logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
6.2 /10
دانلود فیلم کوگل کاتاپا دوبله فارسی Koogle Kuttappa 2022
100% (1 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Koogle Kuttappa 2022 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی کوگل کاتاپا با کیفیت عالی

دانلود فیلم کوگل کاتاپا دوبله فارسی Koogle Kuttappa 2022
دانلود فیلم کوگل کاتاپا دوبله فارسی Koogle Kuttappa 2022

کوگل کاتاپا (به انگلیسی: Koogle Kuttappa) یک فیلم کمدیدرام علمی تخیلی به زبان تامیل هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی اولین‌ها Sabari–Saravanan و تهیه‌کنندگی K. S. Ravikumar تحت پرچم RK Celluloids و محصول مشترک Kallal Global Entertainment است. در این فیلم خود راویکومار به همراه ثارشان، لوسلیا و یوگی بابو در نقش های برجسته ایفای نقش می کنند. موسیقی فیلم توسط غیبران ساخته شده است و فیلمبرداری توسط آروی و تدوین توسط پراوین آنتونی انجام شده است.

کوگل کوتاپا بازسازی فیلم مالایایی ۲۰۱۹ اندروید Kunjappan نسخه ۵٫۲۵ است که خود از فیلم آمریکایی “Robot & Frank” در سال ۲۰۱۲ الهام گرفته شده است.

ساباری و سراوانان، دستیاران قبلی K. S. Ravikumar می خواستند فیلم مالایایی ۲۰۱۹ اندروید Kunjappan نسخه ۵٫۲۵ را بازسازی کنند و با نقشی بازیگری به راویکومار نزدیک شدند. اما این دو نفر نتوانستند تهیه کننده فیلم را بگیرند. از این رو راویکومار با تولید فیلم موافقت کرد و حقوق بازسازی را خرید. عکاسی اصلی فیلم در ژانویه ۲۰۲۱ آغاز شد و اکثر قسمت‌ها در تنکاسی، کوترالام و مکان‌های مجاور فیلمبرداری شدند. این تیم برای یک برنامه ۱۰ روزه در یک کشور خارجی در ماه آوریل برنامه ریزی کرد. این فیلم در ابتدا Google Kuttappan نام داشت و بعداً به Koogle Kuttappa تغییر یافت.

پراوین سودوان از هندو می‌گوید: «اما برای فیلمی که به موضوعاتی می‌پردازد که می‌تواند باعث نگرانی ما شود – پیری، تنهایی و هوش مصنوعی – لحظات بسیار لذت‌بخشی را ارائه می‌کند (اگرچه با نت غم انگیزی به پایان می‌رسد). M.Suganth از The Times of India که پس از بررسی فیلم، ۲٫۵ ستاره از ۵ ستاره را به خود اختصاص داد، اظهار داشت که “این صحنه ها عمدتاً بین سوبرامانی و کوتپا است که ما را درگیر می کند زیرا دیدن این زوج عجیب و غریب که پیوند خود را ایجاد می کنند سرگرم کننده است”. نوین درشان از سینما اکسپرس که پس از بررسی فیلم ۳ ستاره از ۵ ستاره را به خود اختصاص داد، اظهار داشت: «اما وقتی چنین فیلم‌های دوست‌داشتنی، آنهایی که بر اهمیت حضور در کنار یکدیگر تأکید می‌کنند، به زبان خودمان به درهای ما می‌کوبند، چگونه می‌توانیم. با آغوش باز از آنها استقبال نمی کنید؟” هیئت بازبینی Behindwoods از Behindwoods که پس از بررسی فیلم ۲٫۵ ستاره از ۵ ستاره را به خود اختصاص داد، اظهار داشت که “عملکرد KS Ravikumar و شیمی او با ربات، Koogle Kuttappa را به یک فیلم احساسی قابل تماشا تبدیل می کند”. Siby Jeyya از India Herald گفت: “بعضی از مردم معتقدند که آثار کلاسیک نباید تکثیر شوند و تماشای نسخه های دوبله یا اصلی با زیرنویس کافی است.”

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم کوگل کاتاپا دوبله فارسی Koogle Kuttappa 2022

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.