعتقاد داریم. تریلرهای بد از افراد خود به عنوان وسایل نقشه استفاده می کنند و به جای اینکه به شخصیت ها اجازه دهند عمل را اجرا کنند ، پیچ و تاب و چرخش فیلمنامه نویس را به جلو می کشند. من به لطف کار عالی پاتون و اوبراین متشکرم ، من به هر ثانیه از “Hammer” اعتقاد داشتم.

این کمک می کند که از چشم کریستین اسپارک و کارگردان سینما مایکل رابرت مک لوگلین ، کارگردان نیز چشم داشته باشید. از شلیک یک چهره تار در پشت یک پنجره بارانی ، تا حدی پایین ، یک زبان تصویری به “Hammer” وجود دارد که غالباً از کارهایی مانند این گم شده است. اسپارکز راهی پیدا می کند تا بتواند فیلم خود را کلاستروفوبیک کند حتی وقتی کریس و استیون در کنار یک جاده آزاد قرار دارند. این تنش اوضاع است که باعث می شود دیوارهای خیالی روی آنها بچرخد. و ما هم احساس می کنیم.

“چکش” ممکن است برای برخی از او کمی احساس خفیف کند و باید اعتراف کنم که نیمه اول را خیلی بیشتر از مرحله دوم دوست دارم. این مجموعه چنان اطمینان و جذاب است که کمی قابل فهم است که پیگیری های انجام شده از آن مجموعه کاملاً برآورده نمی شوند. با این حال ، ضربهای در نزدیکی انتهای استفان پاتون وجود دارد – هنگامی که او در نهایت اجازه می دهد تا احساسات روز خشن و ویرانگر را به دست بیاورد تا او را جلب کند – این نفسگیر است. شما می دانید که این مرد از وقتی که پسرش را در نیاز دید ، نفس کشیده و کمتر فکر کرده است. این فقط باعث شده است که در او کاری انجام شود. اسپاركس این فیلم را به پدرش اختصاص داده است كه نام مستعار او نیز به این فیلم عناوین كسب كرده است. پدر افتخار می کند

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

راهنمای دانلود

دانلود فقط با آیپی ایران امکان پذیر است ، لطفا برای دانلود vpn خود را خاموش کنید.

نرم افزار پیشنهادی

نرم افزار پیشنهادی فیلم پارسی برای پخش فایل ها PotPlayer میباشد.

درخواست فیلم

جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم در بخش پنل کاربری استفاده کنید .

تغییر دوبله

فایل های دوبله فارسی، به صورت دوزبانه (دوبله+زبان اصلی) هستند. پس اگر به صورت زبان اصلی پخش شد، در پلیرتون صوت رو روی دوبله قرار بدید

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Hammer 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!