6.9 /10
دانلود فیلم کمین The Ambush 2021
100% (1 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم The Ambush 2021 با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم خارجی کمین ۲۰۲۱ با کیفیت عالی

دانلود فیلم کمین The Ambush 2021
دانلود فیلم کمین The Ambush 2021

Al Kameen (الکمین عربی به معنی کمین ) یک فیلم اکشن و جنگی اماراتی به کارگردانی پیر مورل و نویسندگی براندون برتل و کورتیس بیرتل است. این فیلم بر اساس داستان واقعی کمین سربازان اماراتی در سال ۲۰۱۸ توسط شورشیان ساخته شده است. از دسامبر ۲۰۲۱، این فیلم پرفروش‌ترین فیلم اماراتی و عربی‌زبان تاریخ در امارات بوده است.

عکاسی اصلی کمین در امارات متحده عربی انجام شد. این فیلم در ۲۵ نوامبر ۲۰۲۱ اکران شد. این فیلم توسط استودیو AGC و Image Nation Abu Dhabi تهیه شده و توسط Vox Distribution توزیع شده است.

۲۰۱۸، در طول جنگ یمن، سربازان نیروهای مسلح امارات متحده عربی مستقر در موکا در یک ماموریت مستقر شدند. در میان یک گشت زنی معمولی، سربازان اماراتی، علی المسماری، بلال السعدی و ال هنداسی توسط جنگجویان شورشی در دره ای گیر افتاده اند. در پاسخ، یک جوخه دیگر از سربازان اماراتی مأموریتی را برای نجات هموطنان خود انجام می دهند.

هری گرگسون ویلیامز موسیقی متن فیلم را ساخته است. فیلمبرداری هواپیمای بدون سرنشین توسط Airscope Drones انجام شده است.

فیلم کمین توسط یک گروه ۴۰۰ نفره و بازیگران فیلمبرداری شد و آن را به بزرگترین فیلم سینمایی عرب زبان فیلمبرداری شده در شورای همکاری خلیج فارس (GCC) تبدیل کرد. گروه فیلمبرداری شامل تیمی از فیلمسازان و مشاوران فرهنگی اماراتی از جمله کارگردانان حنا کاظم، طلال الاسمانی، علیویه ثانی و علیا القمزی بود. این توسط استودیو AGC و Image Nation ابوظبی تولید شده است.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم کمین The Ambush 2021

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.