logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم Ana 2020
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود فیلم Ana 2020 با لینک مستقیم

دانلود فیلم Ana 2020 با لینک مستقیم

دانلود فیلم آنا ۲۰۲۰ با کیفیت بلوری

دانلود فیلم خارجی Ana 2020 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Ana 2020

آنا در یک دیدار اتفاقی با رافا ملاقات می کند و آنها به یک سفر جاده ای می روند تا تلاش کنند و رافا را از ورشکستگی، و یا حتی بدتر نجات دهند …

[codein_imdb]

ساشا لوس، مدل مشهور روسی بازیگر نقش اصلی فیلم است. هلن میرن که او را با « ملکه » به خاطر خواهید آورد، دیگر بازیگر فیلم است. کیلیان مورفی، ستاره سریال « پیکی بلایندرز » نیز در فیلم حضور دارد. لوک ایوانز بسیار پرکار در سالهای گذشته که او را با فیلمهای « سریع و خشمگین » و « دیو و دلبر » به خاطر می آوریم، بازیگر نقش مکمل فیلم است.

داستان فیلم درباره چیست ؟

یک دختر روس به نام آنا ( ساشا لوس ) متوجه می شود که هیچ آینده ای در کشورش وجود ندارد و از پای و بست بدبخت و تباه است! از این جهت تصمیم می گیرد به ظاهراً تنها کار پر رونق در این کشور یعنی عضویت در KGB بپیوندد و جاسوسی کند و آدم بکشد اما…

کارگردان کیست؟         

لوک بسون، کارگردان مشهور  فرانسوی و سازنده آثار مشهوری همچون « عنصر پنجم » و  « لئون » که در چند سال گذشته آثارش یکی پس از دیگری در گیشه با شکست مواجه شده و اتهامات جنسی علیه او نیز وضعیتش را به مراتب بغرنج تر از هر زمان دیگری کرده است.

معمولاً در آثار اکشن، بخش زیادی از موفقیت فیلم بر دوش بازیگر نقش اصلی فیلم است. « جان ویک » و حتی « بلوند اتمی » از دسته آثاری هستند که بخش زیادی از موفقیت شان مدیون بازیگران نقش اصلی شان بوده.

 

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Ana 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.