logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم هندی Manikarnika: The Queen of Jhansi 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود دوبله فارسی فیلم مانیکارنیکا: ملکه جانسی Manikarnika: The Queen of Jhansi 2019

دانلود فیلم مانیکارنیکا: ملکه جانسی Manikarnika: The Queen of Jhansi 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی Manikarnika: The Queen of Jhansi 2019

[codein_imdb]

این فیلم با تولد مانیکارنیکا در غارهای وارنازی در سال ۱۸۲۸ آغاز می شود. وی توسط باجیرو در شهر بنتور و پدرش موروپانت بزرگ شده است.

وزیر جوان ، شکاری که مانیتو شکوفا می شود ، توسط یک دیگیت جی کشف شده است.

وی تحت تأثیر شاهنشاهی قرار گرفت و ازدواج بین او و پادشاه ماراتا را که تحت فرمانروایی جانیسی ، گانگادار رائو قرار داشت ، پیشنهاد می کند.

این ازدواج جشن گرفته می شود و در آن ساکنین جنسی برگزار می شود که در میان آنها زنی بلند و خاردار به نام “جالکار بای” به همراه همسرش پوران سینگ راهی جبهه می شود تا در ملکه جدید خود سکونت کند.

 

Sadashiv Rao در حال توطئه علیه پادشاه با افسران انگلیسی است که هنگام تسخیر ژانی توسط این شرکت ، قسمتی از املاک را به او قول داده اند.

Sadashiv به طور خلاصه دیده می شود که با دیدن یک خدمتکار که در آن از آب مقدس به مراسم نامگذاری نوزاد متولد شده است چشم پوشی کرد و دلالت بر این که او در پشت مسمومیت قرار دارد

که سرانجام ددودار رائو را می کشد و پادشاه را ضعیف و در بستر مرگ او می گذارد. پادشاه برای داشتن وارث جانشینی تخت جانی ، تصمیم به فرزندی می گیرد.

 

بعد از گذشت چند ماه ، هنگامی که پادشاه گانگادار رائو درگذشت ، شرکت هند شرقی انتظار دارد که دکترین لاپ را اعمال کند و پادشاهی ژانی را ضمیمه کند ، زیرا وارث مرد ندارد. لاکشمی بای دلخور نیست و از پذیرش شیوه های بیوه بودن آن روزگار خودداری می کند.

در همین حال ، شورش سال ۱۸۵۷ توسط سربازان هندی به دلیل کارتریج های روغنی که به هند ارسال می شوند ، شروع می شود. این شورش از باراکپور تا لونکوه آغاز می شود و به جنسی می رسد.

انقلابیون به رهبری سنگرام سینگ به ستاد جنایی حمله می کنند و جنرال گوردون را می کشند و سعی در کشتن فرزندان و همسرشان می کنند.

در طول محاصره Jhansi ، ملکه با شجاعت وارد میدان جنگ می شود تا توپ های انگلیس را که به طور استراتژیکی در مقابل یک معبد قرار می گیرند نابود کند.

دیواره های قوی قلعه ملکه و ارتش او را ایمن نگه می دارند تا زمانی که ساداسیو رائو اسرار مربوط به این قلعه را به انگلیسی ها منتقل کند که سرانجام محاصره را شکستند و موفق به طوفان نگه داشتن امنیت شدند و در نتیجه منجر به مرگ گاوس-بابا شد.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم هندی Manikarnika: The Queen of Jhansi 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.